-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volkswagen Polo i komunikat INSP
Alaska Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Post: #1
Volkswagen Polo i komunikat INSP
Mam auto znajomego Volkswagen Polo 1.2, który przyjechał do mnie w odwiedziny, ale ma on mały problem z pewnym napisem na desce rozdzielczej, a mianowicie kiedy auto jest zgaszone na desce są podstawowe informacje i wyświetlają się kilometry.

[Obrazek: volkswagen_polo.jpg]

Czyli wszystko tak jak być powinno, ale jak się włoży kluczyki i przekręci raz stacyjką bez rozpalania silnika to pojawia się zamiast kilometrów migający napis INSP w aucie Volkswagen Polo.

[Obrazek: volkswagen_polo_insp.jpg]

Ten napis INSP po jakimś czasie gaśnie, ale co to jest, jak się tego pozbyć? Czy takie coś to jest to opcja standardowa i tak musi być czy ten komunikat INSP o czymś świadczy na desce rozdzielczej? To jest chyba jakiś service INSP, ale czy można samemu skasować komunikat INSP czy to może jakaś normalna procedura sprawdzania auta?

Ktoś może mi to wyjaśnić, ewentualnie powiedzieć co trzeba z tym pojawiającym się komunikatem INSP zrobić?

Za pomoc z góry dziękuję.
13-03-2017 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pietras Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Volkswagen Polo i komunikat INSP
Nie wiem jaki to rocznik auta bo dla aut z lat 1997-1999 można to wykonać w następujący sposób:
– przekręcamy kluczyk w stacyjce na pozycję zapłonu,
– wciskamy przycisk zerowania dziennego licznika kilometrów i trzymamy przez minimum 10 sekund,
– na liczniku dziennym kilometrów pojawi się „—” co będzie oznaczało skasowanie komunikatu,
– puszczamy przycisk zerowania dziennego licznika kilometrów i przekręcamy stacyjkę do pozycji neutralnej*

(*) Jeżeli podczas kasowania komunikatu zamiast komunikatu „—” pojawi się komunikat „service OIL”, komunikat także należy skasować zgodnie z powyższą instrukcją.

Komunikat INSP oznacza serwis okresowy i wyświetla się co xxxxx km.
13-03-2017 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości