-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejęcie konta
k_maly Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Post: #1
Przejęcie konta
Hej, ktoś przejął mi wszystkie konta i możliwoś odzyskania haseł. Usunął mi konto na Gmail i zmienił możliwość odzyskania hasła tak samo i z Facebookiem. Proszę Was pomóżcie mi w jakikolwiek sposób, gdyż te konta są dla mnie bardzo ważne, a sama już nie wiem co mam zrobić. Dziękuję z góry za pomoc.
23-10-2016 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 1
Post: #2
Przejęcie konta
Nie wiem, czy piszesz poważnie, ale jeśli faktycznie tak się stało to w przypadku powiązania przejętego konta e-mail z innymi usługami konto nk, Facebook, Allegro to łatwo takie konta już przejąć. Jedyna opcja to odzyskać dostęp do konta Gmail, ale jak ktoś zmienił na pozostałych konto e-mail to już następne schody. Tak więc usunięcie konta Google ma wpływ na wszystkie powiązane z nim dane oraz na usługi takie jak Gmail, Google Play czy YouTube. Możesz usunąć swoje konto Google w dowolnym momencie, ale nie zawsze będziesz mieć możliwość jego przywrócenia. Tak więc po usunięciu konta traci się usługi, które wymagają logowania.

Przywracanie konta Google
W krótkim czasie po usunięciu konta Google można je jeszcze przywrócić. Od usunięcia konta Google masz około 2–3 tygodnie na jego odzyskanie. Po przywróceniu konta można w normalny sposób używać go do logowania się w Gmailu, Google Play i innych usługach Google.
Zacznij więc od tego:
Kod:
support.google.com/accounts/answer/6236295

Generalnie musisz kontaktować się z pomocą tych firm, które świadczą Ci usługi. Jednak do tych dużych nie jest tak łatwo się dostać. Sam kiedyś miałem problem z kontem na wp, ale tam po wykonaniu telefonu i przedstawieniu sprawy ktoś z pomocy zadał mi kilka pytań, aby sprawdzić czy faktycznie podaję się za właściciela konta (wiele rzeczy nie pamiętałem, bo nie podaję swoich danych w sieci raczej zmyślone), ale pewne fakty się zgadzał jak np. kiedy mniej więcej założyłem konto i takie tam, więc pomoc mi zresetowała hasło, które mi przepadło i odzyskałem dostęp do konta e-mail.

Tak więc musisz się kontaktować z firmami, które pomogą Ci odzyskać dostęp do konta jednak jak piszę z tymi dużymi jest taki problem, że nie ma za bardzo jak i gdzie i człowiek odbija się od ściany. Dlatego sam osobiście nie mam poczty na Gmailu, ale korzystam z PL firm, do których jak coś można się dostać i przedstawić problem.
23-10-2016 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rambo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Post: #3
Odzyskanie konta Google
Pewnego dnia nie mogłem się zalogować na Gmail, próbowałem różnych metod, a w jednej chwili jakby wszystko przepadło. Pytania pomocnicze do odzyskiwania hasła też nie pomogły wielu rzeczy nie pamiętałem. Konto było tylko jako konto z wykorzystaniem pod smartfon dałem więc spokój. Ważne konta teraz zabezpieczam tak, aby w razie czego móc je odzyskać i wolę też rodzime skrzynki bo jak coś jest nie tak, to jest gdzie napisać, a te duże firmy, nie zadzwonisz, nie napiszesz.

Jak się potem okazało miałem wirusa na komputerze i chyba ważne rzeczy mi wykradł, dlatego ktoś przejął dostęp do skrzynki e-mail. Jak ktoś pozmienia opcje to wtedy naprawdę ciężko jest zrobić cokolwiek.
30-10-2016 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości