-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usunięcie domeny z NameDrive
Pietras Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Informacja Usunięcie domeny z NameDrive
Jakiś czas miałem domenę zaparkowaną w NameDrive gdzie zarabiała na reklamach. Nie był to duży ruch, więc dużych pieniędzy nie było, ale trafił się klient zainteresowany odkupieniem domeny, więc ją odsprzedałem.

Chciałem, więc usunąć domenę z panelu w NameDrivem, ale nie było nigdzie takiej opcji. Trochę się naszukałem i w panelu, i na internecie, a nawet czytając FAQ NameDrive gdzie jest informacja:
Cytat:Jak mogę usunąć domenę z panelu NameDrive?
Jeżeli chcecie Państwo usunąć domenę z konta, prosimy zaznaczyć okienko znajdujące się obok domeny i kliknąć na „usunąć” na górze strony.

W tym sęk, że można stracić sporo czasu, aż się dojdzie gdzie te opcje są, a one są, ale tak schowane, że nie jedna osoba ma z tym problem O matko

Więc kiedy jesteśmy w PA wybieramy Domeny, po czym zaznaczamy naszą domenę na liście (ptaszkiem ją zaznaczamy), po czym z rozwijanego menu pod Statystyki Liczbowe (1 pozycja widoczna Z zaznaczonymi) mamy opcję Usuń Domenę. W ten sposób rozwiązujemy problem z usunięciem domeny, która już nie jest parkowana.
[Obrazek: namedrive_delete_domain.jpg]

Nie jest to duży problem, ale irytuje jak widziałem wiele osób więc na pewno nie jedna osoba trafi na ten poradnik, który tutaj zostawiam bo na pewno się przyda.
18-06-2015 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przekierowanie domeny na inny serwer phiphi 0 6,956 05-04-2013 16:17
Ostatni post: phiphi
  Najdroższe domeny 2012 roku WiFi 1 4,139 23-02-2013 19:32
Ostatni post: Dodzio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości