-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik instalacji sterowników urządzeń z androidem na wszystkich Windowsach
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: Poradnik instalacji sterowników urządzeń z androidem na wszystkich Windowsach
W panelu sterowania, kiedy urządzenie nie jest rozpoznane pisze
nie znane urządzenie

Aż wpisałem w wyszukiwarkę z obrazami i mam foto z xp, ale tu jest jak alicja napisała Szczęśliwy

[Obrazek: nieznane_urzadzenie.jpg]
16-06-2013 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fenixpiotr Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: -1
Post: #12
RE: Poradnik instalacji sterowników urządzeń z androidem na wszystkich Windowsach
Android jest dziwny. Nie zawsze jak nie ma sterowników to urządzenie nie działa.
Często jest tak że program potrafi obsługiwać co powinien bo ma swoje biblioteki - stąd zawsze są wersje stabilne dla XP/7/8 takie dla wielu platform.

Z tego co piszecie to z androidem tak nie jest. Program musi tylko wiedzieć na jaki port słać dane i powinno działać bez sterowników. Ciekawe po co aż tak przy androidzie, ale skoro tak jest to znaczy że tak ma być.

Dodam też że w prosty sposób można łączyć androida z linux za pomocą sieci. A że Windows jest lepszy od Linuxa w połączeniu zdalnym to już jest jasne dlaczego terminale są częściej na Windowsa.
Nie wiem czy to na temat ale napiszę. Dla łączności przez USB znaczenie ma nawet kolejność portów USB na płycie głównej. Ponadto są różne porty: jedne podtrzymują napięcie po wyłączeniu komputera inne nie. Do debugowania potrzebne są te z własnym napięciem, ale do wielu operacji lepsze dla użytkownika są te bez prądu.
Kiedy naprawiasz androida łącz się przez USB z tylu komputera. W laptopach najczęściej port przed wejściem sieciowym to ten do debugowania.

Pozdrawiam.

W tej sytuacji powyżej komputer wykrywa hardware. Różnie to wygląda dla różnych urządzeń. Najlepiej gdyby wykrywał coś w rodzaju MTK xxx urządzenie. Wtedy już mogą działać programy do rootowania. To oznacza że telefon jest dobrze złożony jako device i że warto się bawić w update software. A najlepsze rozwiązanie to i tak zawsze jest soft od producenta, nie brand od operatora - chociaż są wyjątki od tej reguły. Androidów jest już tak dużo ze zawsze będzie już jakiś wybór.
Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2015 12:46 przez fenixpiotr.)
02-09-2015 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
applex Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Poradnik instalacji sterowników urządzeń z androidem na wszystkich Windowsach
To nie android jest dziwny, dziwny jesteś ty jak popatrzyłem co piszesz to się zastanawiam co ty chcesz osiągnąć tymi swoimi wpisami o wszystkim i o niczym. Są tacy co to chodzą po forach, niby piszą aby przyjść za jakiś czas i w rozwiniętym temacie dodać swój spam w miejscach gdzie się wcześniej wypowiadali no ale znów tacy wypowiadają się przynajmniej z sensem, a ty O matko szkoda słów.
Także z mojej strony też raport do administracji bo to nie miejsce do pisania głupot.
02-09-2015 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niepowodzenie instalacji Microsoft - WPD Jogin 3 4,169 24-03-2017 14:55
Ostatni post: Jogin
  Windows 8.1 dla wszystkich krabmar 6 9,342 21-01-2014 13:07
Ostatni post: telekrowa
  Poradnik jak wyłączyć wymuszanie podpisu cyfrowego sterowników w Windows 8 android 0 84,890 01-12-2012 12:20
Ostatni post: android

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości