Aero2 regulamin

Od czasu, kiedy operator usługi Bezpłatny Dostęp do Internetu Aero2 wprowadził kody Captcha mające za zadanie weryfikowanie realnych użytkowników korzystających z interentu od tego momentu żadnych większych newsów na temat darmowej usługi nie było, ale niebawem w życie wchodzi nowy regulamin BDI:

Informujemy, że dnia 27 listopada 2014r. zmianom ulegnie Regulamin Bezpłatnego Dostępu do Internetu.

Czy nowy regulamin oznacza jakieś zmiany w usłudze BDI? Nic z tych rzeczy zmiana wprowadza, jeśli można to tak nazwać tylko kosmetyczne poprawki w nowym regulaminie i jak informuje operator zmiany są wynikiem analiz opinii nadsyłanych do spółki Aero2. Jeśli więc przyjrzymy się staremu i nowemu regulaminowi w usłudze BDI zauważymy, że treść regulaminu w starym jak i nowym wydaniu pozostaje w zasadzie bez zmian, a zmiany dotyczą drobnych sformułowań jak np. Biuro Obsługi Klienta (BOK) stary regulamin, a Biuro Obsługi Korzystającego (BOK) nowy regulamin. Skróty te same, ale znaczenie trochę inne.

Regulamin Aero2

Stary i nowy regulamin Aero2

Co jeszcze wprowadza nowy regulamin w usłudze BDI?

Korzystający zobowiązany jest zwrócić użyczoną mu Kart SIM w terminie 90 dni od daty dezaktywacji Karty SIM przez Operatora, zgodnie z pkt. 11 Regulaminu.

Wcześniej było to 30 dni. Teraz czas ten został wydłużony o dwa dodatkowe miesiące. Dotyczy to głównie momentu, kiedy usługa już wygaśnie i będzie można zwrócić karty SIM w celu odzyskania kaucji.

Kolejny zapis to:

Operator jest uprawniony do wstrzymania Bezpłatnego Dostępu do Internetu na Karcie SIM Korzystającego w przypadku zamówienia przez Korzystającego usługi telekomunikacyjnej świadczonej przez Operatora za pośrednictwem Karty SIM. Wstrzymanie Bezpłatnego Dostępu do Internetu może nastąpić na czas niezbędny do świadczenia usługi telekomunikacyjnej zamówionej przez Korzystającego.

Zmiana dotyczy przeznaczenia karty SIM Aero2 z BDI na usługę płatną, ale na obecnym etapie nie do końca jest wiadomym, o jakie dokładnie usługi chodzi czy te, które świadczy Aero2 czy też, któreś z pakietów sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat.

Tak, więc istotnych zmian nowy regulamin w usłudze BDI nie wprowadza, ale dla zainteresowanych, którzy jeszcze nie korzystają z Aero2, a chcieliby uzyskać kartę SIM BDI Aero2 ważne jest, aby zaznajomili się z regulaminem usługi, jaki obecnie obowiązuje gdyż treść dokładnie wyjaśnia funkcjonowanie darmowego internetu w Polsce oraz zasady działania sieci Aero2.

Dodaj komentarz