-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miganie czerwonej diody XPERIA J
Lunatyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
Spoko w poniedziałek zaniosę i zdam wam relację ; jak nie przyjmą to napiszę a jak przyjmą też napiszę czyli edytuję ten post (jak będzie się dało to zrobić) , a więc dzięki wszystkim za dotychczasową pomoc , do zobaczenia nie długo Oczko
18-10-2013 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #12
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
Możesz zainstalować sobie apk z marketu Battery Monitor Widget. Na wykresach pokazuje on parametry baterii (pobór, napięcie, ile procent zostało, temperatura). Może więc program pokaże jak bateria i telefon się zachowują.
Ewentualnie jakiś inny jeszcze, który sprawdza smartfon jak ona działa, może coś podpowie czy jest z czymś jakiś problem, ale takiego programu sam nie znam.
19-10-2013 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #13
Tester płyty głównych
Na allegro są takie tanie testery płyt głównych, wkłada się taką płytkę do środka płyty i testuje czy działa ona prawidłowo.
Taki tester wskazuje status wszystkich interfejsów i portów. Pokazuje kody błędów na wyświetlaczu LED, takie testery obsługują większość popularnych biosów, także można sobie coś takiego kupić i sprawdzić płytę czy nie ma jakichś problemów. Koszt nie jest duży to zaledwie 20-30 zł więc zawsze takie coś może się przydać, a też i ułatwia diagnostykę tych płyt, z którymi nie wiadomo co jest.

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
20-10-2013 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kochang Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
Tak są takie testery płyt:
[Obrazek: ON8vXBi.jpg]
przeznaczone do każdego gniazda PCI płyty głównej, które pokazują stan zasilacza, wskazują status wszystkich interfejsów i portów. Tester pokazuje kody błędów na wyświetlaczu LED dodatkowo obsługują one najpopularniejsze wersje BIOS-ów PHOENIX, AMI, AWARD.

To jest dobre i pomocne, ale przy zakupie trzeba się pytać czy jest instrukcja wyjaśniająca poszczególne kody bo cóż nam po kodach jak nie wiemy co one oznaczają.
21-10-2013 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lunatyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
Żeby nie było że olałem temat , Telefon jak w ostatnim poście napisałem oddałem go na gwarancję dzisiaj .
Telefon został bez problemu przyjęty w środę ma dojść ,do jakiegoś serwisu i mają się nim zająć oraz dać mi znać sms-em .W przypadku każdego kroku podjętych przez nich będę was informował Oczko.
21-10-2013 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lunatyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
sorry ze piszę następny raz ale od środy nie przyszła sms'em żadna informacja może jutro lub do piątku coś przyślą (zeby nie było że olałem temat) Oczko
27-10-2013 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bzyku Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
Post: #17
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
Takie poślizgi z serwisami to normalna sprawa niby w informacji masz tego i tego dnia coś tam otrzymasz czy po iluś dniach dostaniesz powiadomienie, ale w praktyce bywa to różnie bo np. akurat są inne urządzenia przyjęte przez serwis wcześniej do zrobienia.
27-10-2013 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lunatyk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
No tak to jest oczywiste że mogą mieć Uśmiech , dzisiaj telefon oddali mi została wymieniona cała płyta główna w telefonie nie dało się go już naprawić ale mam wrażenie że nadal tak szybko spada; lecz to tylko mi się tak wydaję Duży uśmiech jest Spoko dzięki wszystkim za pomoc .

Siemanko Duży uśmiech
31-10-2013 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kochang Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #19
RE: Miganie czerwonej diody XPERIA J
Sprawdź sobie ten komputer i porty bo chyba od tego zaczął się problem więc żebyś z dymem nie puścił czegoś bardziej wartościowego Duży uśmiech
A baterię to bierzesz drugi telefon (ta sama konfiguracja) ładujesz, kładziesz obydwa i patrzysz jak trzymają baterie. Potem robisz drugi raz testy, ale zamieniasz tylko baterie w telefonach i patrzysz czy, któraś szybciej się rozładowuje. Jak na każdym ta sama bateria to znaczy, że słabsza bateria. Twoja może być już jak stary akumulator, który dobrze nie trzyma.
W smartfonach z tymi bateriami to różnie jest, ja mam xperię i bateria leci momentalnie, brat ma inny też markowy, ale marka u nas z telefonów raczej nie jest znana, a tam bateria trzyma i trzyma, a telefon o wiele bardziej wymagający niż mój.
Nie ma to jak stare telefony z przyciskami potrafiły trzymać i tydzień nawet przy ich użytkowaniu ;-)
31-10-2013 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostrzeżenie Problem z Androidem na Sony Xperia E1 dawid69 2 6,128 12-01-2016 23:23
Ostatni post: Pietras
  Xperia E1 problem z włączeniem swad357 2 7,474 24-09-2014 23:34
Ostatni post: Janus
  Root wszystkich telefonów i tabletów xperia z androidem 2.x i 4.x wojtas98 5 14,767 03-02-2014 19:48
Ostatni post: Pietras
  Android 4.4 KitKat na Xperia Mini Pro (podobnie na Mini/Active/Live with Walkman) wojtas98 17 24,635 11-01-2014 20:47
Ostatni post: Janus
  Tablet Sony xperia z + modem 3g adek51 17 20,103 28-11-2013 13:50
Ostatni post: banny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości