Tania opcja na internet w telefonie

Orange wprowadziło ciekawą promocję pozwalającą na dostęp do internetu mobilnego za niewielkie pieniądze – Pakiet internetowy 6 GB na wakacje za 6 zł. Jest to bardzo kusząca propozycja, aby mieć tani internet mobilny. Taki internet możemy wykorzystać nie tylko standardowo w komputerze poprzez użycie modemu, ale też w telefonie komórkowym dokładnie w smartfonie. Wystarczy nabyć kartę SIM Orange lub jeśli mamy już taką kartę aktywować usługę pakiet internetowy 6 GB na wakacje. Każda osoba zainteresowana promocją może włączyć usługę w wersji jednorazowej lub cyklicznej, a ważność wykupionego pakietu wynosi aż 60 dni.

Pakiet internetowy 6 GB na wakacje za 6 zł w Orange

Pakiet internetowy 6 GB na wakacje za 6 zł w Orange

Prędkość przesyłania danych w ramach pakietu zależy od używanej technologii HSDPA, 3G (UMTS), EDGE lub GPRS, z której użytkownik w danym momencie korzysta. Warunkiem korzystania z danej technologii jest przebywanie w danym momencie w zasięgu danej technologii oraz korzystanie z urządzenia obsługującego daną technologię. Prędkości przesyłania danych są zmienne i zależą w szczególności od obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału stacji nadawczej, maksymalnej prędkości obsługiwanych przez terminale oraz warunków atmosferycznych.

Jak sprawdziliśmy użytkowanie internetu (Pakiet internetowy 6 GB na wakacje za 6 zł) w Orange nie sprawia żadnych problemów.

Profil APN Orange

Profil APN Orange

Transfer, jeśli tylko znajdujemy się w zasięgu HSDPA jest bardzo dobry. Jak widać na zrzutach z przeprowadzonych analiz porównania internetu LTE Plus, Orange (6 GB za 6 zł) i internet Aero2 opcja Orange wypada bardzo dobrze.

Porównanie internetu LTE, Aero2 oraz opcji z Orange

Porównanie internetu LTE, Aero2 oraz opcji z Orange

Oczywiście rating LTE wypada tutaj najlepiej, ale Orange w obecnej chwili nie udostępnia do wykorzystania technologii, jaką dysponuje Plus (rozwiązanie LTE). Jeśli znów porównujemy Aero2 i Orange w Aero2 mamy internet za darmo, ale na tle Orange Aero2 jest wolne, dlatego jeśli ktoś potrzebuje czegoś szybszego, bardziej niezawodnego opcja pakiet internetowy na lato z sieci Orange może być całkiem dobrym rozwiązaniem, aby mieć nie tylko stały internet, ale internet w każdym praktycznie miejscu (gdzie tylko jest zasięg sieci komórkowych) za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Promocja z Orange szczególnie może się przydać na czas wakacji osobom aktywnym, które mogą wykorzystać taki internet w czasie podróży, na wakacjach w telefonach i innych urządzeniach, które oferują dostęp do internetu mobilnego. Za korzystaniem z opcji, jaką udostępniło Orange przemawia też cena, która jest symboliczna, bowiem 1 GB kosztuje nas tylko 1 zł. W tej chwili ciężko będzie znaleźć coś lepszego w wersji komercyjnej, a w dodatku funkcjonalnego dlatego osobom rozglądającym się za ciekawymi opcjami na internet mobilny, który też można by wykorzystać w urządzeniach mobilnych polecamy właśnie promocję Orange – Pakiet internetowy 6 GB na wakacje za 6 zł.

Więcej informacji o przedstawionej promocji oraz aktywowaniu pakietów znajduje się na forum w temacie pakiety internetowe 6 GB na wakacje. 

3 komentarze

 1. Orange pisze:

  Też taką opcję sobie aktywowałem super promocja na tani internet polecam ją innym.

 2. Milka pisze:

  Też mam i jestem zadowolona bo korzystam dzięki temu na karcie SIM Orange w telefonie dosłownie z darmowego netu.

  Pozdrawiam wszystkich pomarańczowych 🙂

 3. ToJa pisze:

  To jest super oferta to lepsze niż prezent pod choinką, hehe ;D

Dodaj komentarz