-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noc okazji zniżki do -50 w Media Expert
applex Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1
Post: #1
Gwiazdka Noc okazji zniżki do -50 w Media Expert
Dzisiaj tj. 23 marca 2013 roku od 21 do 8 nad ranem odbędzie się promocja cenowa NOC OKAZJI DO -50%.

[Obrazek: mediaexpert.jpg]

Promocja cenowa z hasłem NOC OKAZJI DO -50% obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym mediaexpert.pl (dotyczy jedynie zakupów - opcja ZAMÓW DO DOMU i rezerwacji towarów – opcja ZAREZERWUJ W SKLEPIE dokonanych wyłącznie za pośrednictwem witryny mediaexpert.pl).

Przedmiotem promocji pod hasłem NOC OKAZJI DO -50% są specjalne, niższe ceny na wybrany asortyment w okresie obowiązywania akcji.

Ilość produktów dostępnych w promocji NOC OKAZJI DO -50% jest ograniczona.

Sprzedaż produktów objętych promocją NOC OKAZJI DO -50% jest możliwa tylko i wyłącznie w ilościach detalicznych – maksymalnie 2 sztuki tego samego towaru.

Przy zakupie towarów w promocji NOC OKAZJI DO -50% od zaprezentowanych cen nie przysługują już żadne upusty.

Może być ciekawie, bo to coś jak akcja Media Markt, którą wiele osób zna z rzeczywistości. Ciekawe tylko czy serwery wytrzymają Szczęśliwy
23-03-2013 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kochang Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Noc okazji zniżki do -50 w Media Expert
Nic szczególnego nie było. Pewnie ceny specjalnie zawyżone, a potem akcja PROMOCJA z cenami jakie były.
Jak porównywałem na aukcjach dało się kupić te same rzeczy z innych sklepów nawet taniej. Co innego gdyby zrobili tak, że coś kosztuje 800 zł i zjazd o połowę na 400 zł. To tak coś takiego można nazwać promocją, ale tak żadna to promocja, a naciąganie klientów.
24-03-2013 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości