-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #391
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Na 1 stronie masz listę innych opisanych programów jak nie masz zaufania do tego programu spróbuj innymi. Są tam proste bardzo opisane programiki, które oferują tylko jedną funkcję rootowania, ale pomagają w wielu przypadkach także możesz próbować innymi.
Na ICS Android pomaga ten bin coś tam się zwie.

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
22-11-2013 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darmozjad Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #392
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
ZhuoDaShi, program do rootowania HaierW718 polecany przez
użytkownika "android", wgrywa dużo aplikacji chińskiego pochodzenia, z którymi nie wiadomo co potem robić. Problem opisany i udokumentowany w tym wątku -
Kod:
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=22447


[Obrazek: WHTXIAR.jpg]

Chcecie mieć coś takiego w swoim smartfonie? Bo ja nie.
08-12-2013 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #393
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Ten telefon, który masz, (a jest to bardzo dobry model) jest opisany tutaj i masz tutaj informacje, że można pobrać lepszy rom niż ten standardowy, który ma już wszystko to co potrzebujesz, a czego nie chciałbyś mieć poprzez te wszystkie aplikacje, które robią konto administratora.
http://darmowyinternet.net/forum/temat-h...-aero2_198

Zacytuję też osobę, która się ustosunkowała do tamtejszej wypowiedzi na tamtym forum:
Cytat:Szukałem pomocy dla Ciebie na x da...
Podają, że ten model ma program do roota, tylko po chińsku, google translator dobrze działa z tymi krzaczkami. Goapps, to zestaw programów z google, maps, google, calendar, gmail... nie ma się czym martwić.
Po prostu w naszych regionach Twój tel. jest niepopularny, i dlatego nie ma na niego roota po ang.
Przy każdym roocie, jest ryzyko, że zrobisz z tel cegłę, i że robisz to na własną odpowiedzialność.

Fajna wypowiedź więc ją zacytowałem.
Jak coś komuś się nie spodoba po zmianach może wgrać na nowo system i będzie miał czysty fabryczny rom.
W tym temacie masz też inne aplikacje. Ten chiński program był opisywany dwa lata temu teraz wyszły kolejne wersje aplikacji trochę się pozmieniało więc poradnik może nie być już taki aktualny.
A to co masz w lewym rogu to nie wiem, ale pewnie to jakaś funkcja.

I tutaj nikt Ci niczego nie poleca tutaj ktoś rozwiązał problem i ten problem przedstawił dodatkowo ten ktoś zrobił spory wkład w opracowaniu rozwiązania jakiego możemy potrzebować kiedy się zagalopujemy lub coś zrobimy źle, zobacz:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...-point_383

Wgraj sobie inny rom, który poleca android do tego telefonu i będziesz miał naprawdę taki sprzęt jaki potrzebujesz bez dodatków, a z konkretami.

Co do marki HAIER to nie jest to mało znana marka. To jest coś jak np. BEKO, HAIER produkuje sprzęt AGD, ale z telefonów w Polsce nie jest za bardzo znany, ale ma bardzo dobre produkty zresztą po telefonie chyba jesteś zadowolony bo ten HAIER jest naprawdę dobry sprzęt.
HAIER ma teraz parę innych nowszych modeli, ale sam poluję teraz na coś takiego Lenovo K900 cena tylko lekko zaporowa Śpiący

[Obrazek: lenovo_K900.jpg]
09-12-2013 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
Post: #394
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Pamiętaj Wykrzyknik
ROOTUJESZ TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO TY JAKO UZYTKOWNIK ODPOWIADASZ ZA PODJĘTE DECYZJE
Ktoś podaje tylko przykład i sposób, a sam decydujesz czy z niego korzystasz czy też nie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 00:54 przez robus.)
09-12-2013 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #395
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Kolego darmozjadzie mógłbyś powiedzieć nam wszystkim co to za dodatkowa funkcja, którą dodał ci ten program na komórkę?
Ale szczerze jak rozczarowałeś się tymi przeróbkami postaw sobie na nowo system (musisz się tego nauczyć jak chcesz operować androidem) i będzie po sprawie.
A też jak robiłeś konto to pewnie było ci ono potrzebne do czegoś, na tej stronie z opisem tego telefonu od kolegi android masz polecony system jaki można sobie wrzucić, który już ma wszystko w dodatku uprawnienia administratora.
Jak chcesz pozostać przy tym co masz to masz też inne rozwiązania.
Dashi polecają nawet na największym forum dla androida więc chyba nie jest on taki chybiony, a że instaluje dodatkowe programy przewidziane na Chiny to inna całkiem sprawa. Tam bowiem pewnie rzeczy, które u nas są standardem są blokowane więc oni mają swoje rozwiązania, których my nie potrzebujemy bo my mamy własny sklep od Google.
09-12-2013 01:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adikoslks Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #396
Zdjęcie RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Witam,
posiadam Samsunga galaxy core plus. Mam problem z moim telefonem. Przy rootowaniu telefonu wyłączył mi sie komputer (chwilowy brak prądu) w telefonie zainstalowało mi sie kilka aplikacji (Kinguser, supersu i ##root##) i sprawa wyglada tak ze gdy są one aktywne to tel sie wiesza itp jednak gdy je wygaszę to działa wszystko bez zarzuty. W ustawieniach mam status "oficjalny" jednak chciałbym zrobić unroot telefonu. Jednak nie wiem którą mam opcje w programie wybrac. Wszsytkie poradniki są na starszej wersji a ja mam ta najnowszą. Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś pomógł. Ulockroot nie widzi telefonu..

Z góry dziękuje


Załączone pliki Miniatury
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 00:18 przez adikoslks.)
10-12-2013 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cebu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1
Post: #397
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Tutaj jest temat, ale dotyczy starszej wersji możesz poszukać starszej i tą starszą wersją podziałać lub szukać w tym nowszym funkcji.
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...-roota_281

Z twojego zdjęcia w zasadzie nic nie wynika, ale jak w poradniku na starszej wersji jest opcja unroot pod opcjami root to pewnie i tutaj będzie podobnie.

Na x d a jednak znalazłem informacje, że Samsunga Galaxy Core Plus obsługuje FRAMAROOT.

Wrzuca się .apk na kartę i instaluje. Włącza aplikację i wciska GANDALF, dalej Reboot i gotowe Samsunga Galaxy Core Plus root Zdezorientowany.

[Obrazek: 8yCe8ah.jpg]

Jak zrobić UNROOT telefonu?
Włączamy aplikacje, naciskamy Gandalf potem Reboot i Root znika Ninja
11-12-2013 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adikoslks Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #398
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
robie zgodnie z instrukcją którą mi podałeś i wyskauje mi taki błąd


Załączone pliki Miniatury
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 04:51 przez adikoslks.)
11-12-2013 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #399
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Może to dlatego, że masz już roota i chcesz go robić na nowo, albo starsza wersja nie potrafi podziałać na działaniach wykonanych przez wersję nowszą.
Ciężko zrozumieć co to znaczy bo OCR rozpoznające tekst źle to rozpoznają i nie wiadomo co tam jest napisane.

Nie wiem jak jest w Samsungach, ale najłatwiej to wgrać na nowo system Android i będzie po sprawie.
Musisz szukać w instrukcji jak naprawić system albo jak wgrać na nowo androida i tak najszybciej przywrócisz sklepowy obraz systemu.

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
11-12-2013 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
arsi7 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #400
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Odradzam ten program. Nowa wersja daje sam syf, a root dodatkowo obciąża smartfona. Ponad godzinę walczyłem z unrootem, z którym jest dużo roboty.
13-12-2013 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,993 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
  Aktualizacja androida na Samsung GT-N8000 Petros_1308 4 12,051 03-07-2020 10:09
Ostatni post: Petros_1308
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,239 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Tutorial - instalacja/aktualizacja systemu Android ZakoPower 21 166,366 05-03-2017 22:17
Ostatni post: Janus
Żarówka Lenovo S90-u android 5.0.2 z root android 1 4,334 10-05-2016 11:16
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości