-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
AbuDabi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3
Post: #31
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Takich aplikacji do tworzenia kopii zapasowych jest masa np. Elite Backup nie wymaga root'a. Popatrz na sklepie Play.
A i jest jeszcze coś takiego, tutaj w tym temacie zostało opisane możesz oblukać czy może to nie będzie dla Ciebie pomocne.
http://darmowyinternet.net/forum/temat-c...iwania_325
11-07-2013 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inferno25 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #32
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
(11-07-2013 20:17)phiphi napisał(a):  Titanium Backup wykonuje kopie zapasowe. Dane są zapisywane na karcie SD w odpowiednim folderze.

Jest to dobre rozwiązanie kiedy nie chce się nam za każdym razem instalować wszystko od nowa kiedy wgrywamy/modyfikujemy system. Dzięki temu można mieć zawsze przy sobie kopię aplikacji i nie martwić się, że będziemy np. od nowa przechodzić jakąś grę.

Jednak takie kopie możemy sobie sami robić, sam na telefonie miałem kopie zrobione z poziomu androida i potem bezproblemowo przywróciłem wszystko. Aplikacje niektóre instalowały się na nowo jeszcze raz, ale to automatycznie system przeprowadził.
Tutaj poczytaj https://support.google.com/android/answer/1663708?hl=pl
Ewentualnie możesz sobie przetestować ten ROM, który zapodałeś. Jak coś pobierzesz od swojego producenta wersję na tablet i zainstalujesz taką jaką miałeś, ale przy takich zabiegach to co chcesz zabezpieczyć zgraj bo możesz to utracić.

https://support.google.com/android/answer/1663708?hl=pl - "strona nie jest dostępna"

(11-07-2013 20:22)AbuDabi napisał(a):  Takich aplikacji do tworzenia kopii zapasowych jest masa np. Elite Backup nie wymaga root'a. Popatrz na sklepie Play.
A i jest jeszcze coś takiego, tutaj w tym temacie zostało opisane możesz oblukać czy może to nie będzie dla Ciebie pomocne.
http://darmowyinternet.net/forum/temat-c...iwania_325

ClockworkMod Recovery niestety wymaga roota. Czy Elite Backup zapisze wszystkie dane z gier i innych aplikacji?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2013 20:34 przez Inferno25.)
11-07-2013 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AbuDabi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3
Post: #33
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Tego jak on dokładnie działa to ja nie wiem musisz sam sprawdzić instalując go i testując. Ja podałem Elite Backup for example only ;-)
11-07-2013 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inferno25 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #34
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Trochę się boję tak po prostu "testować" bo nie chcę żeby obecne dane zostały usunięte. Wolałbym pewną propozycję ;-).
11-07-2013 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AbuDabi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3
Post: #35
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Niczego się nie nauczysz jeśli sam nie spróbujesz. Zgraj więc ważne dane na kartę SD, inny nośnik i testuj rozwiązania bo kiedyś przyjdzie taki dzień, ze tablet odmówi Ci posłuszeństwa i nie będziesz wiedział co począć, a tak będziesz wiedział, że można wgrać na nowo system czyli ROM i po kłopocie.
A i tak pewnie nie masz tam bazy banku PKO więc kilka zdjęć i dwie gierki to nie są ważne dane, także generalnie tylko testy i testy mogą Cię czegoś samego nauczyć.
Powodzenia.
11-07-2013 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inferno25 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #36
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Postanowiłem zaryzykować i przetestować program Helium, który ponoć tworzy kopie danych aplikacji bez roota. Niestety otrzymuję taki error przy próbie kopiowania na kartę SD. Macie może jakiś pomysł? Program wydaje się bardzo przystępny, dlatego też chciałbym przy nim pozostać.

An error occurred while performing your app backups.
This error may be caused by having a Desktop Backup Password.

Please verify your Desktop Backup Password is a blank password, then press back to return to Helium.
13-07-2013 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #37
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Pisze ci o bledzie, nie wiem czy tutaj sie do kopii podaje haslo czy i bez hasla tworzy nie rozumiem o co mu chodzi dokladnie, ale niby cos aby w ustawieniach nie bylo hasla.

Ale wg pewnych informacji z innej strony to niektore urzadzenia Sony maja problemy z szellem. Obejmuje to Xperia S i Xperia Z. Sony ma Wylaczone Tworzenie kopii zapasowych na tych urzadzeniach calkowicie.
Może dlatego jest z tym problem.

Taki problem jak napisales już mieli inni userzy z ta aplikacja. Komus udalo sie zrobic backup na LG, ale Helium nie tworzy backupu już na Xperia.

Sprobuj czegos innego może, tego na sklepiku jest masa, ale nie poradze ci niczego najlepszego bo z tego nie korzytam.

Ktos kiedys jeszce na inym forum pisal, ze Sony jak do nich napisal to mu odpisali ze wycofali tryb PTP (podobno byl w androidzie 2.3) i trzeba szukać na Android Market aplikacji na takie rzeczy wlasnie samemu.
13-07-2013 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wojtas98 Offline
Pomocnik
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 4
Post: #38
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
robiłem tak jak jest napisane i nie zrootowało mi telefonu. dam skrine znajduje mi telefon pisze model i wersja androida klikam i po kilku sekundach wyskakuje mi okno (pokarze w skrine)


Załączone pliki Miniatury
       
24-07-2013 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2
Post: #39
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Cytat:Failed to get shell root, please use the services of our professional root
Nie udało się uzyskać roota, proszę użyć naszego profesjonalnego serwisu

Czasami mam wrażenie jakby specjalnie twórcy tych aplikacji wymuszali zakup płatnych narzędzi.
Chodzi o to, że aplikacja ta nie daje rady zrobić roota.
Spróbuj tym sposobem może http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...awodza_511
Ta aplikacja z tego ww. tutka radzi sobie o wiele lepiej niż wiele innych programów do robienia konta root.
Powinno pomóc.
24-07-2013 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #40
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Tak jak napisała koleżanka spróbuj czymś innym bo ten nie daje rady sobie poradzić z tym problemem.

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
25-07-2013 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,996 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
Żarówka Przywracanie ustawień fabrycznych tabletu – twardy reset WiFi 37 588,266 18-10-2019 22:50
Ostatni post: sdubuque
  Ikona telefonu na ekranie Samsung c3530 Jogin 1 3,227 23-03-2018 19:13
Ostatni post: WiFi
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,240 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Bateria w smartfonie od innego modelu telefonu Kaziu 0 13,101 23-02-2017 23:33
Ostatni post: Kaziu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości