-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modem Huawei E353
Admin Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 62
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
Post: #1
Informacja Modem Huawei E353
Jeden z lepszych modemów Huawei E353 dostępnych w rozsądnej cenie, który dobrze współpracuje z Aero2 i spełnia wszystkie wymagania regulaminowe.
Opis instalacji i konfiguracji modemu można przeczytać tutaj:
http://darmowyinternet.net/konfiguracja-...cia-aero2/
16-04-2012 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thaiman Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Modem Huawei E353
Na prośbę od administratora dostałem plik z programem do tego modem, także wrzucam link może się komuś przydać.

Program IM E353
10-06-2012 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
deepower Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Modem Huawei E353
A czy jak zrobię podmiankę w modemie E3131 z PlayOnlie na T-mobile czy będzie działało?. Czy da się zrobić żeby ten Internet Manager z T-mobile działał na tym modemie jak tak to proszę o link do instalki tego Managera?. Ma Autopołączenia Do Areo2.

co podał kolega Admin w linku
Proszę o instalkę tego Internet Managera z t-Mobile?.

Czy mogę skorzystać z tego pliku kolegi thaiman
Program IM E353 do E3131?.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2013 15:34 przez deepower.)
12-06-2013 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZakoPower Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
Post: #4
RE: Modem Huawei E353
Chodzi Ci o korzystanie zamiast aplikacji Play Online na komputerze z aplikacji Internet Manager, która jest dostępna z modemem E353 tym z T-mobile. Spokojnie ta aplikacja obsłuży praktycznie każdy modem (tylko nie te LTE) tak samo jak ta Play Online. Ja z niej korzystam mam taki modem właśnie z T-mobile (to taka zastępcza wersja kiedy płatny nie działa albo słabo dziarga wtedy właśnie korzystam z Aero2).
Instalka programu Internet Manager jest do pobrania z linka thaimana nadal działa ten link sprawdzałem pobiera się archiwum.

Tak w woli ścisłości, aby było jasno bo też nie do końca Cię dobrze rozumiem, ale ta aplikacja to nie dashboard. Ona to zwykły program, który instalujesz na komputerze i obsługuje modem. Nawet ona nie jest potrzebna w Windows wystarczy wpisać APN i tyle Windows go obsłuży jak modem jest zainstalowany i sterowniki do niego, ale IM ten z T-mobile jest dobry lekki i nie zamula. Ma też autopołączenia wznawia sam zerwane połączenie z internetem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2013 18:43 przez ZakoPower.)
12-06-2013 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
deepower Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Modem Huawei E353
Dzięki za poradę tak chodzi mi o korzystanie z aplikacji Internet Manager zamiast PLAYONLINE bo ta aplikacja Internet Manager z T-mobile ma autopołączenia wznawia sama zerwane połączenie z internetem super będzie bez kombinacji. Myślałem że Internet Manager podmieni się z aplikacją PLAYONLINE już zainstalowaną na modemie i zostanie w modemie na stałe. Ale ok jak się Internet Manager zainstaluje tyko na kompie to jeszcze lepiej nie trzeba ingerować w modem.

aplikacja Internet Manager T-mobile instaluje się w komputerze potem podłączam modem instaluje się modem pomijam instalowanie z modemu Aplikacji PLAYONLINE i uruchamiam zainstalowanego Internet Manager tworzę sobie profil i wszystko działa jak trzeba Na Modemie Huawei E3131-s2 z PLAY. I mam funkcję autopołączenia wznawia sam zerwane połączenie z internetem a modem pozostaje nie tknięty.
To tak samo jak bym sobie ściągną Mobile Partnera ze strony Huawei i zainstalował na komputerze. Piszę żeby może ktoś sobie z tego skorzystał a w PLAYONLINE i w zwykłym mobile Partner ze strony HUAWEI nie ma wznawiania połączeń . Zawsze można sobie ściągnąć i zmienić Firmware modemu i przy okazji zmienić dashboard od kolegi "lesiolo" gdzie super jest wszystko porobione i opisane i sprawdzone a mi na razie w zupełności wystarczy ten Internet Manager T-mobile bo mi się spodobał. A do Areo2 tylko przestawiam częstotliwość programem top net info i też nie ma problemu i tle mi w zupełności wystarczy szybko i skutecznie serdecznie dziękuję.

POLECAM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2013 21:29 przez deepower.)
12-06-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krabmar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #6
RE: Modem Huawei E353
Dshboard musi być do konkretnego modemu nie może być od innego modelu, ale program czyli menedżer zarządzający modemem i połączeniem może być w zasadzie dowolny. Play Online jak pamiętam też ma wznawianie połączeń taki mi się wydaje, że musi być tam taka opcja. Na różnych modelach może być trochę inaczej jeśli chodzi o Mobile Partner, który w Play nazywa się Play Online. Ale możesz sprawdzić u siebie w opcjach czy masz coś takiego i to zmienić.
[Obrazek: aero2_wznawianie_polaczen.jpg]

Wyłącz w roamingu odznaczamy - opcje ponownego wybierania.
Wyłącz w roamingu - opcje połączenia sieci też odznaczamy wtedy chyba nie będzie się pytał czy łączyć czy nie.

A jak nie to tutaj coś pisali o jakiejś wersji dla E3131, która jest zrobiona pod Aero2 łączy i wznawia samoczynnie z tą siecią połączenia. http://darmowyinternet.net/forum/temat-h...82#pid1782
12-06-2013 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Modem Pentagram HorNet P 3G 6007 RumcajS 4 11,157 22-05-2014 12:51
Ostatni post: phiphi
Informacja Modem Huawei E3131h-2 z T-Mobile Pietras 0 7,582 29-03-2014 00:13
Ostatni post: Pietras
  Modem 3G ZTE MF60 z funkcją routera WiFi 3 7,960 08-12-2013 01:49
Ostatni post: Kobacabana
  Tablet i modem GoClever mauve 2 5,819 07-11-2013 00:12
Ostatni post: Bzyku
Pytanie Modem Huawei E3131 Admin 2 8,747 01-12-2012 19:10
Ostatni post: WiFi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości