-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znika kasa z konta
Izatek94 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Znika kasa z konta
Witam!
Kilka dni temu kupiłam tablet GoClever z modemem 3G. Jednak gdy wkładam kartę SIM, to znikają mi pieniądze z konta. Mam wyłączone dane pakietowe, jednak nic to nie daje. Byłam u operatora sieci i nie mi nie pomógł. Wiecie może co jak zapobiec 'znikaniu' moich pieniędzy?Huh
02-12-2013 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Znika kasa z konta
Jak operator nie umiał wyjaśnić problemu to ciężko, aby ktoś z dalszej linii wiedział w czym jest problem.
Zasadnicza sprawa to możesz mieć net, który zużywając transfer pobiera opłatę, ale jest też tak, że jak nie są zablokowane dane pakietowe czy inaczej transfer danych (zezwalaj na wysyłanie i odbieranie danych przez telefon/tablet) to w tle urządzenie może pobierać i wysyłać dane, za które po prostu płacisz.
Wejdź w ustawienia, ustawienia sieci zwykłej i bezprzewodowej, ustawienia sieci komórkowej czy coś podobnego i poszukaj transfer danych.
Obstawiałbym właśnie to.
Innej opcji nie ma, ewentualnie zablokuj całkowicie w urządzeniu korzystanie z sieci 3G, internetu bo obstawiam, że tutaj gdzieś tkwi problem.
03-12-2013 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #3
RE: Znika kasa z konta
To pewnie dlatego, że albo internet się załącza i pobierana jest opłata albo jakaś transmisja danych. Musisz sprawdzić dokładnie w opcjach ewentualnie próbować wyłączać po kolei wszystko badając czy coś się zmieni.

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
03-12-2013 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internet mobilny LTE Plus -problem z dostępem do konta online alicja 4 29,108 06-06-2013 17:42
Ostatni post: Santi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości