-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet Goclever T76 GPS TV
baryła Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Tablet Goclever T76 GPS TV
Mam problem po włączeniu pokazuje sam tylko jasny ekran.Wgrywam aktualizacje systemu przez Android system recovery <3e>
dostaje komunikat
" Installing update
assert failed: ! less_than_int(1352887884.getprop("ro.build.date.utc"))
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted. "

I kicha.Poproszę o podpowiedż.
Piszę na różnych forach i bez odzewu.Nie mogę oddać do reklamacji,ponieważ mam wgraną nawigację Auto Mapa (wiadomo jaka) i mogą mi nie uznać gwarancji. Dobrze by było jak mógłbym go usunąć.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2013 09:39 przez Admin.)
29-06-2013 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kobacabana Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
Post: #2
RE: Tablet Goclever T76 GPS TV
Po co Ci tam jakaś auto mapa na tablecie skoro masz darmowe mapy Google. Oczywiście tamta dedykowana nawigacja, ale mapy gogle też dadzą radę.
Ogólnie masz problem z wgraniem systemu. Może masz nie ten plik, na swój tablet, może jest on uszkodzony. Trudno powiedzieć, ale jak pobierzesz ROM, który jest na dany model tabletu odpalasz go do instalacji w konsoli recovery i stary powinien się usunąć, a nowy wgrać.
Lepiej jest to robić z poziomu recovery tego na starcie systemu, e przez opcje kiedy android się załaduje i wchodzisz w ustawienia i tam uaktualnienie systemu.

Ale ogólnie z tego co widziałem na forach bo ten problem less_than_int(1352887884.getprop("ro.build.date.utc")) w Goclever T76 GPS TV to wychodzi, że wada fabryczna. Ktoś miał taki problem to po zgłoszeniu reklamacji od razu kazali odesłać sprzęt do serwisu więc może to być problem nie po twojej stronie, ale po stronie producenta.

Jak chcesz przywrócić ustawienia fabryczne (może to pomoże) wybierz opcję
wipe data/factory reset (reset systemu przywracanie fabrycznych ustawień – usuwa wszystkie dane)
Temat pomocny http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...-reset_292

8 lipca 2014 dzień, który przeszedł do historii: Niemcy - Brazylia 7:1
29-06-2013 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tester Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 2
Post: #3
RE: Tablet Goclever T76 GPS TV
Można próbować sprawdzić czy zadziała ten sposób, ale raczej to nie pomoże no ale podam. Musisz rozpakować software cały i w katalogu META-INF w update-script.sh usunąć pierwszą linię odpowiedzialną za sprawdzanie czy nie jest to ten sam lub starsza wersja systemu. Najlepiej Notepad++ jak masz Windows. Przed upgrade przywróć stan fabryczny, wyczyść dane wipe co się da. Jak nie pójdzie to chyba tylko reklamacja.

Na xDa forum gość miał coś podobnego, ale problem rozwiązał przywracając ostatnią działającą kopię miał chyba jakąś rozbudowaną konsolę odzyskiwania wgraną i miał kopie systemu.
29-06-2013 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baryła Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Tablet Goclever T76 GPS TV
(29-06-2013 10:31)baryła napisał(a):  Mam problem po włączeniu pokazuje sam tylko jasny ekran.Wgrywam aktualizacje systemu przez Android system recovery <3e>
dostaje komunikat
" Installing update
assert failed: ! less_than_int(1352887884.getprop("ro.build.date.utc"))
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted. "

I kicha.Poproszę o podpowiedż.
Piszę na różnych forach i bez odzewu.
30-06-2013 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krabmar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #5
RE: Tablet Goclever T76 GPS TV
Nikt ci nie pomoże bo twój tablet to ta seria gdzie ten problem się powtarza. Jak chcesz na czysto oddać do serwisu to zrób czyszczenie, reset w recovery aby starać się przywrócić tablet do stanu fabrycznego jak to nie pomoże możesz próbować wgrywać ROM przez jakiś program, może zadziała, ale jak wgrasz i nie będzie tab działał to serwis albo się nie da wgrać to też serwis.
Ogólnie sposoby próbowania rozwiązania tego problemu są, ale czy to da pozytywny efekt musisz sprawdzić sam.
Wiem, że inny użytkownik miał taki problem to oddał do serwisu sprzęt.
30-06-2013 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zablokowany tablet base aga... 2 4,354 26-10-2017 15:28
Ostatni post: grzeczny
  Tablet nie widzi modemu Huawei CE0682 gorpaw 2 5,103 17-07-2016 23:39
Ostatni post: Brasil
  Tablet nie włącza się po root'cie 11DomarusN 3 6,074 04-05-2016 09:49
Ostatni post: Kochang
  Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1 fakfejs 17 22,967 28-08-2015 23:35
Ostatni post: Cebu
  Tablet Lark FreeMe i modem 3G Lark FreeNet 2.0 aczacha1 2 5,553 24-06-2014 12:45
Ostatni post: Bzyku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości