-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
KALOSZE Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #331
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Witam !
Posiadam Sony Xperia J ST26i JB 4.1.2 (11.2.A.0.21) i mam juz go dosyć, próbowałem zrobić roota wszystkimi mżliwymi sposobami i nic z tego, jedyna metoda to skomplikowane przechodzenie na niższe wersje poprzez Flashtool, to również raz zrobiłem, ale po aktualizacji wywaliło wszystko !
Ciekaw jestem czy znajdzie się w końcu szybka, prosta i pewna metoda do tej wersji oprogramowania ?
15-05-2013 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
parman Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #332
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
No niestety, po aktualizacji firmware'u NTT też nie idzie zrobić ROOT'a Smutny. Próbowałem na wszelkie sposoby i nic. No szkoda Smutny.
15-05-2013 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matt82 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
Post: #333
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
(15-05-2013 10:14)Crimsik napisał(a):  Hej jestem w trakcie rootowania tabletu Acer Iconia A210, tablet w trakcie sie normalnie restartuje i niestety mniejwiecej w 2/3 paska postępu rootowanie się zatrzymuje, wyskauje jakies okienko gdzie trzeba cos potwierdzic, ale niestety nie znam "krzaczkow" i nie wiem co robic. Dalej rootowanie wyswietla czerwony kzyzyk z bledem rootowania. POMOCY! Co robić??? chyba ktoś z was spotkał się już z tym błędem?

Spróbuj innymi programami, na forum są wymienione chyba 4 więc możesz przetestować. Te inne oprócz Dashi są prostsze. Szukaj UnlockRoot, OneClickRoot i chyba SRSRoot.

Kalosze już ktoś miał tę sonówkę i tutaj jest opisany problem i jego rozwiązanie
http://darmowyinternet.net/forum/temat-r...erja-j_473
Pewnie jakiś program pod ten model jest, a tymi którymi robisz nie mają sposobu na zrootowanie tego Twojego modelu więc albo tym sposobem z ww. linku, albo musisz szukać i testować różne inne wersje narzędzi.
Coś w ww. linku gość, który miał ten sam problem wspominał o UnlockRoot, także możesz spróbować tym właśnie programem.

Cytat:No niestety, po aktualizacji firmware'u NTT też nie idzie zrobić ROOT'a Smutny. Próbowałem na wszelkie sposoby i nic. No szkoda

Próbuj tymi programami, które wymieniłem wyżej. Może być ciężko skoro jeden kombajn nie radzi sobie więc inne też mogą nie mieć jeszcze sposobu na tę najnowszą wersję systemu. Na internecie jednak mało jest info więc ciężko cokolwiek wykopać. Produkt PL więc na xDa też pewnie lipa.
15-05-2013 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
parman Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #334
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Cytat:Próbuj tymi programami, które wymieniłem wyżej. Może być ciężko skoro jeden kombajn nie radzi sobie więc inne też mogą nie mieć jeszcze sposobu na tę najnowszą wersję systemu. Na internecie jednak mało jest info więc ciężko cokolwiek wykopać. Produkt PL więc na xDa też pewnie lipa.

No firma polska, ale i tak sdiełano w Kitaje Duży uśmiech. Nie jest wcale taki najgorszy. Żaden ze sposobów z podanych linków nie działa (sprawdzone). No nic, może trzeba poczekać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2013 20:02 przez parman.)
15-05-2013 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #335
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Nie ma niemożliwe na pewno coś jest. System nowy więc i wiele rozwiązań zapewne nie ma wsparcia na takie wersje.
Można też próbować wgrać jakiś custom room, ale pewnie przez jakiś program bo z recovery się nie da z uwagi, ze będzie sprawdzać sygnaturę i jak będzie inna nie pozwoli zamontować innego systemu (to dla bezpieczeństwa, aby nie wgrywać czegoś co może uceglić tablet).

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
15-05-2013 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
psychoshock Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #336
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Rootowałem 4 programami Samunga Galaxy 551 i nic nie dało. Próbowałem również sposobem wrzucenia folderu root.zip na karte, wejscia przez power + t i zainstalowania ale wyswietlilo mi sie "installation aborted".
Sterowniki sciagnalem aktualne poprzez Kiesa.
Jest nadzieja ze bede mial zrootowany telefon?
27-05-2013 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matt82 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
Post: #337
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Aby metoda z .zip zadziałała musisz mieć stockowe recovery. Nie działa na CWM 4 oraz 5. Niby SuperOneClick pomaga, ale jeden gość miał problem z uruchomieniem tego telefonu później, także na ten program uważaj.
Polecają też taką aplikację z4root poszukaj na necie jej. Zainstaluj i otwórz programik.
Będziesz miał opcje Temporary Root do następnego restartu oraz opcję Permanent Root opcję pozwalającą na wprowadzenie stałego konta root. I tyle.
Tych sposobów jest trochę na ten model to już stary telefon, także metod na konto jest masa.
Tutaj na forum jest nowy sposób, ale on chyba dotyczy tych nowszych modeli, jednak spróbować możesz. Jak coś zawsze można wgrać na nowo ROM chyba, że nie masz dostępu to trybu przywracania romu.
A tutaj link do nowej metody http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...awodza_511
27-05-2013 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #338
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Taki program unlockroot obsługuje Android 2.2- 2.3, a taki chyba masz na swoim telefonie więc jak nie próbowałeś nim spróbuj tym programem.

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
27-05-2013 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
applex Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1
Post: #339
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
No to ja zapodam SRSroot i na stronie tego programu w liście przetestowanych urządzeń wymieniony jest model telefonu Samsung 551, także powinien pchnąć ten problem.
[Obrazek: rootgalaxy551.png]
27-05-2013 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
psychoshock Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #340
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Zrootowałem Uśmiech Znalazłem inny plik root.zip i z niego ruszyło. A andka mam 2.3.6 bo aktualizowałem. Jednak teraz kiedy mam już root i włączam GPS Aid lub Faster Fix`a to po nadaniu uprawnień Super Usera tel się resetuje albo od razu albo jak wejde w Endomondo i chcę używać. Natomiast na Titanium Backup uprawnenia niczego złego nie powodują.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2013 21:04 przez psychoshock.)
27-05-2013 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 45,031 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
  Aktualizacja androida na Samsung GT-N8000 Petros_1308 4 12,100 03-07-2020 10:09
Ostatni post: Petros_1308
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,284 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Tutorial - instalacja/aktualizacja systemu Android ZakoPower 21 166,557 05-03-2017 22:17
Ostatni post: Janus
Żarówka Lenovo S90-u android 5.0.2 z root android 1 4,341 10-05-2016 11:16
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości