-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
AbuDabi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3
Post: #51
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Problem z rootem w xperia j był już poruszany w temacie do którego podam Ci linki:
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...80#pid2780
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...89#pid2789
http://darmowyinternet.net/forum/temat-p...00#pid3300

Prześledź temat i któraś z opisanych tam metod na pewno zadziała bo program, którym robisz konto administratora pewnie nie daje rady tego zrobić.
Generalnie jak inni już podali rozwiązania do tego modelu to wszystko masz na tacy więc tylko czytać i robić tak jak napisali.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 21:14 przez AbuDabi.)
26-10-2013 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kifo1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #52
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Dzięki za info.
27-10-2013 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
frisco017 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #53
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Witam...mam tablet i chciałam sobie go zrootować ale nic z tego...jakaś uparta bestia:)Przeczytałam kilka wątków tego forum,próbowałam tym chińskim programem ale wyskakuje mi czerwony root.Mam zainstalowane sterowniki w kompie,wykrywa mi tablet komputer i pięknie się łączy ale co z tego.....Zainstalowałam wiec UnlockRoot Pro ale w czasie rootowania pojawia mi się taki napis:Root fail,wait next upgrade!...Nie wiem już o co chodzi...proszę o pomoc...
20-01-2014 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #54
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Napisz jaki masz dokładnie model tabletu. Na stronie z poradnikiem tym chińskim są linki do innych sposobów więc może innymi też działaj. Nie ma uniwersalnego sposobu na każdy model są aplikacje obsługujące większość urządzeń jak i aplikacje tylko na konkretny model.
20-01-2014 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szymnodragon123 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #55
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
witam posiadam samsunga galaxy young (s6310) i nie mogę go zrotować ma ktoś może pomysł jak to zrobić ????
21-01-2014 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
frisco017 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #56
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Mój tablet to taki jak w linku poniżej:
http://www.lark.com.pl/produkt/90_freeme-x2-10-1m.html
Siedziałam na tym forum i testowałam już nie jeden taki program i nic z tego(:Chyba sobie odpuszcze...
21-01-2014 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #57
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Szymon wpisz w gogle: Jak zootować S6310 Galaxy Young, albo Instrukcja root s6310 i będziesz miał masę poradników.
Tutaj na forum jest też taki tutorial z chińskim programem na końcu są link do różnych aplikacji, które tylko odpalasz na komputerze, a one same działają spróbuj więc tymi aplikacjami coś porobić może one pomogą.

Faktycznie na zapytanie FreeMe X2 10.1M root nic nie ma może to nowy sprzęt i jeszcze nikt tego nie przerobił więc jak testowałeś różne aplikacje to musisz chyba dalej czegoś szukać, a może się akurat uda. Ktoś musi pierwszy sam rozgryźć ten model aby inni mieli instrukcje.

Mogę tylko napisać, że dla Lark root nie jest podstawą do unieważnienia gwarancji, także oni tego się nie czepiają, że sobie chcesz podnieść uprawnienia, ale instrukcji czym i jak to zrobić na tę chwilę brak. Więc musisz szukać sam i sam testować inne rozwiązania, jak coś nie wyjdzie to chyba na stronie masz system pobierasz wrzucasz na nowo i działa jak ze sklepu Oczko

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
21-01-2014 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
applex Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1
Post: #58
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Jeśli ktoś ma problem z rootowaniem tabletów Lark X2 to polecam program Kingo Root.
Podpinasz tablet do PC, instalujesz sterowniki jeśli trzeba i klikasz root i tyle :-)
Program może to wykonywać dłuższy czas po czym tablet restartuje się i wszystko mamy tak jak być powinno.
21-01-2014 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fenixpiotr Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: -1
Post: #59
RE: Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root
Jakieś aktualizacje w tym wątku? Jest coś do 4.4.2 kitkat? Poszukuję instrukcji do rom oraz jak wykonać root. Telefon jest przystosowany do Google więc myślę że ma ukrytego roota. Nie chcę nic mieszać zanim zrobię kopię. Chciałbym wgrać rom, ale chce skopiować obecny. W opcji odzyskiwania jest tylko format emmc. A gdzie jakiś backup? Czy da się to zrobić przez SP flash tool? Jeśli ktoś już to robił proszę o poradę telefon to myPhone CUBE 4.4.2 Kitkat.
29-08-2015 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #60
Poradnik Kingo ROOT
No już przecież w jednym temacie ci ktoś podał sposób na wykonanie uprawnień administratora na KitKat 4.x.x
Telefon jest przystosowany do google więc myślę że ma ukrytego roota
Huh O matko Diabeł
Zasadniczą kopię to powinieneś mieć na stronie producenta urządzenia. Są programy do wykonywania kopii, ale generalnie najlepiej jest wgrywać na nowo ROM tradycyjną metodą czyli przez RECOVERY. Jednak jak zaczniesz robić coś nieumiejętnie, wgrywać coś co nie jest na dany model urządzenia nadpiszesz sektory rozruchowe i stracisz dostęp do urządzenia wtedy żadna kopia nie pomoże bo nie uruchomisz telefonu, nie będziesz miał dostępu i możliwości wejścia do tzw. BIOS-u w urządzeniu.
W zwykłych opcjach jakie masz w RECOVERY nie mówię tutaj o opcjach dostępnych po uruchomieniu systemu Android w Ustawienia, ale w RECOVERY to nie ma opcji BACKUP Android.

Napisz do producenta czy ma obraz ROM i niech zapoda instrukcje wgrywania systemu ROM-u do MyPhone CUBE 4.4.2 będziesz miał system i możesz wtedy działać coś z innymi tylko pytanie po co wgrywać coś co i tak nie będzie lepsze od tego co masz. Jak chcesz jakieś CUSTOM ROM to słaby pomysł, bo to urządzenie raczej jest tylko w PL sprzedawane więc jakichś rewelacyjnych ulepszeń nikt na bank nie zrobił.

Jak uceglisz w niewłaściwy sposób sprzęt to zapraszamy ponownie na forum są tutaj poradniki jak taki telefon wskrzesić, także już o tym wspominam bo widzę, że próbujesz robić coś o czym nie masz pojęcia i nie wiesz co tak dokładnie chcesz zrobić. Aby mieć uprawnienia administratora nie musisz za wiele kombinować. Masz już poradnik Kingo ROOT więc na siłę próbujesz szukać coś innego.
30-08-2015 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,831 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
Żarówka Przywracanie ustawień fabrycznych tabletu – twardy reset WiFi 37 587,663 18-10-2019 22:50
Ostatni post: sdubuque
  Ikona telefonu na ekranie Samsung c3530 Jogin 1 3,185 23-03-2018 19:13
Ostatni post: WiFi
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,002 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Bateria w smartfonie od innego modelu telefonu Kaziu 0 12,970 23-02-2017 23:33
Ostatni post: Kaziu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości