Plan Zero – Internet na wycieczki

Cyfrowy Polsat wprowadził do swojej oferty nową opcję dostępu do internetu Plan Zero, która kierowana jest w szczególności do osób, które potrzebują korzystać z internetu tylko od czasu do czasu, np. w szkole, na wyjazdach czy w podróży na laptopie, smartfonie albo tablecie.

Każda osoba, która zdecyduje się na Plan Zero nie musi martwić się o opłaty abonamentowe gdyż pojęcie abonamentu w tym przypadku nie istnieje. Opłaty naliczano są z góry dopiero w momencie zainicjowania połączenia internetowego i jest to 20 zł z VAT. W ramach opłaty użytkownik otrzymuje pakiet danych 1 GB, który dostępny jest przez całą dobę, a ważność pakietu wynosi 60 dni. Po wykorzystaniu pakietu 1GB danych automatycznie włączany jest następny pakiet. Maksymalna ilość wykorzystania pakietów danych wynosi 2, 3 lub 5 pakietów po 1GB w zależności od wyboru limitu dokonanego przy zawieraniu umowy.

Plan Zero - oferta Cyfrowego Polsatu

Plan Zero – oferta Cyfrowego Polsatu

Oferta przeznaczona jest dla osób, które posiadają własny sprzęt do odbioru mobilnego interentu, a atrakcyjność oferty skusić może przede wszystkim osoby posiadające telefony Dual SIM, które potrzebują mieć dostęp do internetu, aby sprawdzać najważniejsze informacje, pocztę czy też, aby komunikować się poprzez komunikatory takie jak np. GG, a które to zużywają transfer w znikomej ilości.

W celu skorzystania z oferty Plan Zero konieczne jest spełnienie następujących warunków:

 • przedłożenie dokumentów wymaganych przez Cyfrowy Polsat do zawarcia umowy oraz wyrażenie zgody na sporządzenie i przechowywanie przez Cyfrowy Polsat kserokopii tychże dokumentów,
 • pozytywna ocena wiarygodności płatniczej osoby ubiegającej się o zawarcie umowy,
 • brak zaległości płatniczych wobec Cyfrowego Polsatu,
 • zawarcie umowy na czas nieokreślony,
 • wyrażenie zgody na wystawianie oraz przesyłanie drogą elektroniczną przez Cyfrowy Polsat obrazu dokumentów rozliczeniowych lub faktur w formie elektronicznej.

Plan Zero to oferta, która szczególnie może przydać się osobom prowadzącym aktywny tryb życia (spędzającym wolny czas np. na wycieczkach rowerowych czy pieszych), które w swoich domach posiadają stały dostęp do sieci, ale potrzebują dodatkowo pewnego mobilnego rozwiązania np. do sprawdzania informacji w internecie, map czy nawigacji podczas wycieczek czy innych podróży. Obecnie jedynym rozwiązaniem (nie licząc oferty Aero2) były usługi na kartę, znacznie mniej atrakcyjne cenowo niż taryfy abonamentowe. Oferta Plan Zero nie wymaga stałych miesięcznych opłat i w dodatku pozbawiona jest wad związanych z wysokimi opłatami za transmisję danych jak to jest w przypadku ofert na kartę. Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju luka zagospodarowana między ofertami abonamentowymi, a ofertami typu prepaid.

Plan Zero – Internet na wycieczki

Plan Zero – Internet na wycieczki

Warto też dodać, że Plan Zero jest to jedyna oferta taniego rozwiązania na internet mobilny, która pozwala korzystać z szybkiego internetu mobilnego LTE, jeśli tylko posiadamy odpowiednie urządzenie pozwalająca na korzystanie z technologii 4G.

Źródło: Cyfrowy Polsat

2 komentarze

 1. Adriano pisze:

  Nareszcie wypełnia się luka między niewygodnym abonamentem, a drogimi prepaidami. Taka oferta na pewno może się wielu osobom przydać, bo koszt użytkowania przez miesiąc to w zasadzie 10 zł, czyli na samrtfon, aby w potrzebie sprawdzić najważniejsze informacje wystarczy.

 2. Milena pisze:

  Kiedyś korzystało się z kafejek internetowych, a teraz jest wiele opcji związanych z dostępem do internetu właśnie poprzez internet mobilny na kartę, więc i kafejki przestają być potrzebne bo i łatwiej skoczyć po prepaid do kiosku niż szukać kafejki w mieście.

Dodaj komentarz