Wymiana kart SIM Aero2

Na stronie operatora Aero2 pojawił się oficjalny komunikat co do dalszych planów rozbudowy sieci Aero2 w technologii HSPA+ oraz informacja o wymianie części kart SIM BDI umożliwiających korzystanie z darmowego internetu. Jak podaje dokładnie komunikat na stronie operatora:

W najbliższym czasie planujemy kolejną rozbudowę sieci Aero2 w technologii Evolved HSPA (HSPA+) na terenie całej Polski. Planowany rozwój sieci Aero2 wymaga wymiany części kart SIM BDI umożliwiających korzystanie z BDI.

Od dnia 23 sierpnia br. przesyłką poleconą na adres korespondencyjny podany w Zamówieniu, każdemu Korzystającemu, którego obecna karta SIM BDI wymaga wymiany, prześlemy jednorazowo na koszt Aero2 nową kartę SIM BDI przypisaną do dotychczasowego Zamówienia. Informujemy, że wysyłka nowej karty SIM BDI będzie realizowana etapami. Po wysyłaniu karty SIM BDI na podane w Zamówieniu kontakty Korzystającego (e-mail lub numer telefonu) zostanie wysłana informacja o jej nadaniu.

Liczymy, że rozłożona na etapy wysyłka nowych kart SIM BDI zagwarantuje sprawną wymianę.

Wymienione karty SIM Aero2 BDI będą aktywna od dnia 01 października 2012r. Natomiast karta SIM Aero2 BDI, której obecnie używa Korzystający będzie aktywna do 30 września 2012r.

Osoby zainteresowane informacją czy ich karty podlegają wymianie mogą sprawdzić to na tej stronie: https://bdi.aero2.pl/captcha/captcha.php podając 19 cyfrowy numer ICCID karty SIM Aero2 BDI.

Na stronie Aero2 opublikowany został również zestaw typowych pytań i odpowiedzi związanych z wymianą kart SIM BDI. Wszystkie pytania i odpowiedzi można sprawdzić pod tym adresem:

http://aero2.pl/faq-wymiana.html#Answer1

Na forum powstał też wątek zatytuowany Nowe karty SIM Aero2 nowe możliwości. Warto wiedzieć, co takiego zaoferują aerowcom nowe karty SIM Aero2 BDI.

5 komentarzy

 1. Witek pisze:

  Nowe karty logują się do nadajników Plus-a 3G i 2G :]

 2. zuzi pisze:

  Też potwierdzam, że z nowymi kartami da się korzystać z netu przes sieć plusa tam gdzie nie ma akurat zasięgu aero.
  http://darmowyinternet.net/forum/showthread.php?tid=90

 3. Krabi pisze:

  Tak wysyłają i tak informują 😉
  Tekstowy nadawca i tekstowy SMS
  http://darmowyinternet.net/forum/showthread.php?tid=104

 4. Krabi pisze:

  Tak wygląda komunikat o nadaniu nowej karty SIM
  http://fotosik.net.pl/di/AJPO/nowa_karta_aero2.jpg

 5. Krzysiek pisze:

  Nastał 1 października i sporo powalczyłem, żeby przekonać mój modem Huawei e585 że roaming jest dobry i nie musi mnie przed nim bronić. Więcej napisałem na mojeje stronie: ababit.pl

Dodaj komentarz