-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tinder na komputerze PC
Pietras Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Gwiazdka Tinder na komputerze PC
Wiele osób zna aplikację na smartfony jaką jest Tinder. Problem w tym, że może przyjść taka potrzeba, aby używać jej na komputerze, ale oficjalnej wersji Tinder na PC nie ma więc pokażę tu sposób jak zainstalować tę aplikację na klasycznym PC-cie.

Cały schemat polega na instalacji środowiska Android (emulator) na komputerze, następnie instalacji marketu Google Play, do tego będzie potrzebna aplikacja Fake GPS, aby określić nasze położenie i na samym końcu instalacjia Tinder'a.

1. Pobieramy emulator Android BlueStacks:
Kod:
bluestacks.com/

2. Po zapisaniu pobranego pliku rozpoczynamy instalować aplikację na naszym komputerze (na starszych komputerach proces instalacji BlueStacks może potrwać pewien czas). Po zakończeniu zobaczymy obraz taki jak na poniższym zrzucie ekranu, zatwierdzamy wszystkie komunikaty dotyczące usługi lokalizacji.

[Obrazek: android_na_pc.jpg]

3. W lewym górnym rogu wybieramy przycisk Search, po czym w polu wyszukiwania wpisujemy dowolne słowo. Pojawi się komunikat jak niżej, klikamy Continue.

[Obrazek: android_na_komputer.jpg]

4. Dodajemy konto Google, jeśli nie mamy tworzymy nowe, jeżeli już zakładaliśmy je wcześniej, klikamy na przycisk Istniejące.

5. Logujemy się na swoje konto Google i przechodzimy przez kolejne okna konfiguracji. Tworzenie i przywracanie kopii zapasowej oraz komunikację możemy odhaczyć, jeżeli nie chcemy dodatkowych opcji.

6. Pojawi się nam ponownie okno z komunikatem, gdzie klikamy Continue.

[Obrazek: android_na_komputerze.jpg]

7. Logujemy się na swoje konto Google i kończymy konfigurację Google Play, klikając Let’s Go (w nowszych wersjach może się już nie ukazywać ta część do zatwierdzenia).

8. W Google Play wyszukujemy (klikając lupę w prawym górnym rogu) aplikację o nazwie FakeGPS. W markecie jest kilka aplikacji o takiej nazwie, wybieramy tę, która jest na zrzucie ekranu i instalujemy ją na wirtualnej maszynie.

[Obrazek: fakegps_android.jpg]

9. Po instalacji uruchamiamy aplikację Fake GPS location, zaznaczamy lokalizację w której się znajdujemy i klikamy Set location. Program zminimalizuje się do górnej belki. Następnie wyszukujemy w Google Play i pobieramy aplikacje Tinder.

10. Po uruchomieniu aplikacji Tinder, logujemy się na swoje konto Facebook (często przy pierwszej próbie logowania wyskakuje komunikat błędu - Logowanie się nie powiodło - zatwierdzamy, klikając Super i ponawiamy próbę logowania się, za drugim razem nie powinno być już problemów.

11. Uruchamiamy Tinder'a, łączymy swoje konto z profilem Facebook i zaczynamy korzystać z aplikacji.

[Obrazek: tinder_na_pc.jpg]


Wykrzyknik Kiedy będziemy chcieli uruchomić Tinder'a ponownie w pierwszej kolejności należy uruchomić Fake GPS celem dołączenia naszej lokalizacji, po ustawieniu lokalizacji za pierwszym razem, zostanie ona zapamiętana w programie, więc wystarczy uruchomić ją, kliknąć Set location i włączyć Tinder'a.

Pomysł Dla wielu osób może się też przydać ten opis z tego względu, że instalując Tinder na komputerze mamy możliwość ustawiania swojej lokalizacji, więc jeśli jesteśmy w Warszawie, a chcemy szukać osób z Krakowa wystarczy ustawić lokalizację i tam nasz Tinder będzie teraz wyszukiwał interesujące nas osoby, także instalacja aplikacji na komputerze z systemem Windows to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, które się wielu osobom może przydać. Samej aplikacji Tinder na komputer nie ma jest tylko na telefony z systemem Android.
05-06-2015 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Katana1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Tinder na komputerze PC
Ja do tego zazywczaj używam jako
Kod:
haker.edu.pl/2013/10/30/android-na-pc
emulator androida programu VirtualBox. W tym VB nawet myszka i klawiatura z komputera działa... a konfiguracja jest bajecznie prosta (niczym instalacja Windowsa na realnym PC).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2016 19:35 przez Katana1.)
03-03-2016 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kangurek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Tinder na komputerze PC
wszystko działa ok tylko nie pokazuje mi znalezionych osób czysty ekran ...nie wiem co jest, jakies pomysły ?
26-06-2016 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luiza Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #4
Jak uruchomić aplikację Tinder na PC?
Kiedyś też instalowałam program na komputerze, chciałam zmieniać lokalizację, ale wtedy nie miałam żadnych problemów. Może spróbuj raz jeszcze na innym komputerze może zrobiłeś coś nie tak albo nie wiem czasami widzę, że na telefonie wchodząc w zakładkę "znalezione" wczytuje, wczytuje i wczytać nie może Tinder osób. Może to jakiś problem po stronie serwera.
26-06-2016 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pietras Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Tinder na komputerze PC
Nie potrafię odpowiedzieć Ci na pytanie czemu w Tinderze nie wyświetlają Ci się znalezione osoby, ale może tak jak wspomniała koleżanka też czasami zauważyłem, że aplikacja nawet na smartfonie nie potrafi ich wczytać.
Może zrób jeszcze raz wszystko na innym sprzęcie może jakaś pomyłka, albo może coś wadzi. Dawno już się tym nie bawiłem, ale ten sposób na najpopularniejszy na uruchomienie Tindera na komputerze, także nic lepszego nie polecę.
27-06-2016 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości