-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #411
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Może to pomoże:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-o...-i-4-4_657

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
27-12-2013 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #412
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Nie można włączyć debugowania usb to jakiś dziwaczny problem z tym debugowanem może to jakaś wada w tym tablecie.
28-12-2013 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veyro Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #413
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Jeśli jest problem z debugowaniem usb to pewnie przyczyna leży w tym, że nie jest ono włączone w nowszych androidach należy w górnym prawym rogu zmienić opcję:
[Obrazek: brak_debugowania.jpg]

mai pen rai - nie ma problemu, po co przejmować się przyszłością
30-12-2013 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Garfi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #414
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Próbując zrobić root dla tabletu żadna opcja nie chce zadziałać rootu a pisze że tablet jest obsługiwany. W pierwszej metodzie zamiast FRODOR, LEGOLAS, ARAGORN mam BOROMIR np a inne nie chcą zaskoczyć w czym może być problem?

gg: 7672637

[Obrazek: mybc.png]
10-01-2014 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Garfi93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #415
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Udało mi się w końcu zrobić root dla Overmax Solution 10 II. Dałem "Root Device (All Methods) -> na telefonie włączyła się apk. "Framaroot" -> odłączyłem telefon od usb -> w "Frmaroot" zaznaczylem Install SuperSU i wybrałem na Boromir -> następnie wyskoczyło ze po resecie pojawi się SuperSU -> reset telefon i wgrałem Root Checker i okazało się że otrzymałem root.
W razie problemów pomogę na gg: 7672637
11-01-2014 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lasyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #416
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Nie wiem jak Ci dziękować za ten poradnik. Już myślałem, że mojego chińskiego przyjaciela nie zrootuje ( Shiru samurai 10 power ) A tu proszę. Chwila i zrobione Uśmiech Jednak mam mały problem. Po wykonaniu roota zostały zainstalowane 2 aplikacje do superuser.
1)Kinguser ( to musi być jakaś chińska z tego programu do roota )
2) SuperSU ( każdemu dobrze znany i ceniony )
No i chciałem zaktualizować program SuperSU ponieważ jest już dużo nowsza wersja a ta co program załadował przy roocie jest w wersji 0.87. No i nie mogę jej zaktualizować. Przy próbie aktualizacji wywala komunikat " Plik pakietu nie został podpisany prawidłowo. Odinstaluj poprzednią kopię aplikacji i spróbuj ponownie " Co mam zrobić?
I ewentualnie jak pozbyć się Kingusera żeby root działał i żebym mógł wgrać sobie najnowszego SuperUS?

Dodam, że w żadnym programie do usuwania aplikacji nie wyszukuje mi tego SuperUS ( nawet titanium backup )

Zauważyłem również, że podczas usuwania aplikacji wyświetla mi na dole ekranu taki komunikat" granted supersu to get root permission"


Proszę o fachową odpowiedź Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2014 00:15 przez lasyk.)
13-01-2014 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kochang Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #417
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Może masz konto google przypisane do tabletu i np. do telefonu.
Widziałem taki problem na innym forum po założeniu oddzielnych kont google wszystko działało i pliki się ładnie pobierały.

Ktoś polecał też aby tego instalować na sprzęt:
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.supersu&hl=pl

Inni też pisali, że ten problem dotyczy błędu w systemie android i niby takie coś pomaga:
Wyczyść dane aplikacji Google Play (ustawienia - aplikacje - wszystkie) i ogólny Dalvick cache w recovery (Zakładka ADVANCE).

Potem niby już wszystko działa dobrze.

Program King User jest chyba do zaakceptowania jest po angielsku, ale ma chyba wszystkie te potrzebne funkcjonalności.

Generalnie błąd spotykany, ale są różne przyczyny, także musisz kombinować z rozwiązaniem tej zagadki.
14-01-2014 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #418
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Nie wiem czego dotyczyć może ten problem/komunikat, ale na necie już ludzie to przerabiali więc coś tam powinieneś znaleźć.

Inna sprawa nie wiem jak to jest, że nie możesz usunąć SuperSU w ustawienia -> aplikacje -> zarządzaj aplikacjami powinieneś mieć wszystkie zainstalowane aplikacje i tam powinno się dać odinstalować coś czego nie chcesz mieć.

Widziałem też na forum x da, że ktoś nie mógł odinstalować SuperSU czy SuperUser to zalecili, że w opcjach SuperSU jest coś takiego: Zmień aplikację i wtedy odinstalowujesz.

Teraz już też root ci działa masz prawa, te aplikacje to np. wchodzisz tam i widzisz jakie programy używają uprawnień administratora są tam też inne opcje, ale generalnie jak zrobiłeś uprawnienia administratora na androidzie to już te konto administratora masz otwarte.

A ten komunikat: granted supersu to get root permission to komunikat, że zostały uzyskane prawa jakoś tak to rozumiem Oczko

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2014 00:29 przez zuzi.)
14-01-2014 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lasyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #419
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Znalazłem go ale jedyne co mogę zrobić to wymusić zatrzymanie/dezaktywować. Jak to robię to ikona aplikacji znika ale nadal jest zainstalowana. A jak chcę zainstalować najnowszą jego wersję uprzednio wrzucając ją na tablet to taki komunikat się pojawia "Jest już zainstalowany istniejący pakiet o takiej samej nazwie, ale z innym podpisem" Jakiś uparty dziad z tego SuperSU dostarczonego razem z rootem ;/
14-01-2014 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaro Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 2
Post: #420
Usuwanie aplikacji systemowych - usuwanie apk
Root to root i nie wiem czy tym sposobem co tu dam coś nie namieszasz, ale możesz przez komputer podpiąć tablet wejść do katalogów lub jakimś managerem na tablecie usunąć coś takiego. Tylko nie wiem czy nie stracisz praw administratora więc możesz przez komputer usunąć aplikację, a jak coś będzie nie działać to podłączysz raz jeszcze i wrzucisz ten plik, który usunąłeś.
[Obrazek: apk_android.jpg]
14-01-2014 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,984 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
  Aktualizacja androida na Samsung GT-N8000 Petros_1308 4 12,036 03-07-2020 10:09
Ostatni post: Petros_1308
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,222 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Tutorial - instalacja/aktualizacja systemu Android ZakoPower 21 166,330 05-03-2017 22:17
Ostatni post: Janus
Żarówka Lenovo S90-u android 5.0.2 z root android 1 4,332 10-05-2016 11:16
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości