Konto bankowe i internet za 0 zł

Do swojej oferty mBank wprowadził możliwość założenia konta bankowego eKONTO z darmowym internetem w sieci Play. Według rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2011 eKONTO to najlepsze konto internetowe, do którego mBank dołącza teraz dodatkowo internet w sieci Play. Oferta szczególnie atrakcyjna dla osób nieposiadających jeszcze własnego konta bankowego, którzy rozważają założenie sobie konta z dostępem przez internet gdyż mogą skorzystać z dodatkowej oferty na dostęp do internetu 4G w sieci Play. Główne zalety konta w mBanku to:

 • internetowe konto bankowe z dostępem 24h na dobę,
 • ekspresowe przelewy środków pieniężnych, które odbiorca może otrzymać nawet w 15 minut,
 • bezpłatne przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet i telefon,
 • darmowe wypłaty z ponad 4800 bankomatów w kraju,
 • korzystne programy rabatowe nawet do 50% z kartą debetową oraz kredytową mBanku,
 • i najważniejsze brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta.

Waluta

Spośród wymienionych zalet posiadania konta w mBanku można dodać jeszcze, że konto takie pozwala realizować szybko i wygodnie popularne w internecie płatności internetowe (zakupy na Allegro, zakupy w sklepach internetowych, inne opłaty elektroniczne) poprzez szybki przelew mTRANSFER. Ponadto można dokonywać bezpłatnych wpłat pieniężnych na rachunek dzięki ogólnopolskiej sieci wpłatomatów. Najważniejsza jednak funkcjonalność dla użytkowników elektronicznego konta to możliwość zarządzania i kontrolowania swoimi finansami w bezpieczny i wygodny sposób przez komputer.

W pakiecie eKonto również internet w sieci Play:

 • darmowy internet 4G z miesięcznym pakietem danych 3 GB,
 • prędkość transferu 1 Mbit/s,
 • modem Huawei e173U-2.

Należy wyjaśnić, iż aby spełniony został warunek internet za 0 zł, użytkownik musi wydać bezgotówkowo 350 zł miesięcznie. Jednak taki warunek nie jest trudno spełnić, bowiem każda osoba dokonująca comiesięcznych opłat może realizować je poprzez swoje konto i w ten sposób spełni wymogi regulaminowe, co do internetu za 0 zł.
Więcej informacji oraz regulamin oferty znajduje się na stronie mBanku eKONTO z internetem.

2 komentarze

 1. gość pisze:

  Mam już kilka miesięcy internet z mBanku od Play. Są ciągle problemy z łączeniem, których Play nie usuwa, a banku też to nic nie obchodzi. Szykość zamiast zakładanej 1Mb/s spada do kilku kb/s.

 2. Neo pisze:

  A ja mam neostradę, kiedyś rozrywała się, bo coś tam było źle na drutach, teraz lepiej, ale też czasami nawala, każdy będzie miał + i -.
  Dlatego mam też teraz aero2, jak mi neostrada padnie to mam zapasowy ; -) Czytałem różne opinie, ale szczerze powiem nie miałem z nim do tej pory problemów. Fakt transfer większy byłby zbawienny, ale reguluje to też i prawo i aby to zrozumieć trzeba się wczytać w regulaminy, ustawy i się będzie wiedzieć, czemu lepszy nie może być. Tutaj nawet o tym jest – http://darmowyinternet.net/darmowy-internet-z-gminy/

Dodaj komentarz