-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy telefon z Chin ShouYue V6888
Kobacabana Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
Post: #1
Informacja Nowy telefon z Chin ShouYue V6888
Smartfon też nazywany przez niektórych Hero V6888. Zwrócił moją uwagę, bo znajomy taki sobie kupił. Man naprawdę bardzo dobry wyświetlacz. Jest sporawy coś miedzy większym smartfonem, a tabletem 7".

Podaję fotki z innego tematu, w którym już ktoś go lekko opisał. Link do tematu http://darmowyinternet.net/forum/temat-n...aero-2_512
[Obrazek: V6888.jpg]

Imponuje wyświetlacz bardzo żywe kolory. Ekran robi wrażenie, bo pierwszy raz widzę tak dobrej jakości soczyste kolory.
[Obrazek: v6888_ekran.jpg]

Co ważne zacząłem czytać o tym telefonie na anglojęzycznych stronach opisy, gdzieś chyba na polskim forum widziałem, że ktoś podaje informację, że ten telefon nie obsługuje Aero2. Nieprawda ten telefon obsługuje Aero2. Mam kartę i ze znajomym sprawdziliśmy jak działa. Efekt wynik bdb. Zasięg jak i obsługa sieci Aero2 bez problemu. Wi-Fi znakomicie łapie. Telefon w sumie nie kosztuje jakieś strasznie duże pieniądze, a jeśli ktoś szuka coś na dwie karty do obsługi właśnie Aero2 to ten telefon na pewno się sprawdzi. Na forach jeszcze wiele o nim nie ma, bo jest to nowość. Jakaś Chińska marka (wygląd i stylistyka zwłaszcza mieniąca się kolorem niebieskim obudowa zwraca uwagę), także mało znana, ale dla szukających wrzucam testy z potwierdzeniem ShouYue V6888 inaczej Hero V6888 i Aero2 współgrają znakomicie.
[Obrazek: ShouYueV6888.png]

Porównywałem telefon Haier i ShouYue i ten drugi jest dobry, ale do obsługi dwóch kart wybrałbym jednak Haiera wydaje mi się, że lepiej radzi sobie z sieciami.
Mam nadzieję, że pomogłem tą informacją Szczęśliwy

8 lipca 2014 dzień, który przeszedł do historii: Niemcy - Brazylia 7:1
25-05-2013 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości