Zmiany w uzyskiwaniu kart Aero2

Do sierpnia 2012 roku możliwe było uzyskanie kart od ręki w trzech punktach u dystrybutora Sferia S.A. znajdujących się w Warszawie. Po 26 sierpnia karty wydawał już tylko jeden punkt Sferia, który znajduje się na ulicy Dzielnej 58. Od 1 marca 2013 roku karty SIM Aero2 będzie można uzyskać tylko drogą pocztową zamawiając kartę SIM z wysyłką na adres zamawiającego. Poprzez te zmiany nie będzie już możliwości odbioru kart SIM od ręki.

Komunikat, jaki opublikował operator usługi BDI Aero2 na swoich stronach dotyczący zmian związanych z odbieraniem kart SIM osobiście w salonie, który do tej pory jeszcze taki sposób dystrybucji kart umożliwiał osobom zainteresowanym usługą BDI:

Informujemy, że Salon Firmowy Sferia będzie wydawał karty SIM Aero2 BDI do 28 lutego włącznie.
Od dnia 01 marca 2013r. kartę SIM Aero2 BDI można uzyskać tylko zamawiając kartę SIM z wysyłką do domu.

W obecnej chwili dla wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem dostępu do bezpłatnego internetu jedyną możliwością otrzymania karty SIM Aero2 będzie Poczta Polska, poprzez którą należy wysłać zestaw wymaganych dokumentów na adres operatora, który następnie prześle na wskazany adres w zamówieniu kartę umożliwiającą korzystanie z usługi BDI.

4 komentarze

  1. Roman_Pawel pisze:

    No i dobrze bo ludzie jak ba..ny się zachowywali w salonie, który jeszcze takie karty jako jedyny wydaje. Osoby, które tam pracują wreszcie będą mogły normalnie pracować nad tym do czego zostali zatrudnieni.

  2. Kaja pisze:

    W skali kraju patrząc, obecność lub brak tych trzech punktów nic nie zmienia. Zmiana tak naprawdę dotyczy tylko Warszawy, tak więc tylko warszawiakom może być na minus.

  3. Piotr pisze:

    Trochę szkoda, bo choć nie mieszkam w Warszawie to w niej bywam, miałem właśnie koleżance nabyć kartę Aero2 w weekend, a tu takie rzeczy czytam ;|

Trackbacks for this post

  1. […] ale punkt ten będzie wydawał karty tylko do końca lutego 2013 roku. Od 1 marca zgodnie z komunikatem operatora otrzymanie karty SIM Aero2 będzie możliwe tylko i wyłącznie poprzez Pocztę […]

Dodaj komentarz