-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
CKrystiano98 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
Dzieki , ale chodzi mi o to ,że pobieram gry z androidpolska.pl i mam tam np : Obb , albo DATA . Gdzie to wrzucać ? Obb - takiego folderu nie ma w moim tablecie . Nie mam pojęcia jak to zrobić , pomożecie ? .
10-08-2013 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #12
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
Wiesz co po co się męczysz z pobieraniem gier z jakiejś dziwnej strony. Przecież to wszystko co tam jest masz na stronie https://play.google.com
Tam na tamtej stronie co podałeś to żeby cokolwiek zrobić trzeba się zarejestrować, przejść masę stron z reklamami, przeklikać tysiące opcji.
Jednym kliknięciem zrobisz to samo na stronie play.google.com
Wystarczy, że wejdziesz na taką stronę (najlepiej przez aplikację android market czy sklep na tablecie) wyszukasz co cię interesuje wybierzesz instaluj i to już samo się zainstaluje.

A co do tego OBB I DATA na systemie Android to do OBB wrzucasz jak pliki kończą się na .obb. Do DATA jak nie.
A więc pliki, które gra pobiera z internetu .obb wrzucamy zazwyczaj do katalogu obb według tego szablonu
/sdcard/Android/obb/com.nazwa-producenta.nazwa-gry/plik.obb
W /data/ trzymane są dane i ustawienia aplikacji i gier + aplikacje systemowe.

Jak wejdziesz na sklep Google gdzie masz wszystkie te same gry i więcej co na androidpolska to gry będą ci się instalować same.
Jak wejdziesz na androidpolska to będziesz się męczył.
Ponadto jak pobierzesz nawet coś na kartę to wystarczy, że uruchomisz ją i ona powinna się zainstalować sama bo to pliki .apk
10-08-2013 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CKrystiano98 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
(10-08-2013 19:56)phiphi napisał(a):  Wiesz co po co się męczysz z pobieraniem gier z jakiejś dziwnej strony. Przecież to wszystko co tam jest masz na stronie https://play.google.com
Tam na tamtej stronie co podałeś to żeby cokolwiek zrobić trzeba się zarejestrować, przejść masę stron z reklamami, przeklikać tysiące opcji.
Jednym kliknięciem zrobisz to samo na stronie play.google.com
Wystarczy, że wejdziesz na taką stronę (najlepiej przez aplikację android market czy sklep na tablecie) wyszukasz co cię interesuje wybierzesz instaluj i to już samo się zainstaluje.

A co do tego OBB I DATA na systemie Android to do OBB wrzucasz jak pliki kończą się na .obb. Do DATA jak nie.
A więc pliki, które gra pobiera z internetu .obb wrzucamy zazwyczaj do katalogu obb według tego szablonu
/sdcard/Android/obb/com.nazwa-producenta.nazwa-gry/plik.obb
W /data/ trzymane są dane i ustawienia aplikacji i gier + aplikacje systemowe.

Jak wejdziesz na sklep Google gdzie masz wszystkie te same gry i więcej co na androidpolska to gry będą ci się instalować same.
Jak wejdziesz na androidpolska to będziesz się męczył.
Ponadto jak pobierzesz nawet coś na kartę to wystarczy, że uruchomisz ją i ona powinna się zainstalować sama bo to pliki .apk


Nie rozumiesz jednego . Nie mam jak połączyć się z internetem w TABLECIE , JEdynie mam modem huawei e173 który w tablecie Goclever r70 nie reaguje , chodzi mi o to ,że z tamtad jedynie moge pobrac gry ale nie mam folderu OBB. Jak go utworzyć ? Root zrobiłem .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 21:14 przez CKrystiano98.)
10-08-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #14
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
To może spróbuj sobie skonfigurować modem, który masz do działania z tym tabletem.
Tym sposobem powinieneś sobie pomóc w dodatku masz już roota więc kwestia zainstalowania tylko 2-ch programików http://darmowyinternet.net/forum/temat-i...agerow_222

Rozumiem też, że sieci wifi w domu nie masz więc nie możesz sobie przez tablet surfować po sieci i pobierać aplikacji oraz gier, ale masz za to możliwość aby pobierać aplikacje na komputer, a potem je wrzucać na tablet, albo przez jakiś manager bezpośrednio instalować z komputera na tablet.
Poradnik pobierania aplikacji i gier .apk na komputer masz tutaj http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...mputer_273

Więc teraz jak widzisz masz możliwość pobierania też i aplikacji z Google Play bezpośrednio na komputer Zawstydzony

Co do tego folderu OBB to nie jest to tak, że sobie tam wrzucasz grę i grasz.
Są dwa rodzaje gier, składające się wyłącznie z pliku APK oraz takie, które składają się z pliku APK i plików dodatkowych.
Gry składające się z pliku APK instalujesz poprzez dowolny menadżer plików jak każdą aplikację (coś jak w systemie Windows).
Jeżeli gra jest z plikami:
OBB - plik OBB trzeba pobrać ręcznie i wrzucić na telefon, folder wrzucamy do root/obb
SD Data - to jest folder z wieloma plikami w środku, często można pobrać bezpośrednio przez telefon po uruchomieniu gry, najczęściej znajduje się w root/data
Tutaj masz opisane trochę katalogi i strukturę plików, ale ten katalog OBB to trochę zagadkowa sprawa i nie wiem czemu go tam akurat nie widać.
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...ndroid_326

Powiem Ci tylko tyle zrób tak abyś mógł pobierać bezpośrednio takie gierki ze sklepu ułatwisz sobie życie, a jak pobierasz na komputer, a potem na tablet to bez problemu powinieneś je instalować nie wrzucać po katalogach w dziwny sposób ale instalować wtedy będzie wszystko śmigać tak jak trzeba.
10-08-2013 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CKrystiano98 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
Dzieki ziomek , wkońcu porządna odpowiedź ,Pełna profeska , na to liczyłem . Wszystko na spokojnie dzieki tobie porobie , Jesteś Wielki : )
10-08-2013 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CKrystiano98 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
A,I wystarczyło a Folderze ANDROID na tablecie koło DATA utworzyć obb , i tam wrzuciłem gry i działa .
11-08-2013 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fenixpiotr Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: -1
Post: #17
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
Podobno można też utworzyć cały katalog plików na karcie pamięci i powinno załapać jako normalny system plików. Ktoś wie czy to prawda? Nie próbowałem jeszcze, ale jeśli działa z ringtones i notifications to chyba z plikami systemowymi też.
28-08-2015 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cebu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1
Post: #18
RE: Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1
Piotr szczerze to nie wiem o co ci chodzi, co masz na myśli z tym tworzeniem katalogu plików do czego ma to służyć niby.
Ringtones i notifications to foldery mediów tam sobie można wrzucić plik z muzyką i ustawić dzwonek.
Struktura katalogów systemu Android:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...ndroid_326
Własny dzwonek na smartfonie:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-w...roidem_806
28-08-2015 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,117 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
  Kiano SlimTab 3GR - nie widzi karty SIM szandor 2 8,126 30-07-2016 11:06
Ostatni post: Kochang
  Tablet nie widzi modemu Huawei CE0682 gorpaw 2 5,158 17-07-2016 23:39
Ostatni post: Brasil
Żarówka Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida android 455 1,136,025 15-07-2016 13:56
Ostatni post: Gilek
Żarówka Lenovo S90-u android 5.0.2 z root android 1 4,316 10-05-2016 11:16
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości