-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiniPC TV Android MK808B najlepszy ROM
android Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 225
Dołączył: May 2012
Reputacja: 13
Post: #1
Żarówka MiniPC TV Android MK808B najlepszy ROM
MiniPC (minikomputer) Android MK808B nowy ROM (aktualizacja, zmiana oprogramowania MK808)

Najlepszy rom dla MK808b (RK903) - Smart TV

Uwaga rom jest zgodny z oryginalnym MK808b aby mieć pewność jakie urządzenie mamy rozbieramy obudowę i patrzymy czy mamy na chipsecie RK903     Jeśli tak to możemy wgrywać ten rom.

Na tym romie działają programy tvp player i ipla. Wszystko wczytuję się szybko płynnie i nie ma zacinania przy oglądaniu filmów. Na oryginalnych romach i kilku innych jakie testowałem te programy mi nie działały, filmy się cały czas przycinały.

Bezprzewodowa myszka i klawiatura działa. Rom jak dla mnie super.

Rom wgrywamy programem: Rockchip Batch Tool

1. Odpalamy Rockchip Batch Tool i ładujemy rom
           
2. Podłączamy MK808b do komputera w trybie fastboot. Za pomocą np. igiełki wciskamy ukryty przycisk     i podłączamy kabel mini usb do portu OTG naszego MK808b    

3. Komputer wykryje nowe urządzenie.
   
4. Instalujemy sterownik
                           
5. Przechodzimy do uruchomionego wcześniej programy Rockchip Batch Tool. Widzimy w nim podłączone urządzenie     wybieramy przycisk Restore. Rozpoczyna się wgrywanie nowego romu. Czekamy aż się wszystko wgra, potem czekamy z pięć minut aby urządzenie się załadowało, odłączamy od komputera podpinamy pod tv i gotowe Szczęśliwy

Pobierz ROM dla MK808b (RK903)

W paczce z romem jest program apk do wgrania na telefon aby telefonem sterować MK808b SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy

[Obrazek: btn_donateCC_LG.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2014 22:09 przez android.)
27-10-2014 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości