myTAB z Biedronki

Tani sprzęt elektroniczny w szczególności tablety i smartfony cieszy się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów i taki sprzęt, a dokładnej tablet myTAB 7” za 229 zł pojawił się niedawno w sprzedaży w sklepach Biedronka na terenie całego kraju. W związku, z czym postanowiliśmy sprawdzić dokładnej czy faktycznie tak tani tablet, jaki oferują sklepy Biedronka będzie spełniał swoje zadania.

Jakość wykonania i wygląd urządzenia nie budzą zastrzeżeń, bowiem biorąc do ręki myTAB 7 i przyglądając się stylistyce wykonania tego produktu nie ma się w zasadzie, do czego doczepić. Produkt jest lekki o opływowych kształtach, które wpływają na komfort trzymania urządzenia w dłoniach. Biały kolor spodniej obudowy może dla niektórych wydawać się złym wyborem jednak w tym przypadku schludne połączenie białego koloru z czarnym współgra ze sobą tworząc ciekawe i niepowtarzalne wykonanie.

myTAB 7 z Biedronki

myTAB 7 z Biedronki – tylna obudowa

Ponadto konstrukcja całego urządzenia też jest bardzo dobra. Obudowa jest mocna i wytrzymała. Na tablecie nie prowadziliśmy testów wytrzymałościowych jednak zdarzyło się, że tablet spadł z biurka na podłogę, a pomimo to nieplanowany test tablet przeszedł pozytywnie i nie uległ zniszczeniu. Należy zaznaczyć, że produkt przeszedł pozytywnie testy TÜVRheinland Polska. Zostały sprawdzone parametry produktu pod kątem:
 – bezpieczeństwa,
 – funkcjonalności,
 – wytrzymałości,
 – poręczności.

Dobrym rozwiązaniem w tablecie myTAB jest osobne wejście na ładowarkę oraz kabel USB. Kiedy potrzebujemy podładować urządzenie, a w tym samym czasie chcemy też korzystać z połączenia z internetem poprzez modem USB podpięty do tabletu nie blokujemy sobie przez to portu USB.

Test myTAB 7

Test myTAB 7

W testach Benchmark myTAB z Biedronki wypada na tle innych tabletów, jako średniak niż lider. Wynik 3376 punktów bardziej jest bliki wynikowi dla urządzeń starszych niż nowości, co też da się zauważyć w niektórych operacjach, które wykonywane są w spowolnieniu. Inna wadą w tablecie są zbyt duże ikony, które trochę dziwnie w takiej wielkości się prezentują na pulpicie tabletu. Jednak za 229 zł tablet ten wart jest polecenia. Dużym też plusem tego urządzenia jest fakt, że współpracuje on z popularnym modemem Huawei E3131 z Play, (pomimo, że nie jest na liście obsługiwanych modemów 3G). Ponadto tablet nie wymaga żadnych skomplikowanych ustawień, aby działał na nim internet z modemem 3G Huawei E3131.

Opcja myTAB 7 z Biedronki plus modem Huawei E3131 to w tej chwili najtańszy sposób na bezprzewodowy darmowy internet Aero2 w urządzeniu przenośnym.

Więcej informacji o urządzeniu na stronie producenta www.

Parametry urządzenia:
– szklany ekran dotykowy Multi-Touch (5 punktów) o przekątnej 7 cali,
– rozdzielczość ekranu 800×480 px,
– procesor AllWinner A13 1.2 GHz,
– pamięć RAM 512 MB DDR3,
– pamięć wbudowana 4 GB,
– kamera przednia 0.3 Mpx,
– micro-B USB,
– czytnik kart microSD,
– mini jack 3.5 mm,
– Wi-Fi oraz obsługa modemu 3G USB
– akumulator Li-Poly 2800 mAh (czas pracy około 6 godzin),
– system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Zestaw zawiera:
– tablet myTAB 7,
– ładowarkę sieciową,
– przewód USB,
– przewód USB OTG,
– instrukcja obsługi w języku polskim,
– karta gwarancyjna.

Akcesoria

Akcesoria

5 komentarzy

  1. Karolina pisze:

    Taki tablet kupiłam bratu na Mikołaja. Brat jest zadowolony, a sama też czasami korzystam do czytania. Nie mam zastrzeżeń w dodatku tylko 200 zł, tak więc nie jest to duży wydatek, a i sprzęt dobry.

  2. Tablecik pisze:

    Tablet jest dobry nie ma co. Za te pieniądze to nic lepszego się nie kupi. Tylko te ikony mogłyby być mniejsze właśnie.

  3. Kasia pisze:

    Ja też kupiłam ten tablet. Po podłączeniu do niego modemu Huawei e-3131 z kartą Aero2 nic się nie działo. Może ktoś udzieli mi instrukcji, co należy zrobić, aby na tablecie zadziałał internet

Dodaj komentarz