-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet Goclever Hybrid + 3G
Krystian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Tablet Goclever Hybrid + 3G
Witam serdeczne jesteście ostatnim moim nadziejom o pomoc ! zakupiłem Tablet Goclever Hyrid z Modemem 3G i mam problem z konfiguracją modemu sygnał ma dobry wacha się około 71 db Modem wykrywa ikona na dole mi wyskakuje i sygnał mam ale bez ikony 3G próbowałem z Orange Free i T- Mobile i nie działa połączenia internetowe nie pokazuję mi ikonę 3G Wpisywałem dane - z Orange Free Użytkownik : internet / Hasło : internet / APN:internet / MNC: 260 / MCC: 03 i nie działa internet. Tak samo z T-Mobila Nazwa : T-Mobil / APN:internet /Hasło : internet / Nazwa użytkownika : internet / MNC : 02 /MCC : 260 / I także nie działa mi internet Byłem również u operatora Sieci Orange też nie dali radę wszyscy mi mówią że wina jest po stronie Modemu . Proszę was czy wy macie jaki pomysł żeby ten Tablet dobrze funkcjonował z jakim innym sprawdzonym Modemem !!!

Za odpowiedz i pomoc serdecznie dziękuję
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2013 12:12 przez Admin.)
07-04-2013 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #2
RE: TABLET GOCLEVER HYBRID+3G
Jeśli to ten tablet GOCLEVER HYBRID+3G wydajne i uniwersalne urządzenie typu tablet z dedykowaną klawiaturą oraz zewnętrznym modemem 3G czyli otrzymałeś modem od producenta więc powinien on działać z uwagi, że modem dostarczył Ci producent taki, który na bank musi pracować z tabletem

Cytat:3G MODEM
Idealna funkcja dla osób pracujących w terenie, poza biurem, korzystających z publicznego transportu bez dostępu do sieci WiFi oraz spędzających czas wypoczywając z dziećmi w parku czy placu zabaw.

UMTS/WCDMA/HSPA 900/2100MHz
GSM/GPRS/EDGE 900/1800MHz
HSDPA transfer danych do 7,2Mbps
HSUPA transfer danych do 5,76Mbps
Czytnik kart microSD
Modem 3G jest kompatybilny z AERO2.

Co do tego: Modem 3G jest kompatybilny z AERO2 kompatybilny może i jest to znaczy działa, ale wymagań technicznych nie spełnia bo ma tylko download na poziomie 7.2 Mbps więc nie jest to urządzenie kat. 10.

Jeśli mogę coś doradzić bo wg informacji jakie podałeś modem jest prawidłowo wykrywany odczytywane są liczby MNC MCC więc sprawdź dokładnie sobie wg tego poradnika http://darmowyinternet.net/forum/thread-205.html
Może coś nie włączyłeś albo wyłączyłeś, że nie ma transferu.
Poczekaj też chwilę może modem próbuje się zalogować do sieci, a na tablecie trwa to ogólnie dłużej niż na komputerze.

Zobacz jeszcze na ten poradnik z Aero2 http://darmowyinternet.net/forum/thread-204.html może coś przeoczyłeś bo wg mnie masz wszystko OK, a w salonie no cóż może też nie zwrócili uwagi na coś co powinno być włączone/wyłączone w opcjach.

Producent nie mógł Ci sprzedać tabletu z nieprzetestowanym modemem więc on musi bankowo działać no chyba, że modem jest uszkodzony, ale przetestuj go na komputerze jak będzie działał to i na tablecie musi.

Jak coś pisz i ewentualnie zapodaj zrzuty a się spróbuje się rozwikłać problem jak dalej nie będziesz mógł sobie poradzić z uzyskaniem internetu na tablecie.
07-04-2013 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
applex Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Tablet Goclever Hybrid + 3G
Przetestuj modem jeszcze na komputerze i jak działa to znaczy, że jest sprawny. Jak coś możesz podesłać pytanie do działu pomocy z zapytaniem o problem oni powinni wiedzieć najlepiej: serwis@goclever.com
Ale sprawdź dokładnie sam cz gdzieś ie popełniłeś błędu np. włączona sieć WiFi, która z modemem musi być na tablecie wyłączona.
08-04-2013 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zablokowany tablet base aga... 2 4,353 26-10-2017 15:28
Ostatni post: grzeczny
  Tablet nie widzi modemu Huawei CE0682 gorpaw 2 5,101 17-07-2016 23:39
Ostatni post: Brasil
  Tablet nie włącza się po root'cie 11DomarusN 3 6,073 04-05-2016 09:49
Ostatni post: Kochang
  Udany root, który nie działa, Goclever 76.2, JB 4.1.1 fakfejs 17 22,966 28-08-2015 23:35
Ostatni post: Cebu
  Tablet Lark FreeMe i modem 3G Lark FreeNet 2.0 aczacha1 2 5,553 24-06-2014 12:45
Ostatni post: Bzyku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości