-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Root
tager226 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z Root
Witam. Mam problem z rootem w Sony Xperia Sola MT27i. Mam zaznaczoną opcję instalacji spoza Marketu i debugowanie USB. Odpalam SuperOneClick, wciskam "Root" i dochodzi do punktu siódmego - Waiting For Device i nie chce iść dalej.
Robiłem też programem Root With Restore, pisało że pomyślnie przeszło, a w telefonie nie było aplikacji SuperUser.
08-04-2013 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kajzerka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 1
Post: #2
RE: Problem z Root
Na forum jest jak dobrze zliczyłam 4 poradniki związane z uzyskiwaniem praw administratora na urządzeniach z systemem Android.
Tutaj w tym wątku osoba pisząca dała do nich odnośniki.
http://darmowyinternet.net/forum/thread-444.html

Sprawdź jednak wcześniej ręcznie albo przez jakiś program czy aby tego roota już nie masz bo może on już jest skoro jakiś program sygnalizował sukces.
http://darmowyinternet.net/forum/thread-249.html

Nie wszystkie programy będą potrafiły rozgryźć każdy sprzęt. Są konkretne rozwiązania dla odpowiednich modeli jak i uniwersalne stosowane dla wielu, ale każdy program wykona ze skutkime ten proces.

Na forum xDa-developers, ale po angielsku też na pewno coś znajdziesz więc możesz tam przeszperać zasoby.



08-04-2013 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
applex Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Problem z Root
Gdzieś czytałem na forum, że Sony Xperia Sola MT27i obsługuje program, którym robiłeś tzn. ten with coś tam.
A jak nie to właśnie na anglojęzycznym forum poszukać do takich markowych modeli tam pełno rozwiązań.
09-04-2013 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tager226 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Problem z Root
Ściągnąłem Emulator i sprawdziłem: nie ma roota. Z Flashtoolem próbowałem parę razy i zawsze się zacinał. Robiłem też roota programem OneClickRoot dwa razy: za każdym razem nie wyszło.
Nawet zresetowałem sobie ustawienia telefonu i na nowo zaznaczyłem debugowanie USB, instalację nieznanych źródeł, itp. i nic nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
Nie wiem, czy ten fakt coś zmienia, ale telefon mam od faceta, który go kupił w Plusie i są na nim aplikacje typu Muzodajnia, NawigacjaPlus, itp.
Bootloader mam odblokowany.
19-05-2013 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matt82 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Problem z Root
Nie wiem o jakim emulatorze piszesz, ale emulator jakiegoś środowiska na pewno nie emulował Twojego urządzenia z systemem Android.
Jest jeszcze unlock root, srs root, więcej nie przychodzi mi nic do głowy ,ale na forum widziałem jakieś inne programy. Jak robisz konto administratora, ale żadne z narzędzi nie daje rady znaczy, że nie mają sposobu na Twój typ sprzętu. Musisz szukać już potwierdzonej metody dla Twojego modelu telefonu ewentualnie testować inne uniwersalne programy nadające konta admina na androidach.
Tutaj coś pisali o Twoim modelu telefonu więc może do czegoś dojdziesz tym tropem xDa-developers.com/android/root-and-first-custom-roms-for-xperia-sola-u-and-p/
19-05-2013 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tager226 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Problem z Root
Ok, dzięki. Chyba już prawie to mam, po południu się za to zabiorę.
21-05-2013 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veyro Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #7
RE: Problem z Root
Ten model może tutaj na forum nie będzie opisany, ale z racji że to Sony to na anglojęzycznym forum xDa-developers.com na bank będzie poruszony więc jak coś szukaj tam.

A tutaj na tym filmie ktoś podaje metodę na root dla wszystkich urządzeń XPERIA 2012-2013.
[Obrazek: 5555.jpg]

Pobierasz jakiż .zip z paczką i robisz wg instrukcji. 2 minuty i powinieneś mieć konto administratora na swoim urządzeniu.



mai pen rai - nie ma problemu, po co przejmować się przyszłością
21-05-2013 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z Lenovo S6000H - nieprawidłowy IMEI nastka354 9 19,146 19-05-2021 12:51
Ostatni post: rafix
  Manta msp4509 problem z softem karina123 1 3,338 06-08-2017 20:45
Ostatni post: WiFi
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,098 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida android 455 1,135,854 15-07-2016 13:56
Ostatni post: Gilek
Żarówka Lenovo S90-u android 5.0.2 z root android 1 4,311 10-05-2016 11:16
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości