-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pudzian vs popek online
mma_maniek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Post: #1
Pytanie Pudzian vs popek online
Witam

Jestem tu nowy, ale z komputerami nie mam za wiele wspólnego, w dodatku też jestem w takim miejscu na świecie, że z internetem też nie jest za dobrze, ale w sobotę wybieram się z grupą ludzi z pracy do jakiegoś miejscowego klubu, gdzie jest TV oraz internet. W kraju jakim jestem gala KSW raczej nie jest popularna, bo tu nikt kogoś takiego jak popek nie zna o pudzienie może i słyszeli, ale do rzeczy TV może być zajęte, ale będzie dostęp do internetu czy przez internet da się obejrzeć starcie popek vs pudzian?

W ogóle nie wiem czy w TV tutaj taka walka będzie na jakimś kanale wątpię, bo transmisję będzie zapewne miał tylko Polsat więc pozostaje jakaś kwestia internetu.
Niech ktoś coś doradzi jak obejrzeć tę walkę KSW 37 pudziana z popkiem przez internet?

Pozdrawiam
marian z Islandii
29-11-2016 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zebra Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1
Post: #2
RE: Pudzian vs popek online
Gala KSW i starcie Popka z Pudzianem nie będzie transmitowane w otwartej telewizji, a nawet przez większość satelitarnych kanałów. Galę obejrzeć będzie więc można tylko i wyłącznie w systemie PPV po wykupieniu dostępu w Cyfrowym Polsacie albo w telewizji internetowej Ipla tylko, z tego co wiem będzie to możliwe na terytorium Polski. Koszt oglądania Pudziana z Popkiem to 40 złotych, ale za to można obejrzeć wszystkie pojedynki. Mniejszych sum nie ma na konkretne walki sportowców.
29-11-2016 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rezerwacja biletów lotniczych i odprawa online w Ryanair Palu 0 10,083 21-06-2016 23:02
Ostatni post: Palu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości