-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekator elektryczny z Chin - opinie
Sadownik Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Sekator elektryczny z Chin - opinie
Mogę mieć ten sekator za 2200 zł ale bez żadnego kwitu, sprzedawca zapewnia że da mi 2 lata gwarancji.
Jest to duży sklep który prowadzi ogólną branżę ratowniczą, a jak wygląda praca na przedłużce jeśli mogę spytać sekator będzie ciął śliwy więc wysoko dodam jeszcze, że sekator nie posiada logo fujiwara a na aukcji nazywa się Common 50. Ale niczym nie odbiega od fujiwara.

Mogę mieć ten sekator za 2200zl w dużym sklepie sadowniczym ale bez żadnego kwitu lecz nie ma logo fujiwara, a sprzedawca nazwał go common 50 u mnie będzie pracował przy śliwkach więc na przedłużeniu czy to się sprawdza.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2020 20:54 przez Sadownik.)
19-11-2020 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fabian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Sekator elektryczny z Chin - opinie
Tu już autor tematu opisywał, że ten sekator najprawdopodobniej produkuje jakaś firma, ale możliwe, że produkt jest sprzedawany dla zewnętrznych firm, które sprzedają go pod swoimi nazwami. Najpopularniejsze nazwy to sekator SUCA i sekator Fujiwara i trzeci podobny, jaki widziałem to Stihl, także pewnie ta firma też miała, ale pod swoją nazwą produkt od jednej i tej samej firmy produkującej taki sprzęt. Oczywiście mogę się mylić. Możliwe, że ktoś handluje takimi rzeczami, ale bez kwitu to nie rozumiem tzn. ktoś tam może odsprzedawać, bo nabył okazyjnie, ale przy większej działalności to wiadomo paragony itd. muszą być, bo nie da się inaczej prowadzić biznesu.

Mój znajomy kupił od pewnego gościa, który miał na zbyciu parę sztuk i kupił sekator + przedłużka za 1700 zł, ale to była naprawdę dobra cena, bo sam sekator w najlepszej opcji to jakieś 1200 zł i trzeba to samemu ogarnąć a przedłużka około 200 zł, więc te 1400-1500 zł trzeba na taki zestaw liczyć, ale jak piszę jak się kupi samemu, a jak się zamawia z Chin to dojdzie cło i podatek najprawdopodobniej, więc z 1500 zł robi się już minimum 1800 zł. Także czasami jak jest okazja to lepiej odkupić od kogoś, kto ogarnął temat ma na zbyciu, bo jest szybciej i łatwiej.

Myślę, że w przypadku tych Fujiwara sekatorów to sprzęt spokojnie wytrzyma 2 sezony, więc nawet mając gwarancję to i tak ona się sama skończy. Te sekatory jak widziałem to naprawdę dobry sprzęt.

Na przedłużce jak się pracuje. Wiadomo sekator waży około 1kg jak ustawisz na takim maszcie 2 metry taki odważnik to siła ciążenia jakaś będzie, ale generalnie łatwiej czymś takim podcinać korony drzew niż skakać z drabiną. Przedłużka jest regulowana, więc można sobie ustawić 1 metr lub 2 metry długości.

Generalnie powiem Ci tak, jak masz okazję kupić Fujiwara to nie rozczarujesz się. Coś innego nie wiem. Generalnie na spokojnie patrz gdzie, kto co sprzedaje może coś upatrzysz na olx. Jak będzie dobra cena to kup i testuj. Zobaczysz czy to rozwiązanie dobre czy nie. Moim zdaniem warto. Oczywiście jak ktoś ma młode drzewka i gałązki jak słomki to ja wolę osobiście zwykły dobry sekator ręczny, ale przy grubszych gałęziach elektryczny sekator sprawdza się rewelacyjnie.
20-11-2020 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Informacja Wirus z Chin a paczki z AliExpress medyk 9 5,874 14-05-2020 12:29
Ostatni post: branson53
Informacja Cło i podatki za towary z Chin Frank 12 10,607 05-04-2018 23:33
Ostatni post: aramon11
Żarówka Odnowiony smartfon z Chin Santi 1 8,744 22-01-2017 19:09
Ostatni post: Kaziu
Informacja Paczki z Chin Santi 0 3,541 27-08-2015 18:58
Ostatni post: Santi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości