-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #431
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Może musisz coś zaakceptować, albo program dochodzi do pewnego momentu i nie potrafi dalej nic zrobić. Nie każdy program obsłuży wszystkie urządzenia, także jak tym sposobem nie możesz nić zrobić spróbuj innych albo innych jeszcze poszukaj.
Generalnie jak ZhuoDaShi dochodzi do pewnego momentu i się zatrzymuje to wybija czerwony monit o niepowodzeniu, a u ciebie jest tak jakby coś robił i robił.
Tak jak pisze spróbuj czymś innym może. Sposobów jest masa.
17-10-2014 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cebu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1
Post: #432
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Ten program jest trudny do zrozumienia z uwagi na jego język komunikacji, ale na wielu urządzeniach pomaga uzyskać prawa root, jednak jak nie możesz tym programem spróbuj innymi narzędziami.
18-10-2014 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sasy11 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Post: #433
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Czy ten ROOt działa na KK 4.4.2 a jak nie to czym można zrootować na LG L7 P710
28-01-2015 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cebu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1
Post: #434
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Spróbować możesz, na nieco starszej wersji to są poradniki na necie, ale na ten 4.4.2 to nie widziałem. Są na anglojęzycznych stronach, ale trochę złożone.
Tak więc jak piszę spróbuj jak się nie powiedzie będziesz szukał innej opcji na root LG L7 P710.
28-01-2015 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bumbamboy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #435
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Gdybyście szukali zaktualizowanego poradnika, jak korzystać z ZhuoDaShi to jest tutaj:

Kod:
download.net.pl/latwy-root-androida-dla-wszystkich-urzadzen-z-kazda-wersja-androida/n/5779/
11-02-2015 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #436
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Przecież najnowsza wersja ZhuoDaShi (wersja kafelkowa) została już rok temu tutaj opisana - http://darmowyinternet.net/forum/temat-l...14#pid4514
A ten temat jakoś tak dziwnie podobny do tematu jaki tutaj jest identyczny słowo w słowo temat - jakoś mi się wydaje, że autor korzystał z opisów z tego forum, przynajmniej mógł zmienić temat na swój, a nie kopiować kogoś.

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
11-02-2015 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xcover2 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Post: #437
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Witam posiadam Samsung galaxy Xcover 2 gt-s7710
mam problem ponieważ bawie się od kilku dni z tym a telefon ciągle instaluje na pamięci telefonu,
może źle coś robię... czy w tym telefonie da się zamienić pamięci lub ścieżki ?
Oczywiście mam roota wgranego.
05-04-2015 01:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ninja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Post: #438
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Był już tu jeden temat poruszany poczytaj może coś znajdziesz ciekawego:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-i...amieci_349

Na pewno da się coś zmieniać, kiedyś nawet czytałem opis jak się ma prawa administratora to gdzieś głębiej można edytować plik systemowy Android, ale nie pamiętam już gdzie to było.

W ustawieniach aparatu masz zmianę zapisu na kartę SD także też możesz ten sposób sprawdzić czy to pomoże, ale jak wyczytałem niestety nie obsługuje przenoszenia aplikacji na kartę SD, ale można sobie poradzić telefon musi mieć prawa root potem instalujemy link2sd (poczytać jak działa) wkładamy kartę SD z 2 partycjami (druga linux) i już można zaznaczać, które aplikacje mają być na SD.

To jest na tej stronie Komputer Świat, także poczytaj, ludzie potwierdzali, że się to da zrobić zmianę zapisywania na Samsung Galaxy Xcover 2, ale jak to zawsze jest nikt nie pisze dokładnie jak to zrobić.
05-04-2015 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xcover2 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Post: #439
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
No właśnie próbowałem takimi programami jak (link2sd , romtoolbox ). Najlepiej byłoby jak ktoś by wstawił fotki z dokładnością jak to się robi, oczywiście najlepiej byłoby jak by mu zamienić pamięć żeby widział moje 16 gb jako telefon. Próbowałem też własnie poprzez emulator tylko, że programem RomToolBox. Szukałem po innych forach i innych stronach ale nic nie znalazłem.

Jak ktoś potrafi zamienić ścieżki to wstawiam, chodzi mi o to że się wchodzi w ES File Explorer potem w folder (system) i w kolejny folder (etc.) na samym dole jest plik (vold.fstab ) trzeba otworzyć go przez edytor i tam się podobno ścieżki zmienia i powinien instalować na karcie pamięci.

Kiedy odtworzę plik (vold.fstab) przez edytor to mam właśnie to :

Dalsza część w temacie:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-i...36#pid5836
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2015 22:53 przez xcover2.)
05-04-2015 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #440
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Tutaj w tym temacie masz opisane jak zmodyfikować ten plik:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-i...75#pid2275
Pytanie tylko czy aby ten sposób pomoże, spróbować możesz. Możesz w jakimś edytorze to zrobić na smartfonie lub skopiować plik na komputer wtedy najlepiej użyć Notepad++ i zmodyfikować plik, po czym go wrzucić na smartfon. Zrób sobie tylko kopię na zapas Wykrzyknik
Wszystko masz tam opisane rób jak pisze.

Rozmiar pamięci w Samsung Galaxy Xcover 2 — ilość pamięci użytkownika jest mniejsza niż łączna ilość pamięci w wyniku zajęcia położenia pamięci przez system operacyjny i oprogramowanie wykorzystywane do obsługi funkcji telefonu.
Rzeczywista ilość pamięci użytkownika różni się w zależności od operatora sieci telefonii komórkowej i może zmieniać się po przeprowadzaniu uaktualnień oprogramowania. Od niedawna telefony Samsung z pamięcią wewnętrzną, na której emulowana jest pamięć zewnętrzna tzw. "internal SD" (a dodatkowa fizyczna karta microSD to "external SD") nie są wspierane przez programy typu app2sd. Najwyżej można zrobić dodatkową partycje na external SD i ustawiać na tą partycję tj. przenosić cache, biblioteki i pliki .apk danej aplikacji na tą partycję na fizycznej karcie SD, lecz sama aplikacja pozostanie w pamięci telefonu.

Musisz pokombinować na KŚ też widziałem temat ktoś niby to potwierdził, że się da więc musi się dać.
Zrób więc to z tym programem link2sd tutaj masz opis więc powinno to pomóc:
Kod:
http://forum.android.com.pl/topic/58839-tutorial-link2sd-czyli-jak-zaoszczedzic-miejsce-w-pamieci-telefonu-przenoszac-aplikacje-na-sd/
05-04-2015 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,903 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
  Aktualizacja androida na Samsung GT-N8000 Petros_1308 4 11,975 03-07-2020 10:09
Ostatni post: Petros_1308
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,100 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Tutorial - instalacja/aktualizacja systemu Android ZakoPower 21 166,133 05-03-2017 22:17
Ostatni post: Janus
Żarówka Lenovo S90-u android 5.0.2 z root android 1 4,311 10-05-2016 11:16
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości