-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca przez internet a zarobki
Kochang Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Ostrzeżenie Praca przez internet a zarobki
Tak przypadkiem akurat byłem na serwisie ze zleceniami (popularny serwis zlecenia.przez.net) no i zauważyłem aukcję, w której zleceniodawca wystawił ofertę napisania postów/tematów na forum. Zrzut z aukcji jest, więc widać, o co chodzi.
W aukcji wzięło licytację 3 osoby i jeśli cena 50 zł, jaką wystawił jeden użytkownik wydaje się minimalną do przyjęcia to już inni podawali sensowne ceny. Nie oszukujmy się, ale aby napisać 30 wątków/tematów tak jak w ogłoszeniu pisało raczej trochę trzeba posiedzieć, chyba, że to ma być ctr+c ctr+v, więc wydaje mi się, że cena 50 zł to i też cena śmieszna Podejrzany, więc tutaj sensowną stawką do przyjęcia jest kwota 100 zł.

[Obrazek: zlecenia-przez-net.jpg]

Ale co mnie najbardziej zaskoczyło. Zwycięzca aukcji. Cena 30 zł O matko Jak wczytałem się w profil zwycięzcy to osoba wykształcona 2 fakultety, matematyka w toku, więc liczyć osoba ta osoba powinna umieć. Wrzucam opis profilu użytkownika.

[Obrazek: zlecenia.jpg]

Pytanie czy z podejściem takich ludzi można pracować w internecie? Są ludzie, którzy zakładają firmy, płacą podatki, więc normalne, że aby to się opłacało cena musi być większa, ale 30 zł Wykrzyknik Nie oszukujmy się, ale napisanie 30 tematów sensownych gdzie należy poświęcić trochę swojego czasu, energii, policzyć energię za pra itd. cena 30 zł to jest po prostu śmiech na sali i z takimi ludźmi zlecenia a tym bardziej zarabianie w sieci to mrzonki.
18-07-2013 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Praca przez internet a zarobki
Tacy ludzie psują tylko rynek. Przychodzi ktoś nowy i myśli, że biorąc zlecenie coś zarobi, a przeliczając włożony wkład w pracę zarobek nie jest proporcjonalny bo co to jest 30 zł, chyba że są to materiały kopiuj wklej, także cena sama mówi za siebie co otrzyma zleceniodawca za tę cenę.
18-07-2013 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Informacja Praca w Polsce Santi 3 3,526 24-08-2021 20:47
Ostatni post: Mortek1
Informacja Internet w Tajlandii Admin 11 17,957 13-08-2018 15:33
Ostatni post: Gracjan25
Informacja Praca na platformach wiertniczych Santi 4 11,800 16-11-2015 00:38
Ostatni post: martin
Informacja Twoja pierwsza praca z EURES-em - opinie kosamet 1 7,202 10-09-2015 19:29
Ostatni post: maniek
  Zarobki w Europie alicja 1 4,774 01-05-2015 08:08
Ostatni post: Kajzerka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości