-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Butelki z gruszkami w środku
kosamet Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Post: #1
Gwiazdka [Sprzedam] Butelki z gruszkami w środku
Witam

Mam do odsprzedania kilka stylowych butelek z gruszkami w środku, które można wykorzystać na swój oryginalny %%% lub pomysłowy prezent Szczęśliwy

Butelki robiłem dla siebie i znajomych, ale prawie wszystkie udało mi się utrzymać na drzewach więc mam kilka sztuk na zbyciu. Podobne produkty w sklepach w Austrii z gruszką w środku kosztują 250-300 zł. Oferuję podobne butelki, które można wykorzystać do wykonania swojego oryginalnego napoju % itp. Cena 80 zł z racji, że chcę częściowo zwrócić koszty produkcji.

+ W zestawie oferuję butelkę typu gąsior w stylowym wykonaniu oczywiście z gruszką w środku.
++ Dodatkowo daję korki do zatykania oraz kapturki obkurczające.
+++ Mogę też wykonać naklejkę na butelkę wg wzoru zamawiającego tak aby butelka była jak te w sklepach.

Kupujący jedynie musi zalać butelkę. Mogę osobiście zalewać, ale to już do ustalenia, jednak preferuję wykonywanie tych czynności przez osoby kupujące tak aby nabywający miał pewność co będzie kiedyś sam spożywał.

Oferta limitowana tylko kila sztuk więc osoby zainteresowane i zdecydowane nabyciem takich butelek zapraszam do kontaktu najlepiej pisać na maila: kosamet82@wp.pl

           



Pomysł Naprawdę warto zalana gruszka np., dobry %%% sprawia, że po kilku miesiącach gruszka jest cały czas zakonserwowana, ale napój nabiera specyficznego aromatu i staje się lekko słodkawy co sprawia, że wielu osobom smakuje. Dodatkowo można też lekko rozcieńczyć %%% z sokiem gruszkowym dla obniżenia % a wzmocnienia intensywności nalewki smakiem i zapachem gruszki. Naprawdę warto polecam taki swój oryginalny sposób na niepowtarzalny napój %. W sklepach tego nie kupicie Cyklop
25-08-2015 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam sprzęt siatkarski Waldek624 0 2,388 25-03-2018 15:56
Ostatni post: Waldek624
  Sprzedam nowe smartfony – telefony do Aero2 Belau 0 3,030 25-08-2014 12:30
Ostatni post: Belau
  Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Lublinie karot 0 2,481 06-03-2014 09:22
Ostatni post: karot
  Sprzedam komputer NTT patyk91 0 2,991 23-01-2014 14:11
Ostatni post: patyk91
  Sprzedam Windows10.pl AbuDabi 0 3,461 10-06-2013 16:22
Ostatni post: AbuDabi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości