Zamówienie karty SIM Aero2 pocztą

Osoby chcące uzyskać kartę SIM Aero2 BDI mogą złożyć wymagany wniosek wysyłając go pocztą. Wystarczy tylko zebrać niezbędne dokumenty, spakować je w kopertę i wysłać listem. Jedyny duży minus zamawiania karty pocztą to długi czas oczekiwania na kartę SIM od operatora, bo może on wynieść nawet do 2 miesięcy od momentu wysłania dokumentów do Aero2.

Do złożenia wymaganego kompletu dokumentów potrzebne są:
– wniosek (do pobrania ze strony operatora),
– opłacony depozyt 20 zł za kartę SIM, oraz wniesienie opłaty za wysyłkę karty pocztą 7 zł (nr kont oraz informacje jak wypełniać poprawnie przekazy również dostępne są na stronie operatora),
– skan dokumentu tożsamości.

Wypełniony wniosek, dowody wpłaty za depozyt i wysyłkę karty oraz kopię dowodu tożsamości należy wysłać najlepiej listem poleconym na adres firmy:

Bezpłatny Dostęp do Internetu
Aero2 Sp. z o.o.
ul. Trembeckiego 11A II piętro
35-234 Rzeszów 


Dla osób ceniących czas oraz lubiących prostotę udostępniamy na stronie generator dokumentów, który w kilka chwil wygeneruje zestaw potrzebnych dokumentów do złożenia ich listownie celem wydania karty SIM.
Osoby obawiające się o swoje dane uspokajamy serwis nigdzie nie przesyła ani nie zapisuje danych osobowych użytkownika. Jeśli jednak ktoś nie chce wprowadzać swoich danych prawdziwych, ale chce tylko wygenerować wzór, jak poprawnie wypełnić dokumenty, może w formularzu generatora podać dane fikcyjne, a potem na podstawie tego wzoru wypełnić sobie odręcznie dokumenty, wpisując prawdziwe dane do wniosku pobranego ze strony operatora oraz do przekazów pocztowych/bankowych.

3 komentarze

 1. rafal pisze:

  moge wiecej informacji dziekuje 🙂

 2. EkipaDI pisze:

  Jeśli masz pytania zapraszamy na forum. Tam zadasz pytania i tam uzyskasz odpowiedzi. Pozdrawiamy.

 3. Jaro pisze:

  ta firma to cwaniaki kopię dowodu chcą by ci co dostali teraz kartę za 5 lat obudzili się z rachunkami

  prawo zabrania takich akcji z dowodami osobistymi

Dodaj komentarz