-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OV STREAM a TV Mobilna
alicja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: OV STREAM a TV Mobilna
Ewentualnie trzeba się skontaktować z Cyfrowym Polsatem i chyba nich zapytać jakie mają rozwiązanie dla ludzi, którzy kupili coś nic nie przerabiali a oglądać TV nie mogą.
11-05-2013 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veyro Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #12
RE: OV STREAM a TV Mobilna
Chyba mają klientów gdzieś bo wysłałem na BOK zapytanie w tej sprawie co poradzą co odpowiedzą, ale nic nie otrzymałem, także pewnie i się nic nie dowiemy. Trzeba szukać swoimi możliwościami rozwiązania problemu. Ogólne strzelili sobie takim działaniem w stopę.

mai pen rai - nie ma problemu, po co przejmować się przyszłością
13-05-2013 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veyro Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #13
RE: OV STREAM a TV Mobilna
Aktualizacja informacji
Jednak otrzymałem informację z BOK oto treść maila:
Cytat:Uprzejmie informujemy, że ograniczenie dotyczące urządzeń na których użytkownik uzyskał uprawnienia administratora spowodowane są wymaganiami dostawców kanałów, które oferujemy w ramach usługi TV Mobilna w związku z tym urządzenia root'owane na chwilę obecną nie obsłużą aplikacji TV Mobilna. Cyfrowy Polsat nie jest w stanie dokonać zmian w przedmiotowym problemie. Z problemem proszę zwrócić się do producenta tabletu/smartphone'a.

mai pen rai - nie ma problemu, po co przejmować się przyszłością
15-05-2013 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zett1 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0
Post: #14
RE: OV STREAM a TV Mobilna
No i jaka jest właściwa recepta? czytałem spokojnie ten wątek od początku. Najpierw niedowierzanie w odpowiedziach, potem zdziwienie, potem kierowanie do Polsatu...
Ja mam to samo od prawie dwóch lat. Goclever tab a93 . Próba odpalenia aplikacji tv mobilna kończy się komunikatem jak w wątku. Laptop pochodził prosto ze sklepu, oficjalna dystrybucja Goclever. Ja po kilku próbach wtedy... poddałem się. Ale jeśli ktoś napisze, że zrobił to jakimś konkretnym programem i sposobem- będę szczęśliwy Anioł
05-11-2014 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #15
TV Mobilna problem
Zakładam, że Twój sprzęt nie ma uprawnień administratora, (chociaż może akurat producent zdecydował się je dodać do tego modelu), więc aplikacja TV Mobilna nieprawidłowo rozpoznaje uprawnienia i myśli, że masz konto z pełnymi uprawnieniami, więc nie pozwala się uruchomić.
Jeśli jednak masz uprawnienia root, bo producent je dodał to niestety aplikacja widzi to prawidłowo i nie daje się uruchamiać. Czemu tak jest już zostało to wyjaśnione, ale przypomnę raz jeszcze TV Mobilna nie działa na zrootowanych urządzeniach, aby uniknąć nagrywania programów.

W markecie na pewno są programy, które ukrywają prawa root. Możesz to wypróbować może to pomoże. Na pewno jakieś rozwiązania są sam tego nie używam więc nie miałem okazji tego testować.

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
05-11-2014 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LuckyLuke Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Post: #16
Program do ukrywania ROOT
Root jest nie czymś wyjątkowym, a czymś, co powinien posiadać każdy użytkownik świadomie korzystający z tabletu lub smartfonu na Androidzie, ale wiele aplikacji wykrywając uprawnienia root na urządzeniu (banki, przedsiębiorstwa, aplikacje wykorzystujące przesyłanie strumieniowe) przestają działać. Ten problem można rozwiązać poprzez RootCloak program do ukrywania root-a.




Zaznaczę jednak, że nie ma 100% sposobu, aby jeden program umiał obsłużyć wszystkie aplikacje, także ten program może nie wszystkim pomóc, ale można spróbować.
06-11-2014 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PhotoMath aplikacja mobilna do rozwiązywania zadań matematycznych ilona 0 3,615 23-10-2014 11:32
Ostatni post: ilona
  Tablet Overmax OV-Stream (b) - problem ze sklepem hologramm68 3 9,066 18-04-2013 15:43
Ostatni post: veyro
  Tablet Overmax Stream root spoon_r 5 19,473 01-04-2013 19:42
Ostatni post: veyro
  nowa aplikacja mobilna Fligo lillyblacky 0 3,676 19-10-2012 09:12
Ostatni post: lillyblacky

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości