-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maxell maxtab c8 google play
adrian35 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Maxell maxtab c8 google play
witam czy ktoś mógłby pomóc ,root zrobiony po instalacji sklepu przy próbie uruchomienia komunikat ;niestety aplikacja sklep google play została zatrzymana;
wersja android 4,1,1
wersja jądra 3.0.8
sposób przedstawiony na forum ,x da nie działa ,no chyba że coś źle robię
a przy okazji nie działa mi żadna z serii gier angry birds
jest tu temat ale tylko na temat virtualnego sprzętu żeby pobrać oprogramowanie niezgodne z twoim urządzeniem, a mój problem to iż nie miałem od nowości sklepu google play a po zainstalowaniu włącza mi się na chwilę ,a później komunikat jak wyżej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2013 12:09 przez Admin.)
28-04-2013 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: maxell maxtab c8 google play
Coś tutaj było o tym sklepie, ale nie wiem gdzie musisz przeszukać forum w dziale z tabletami, coś tam było podawane.
29-04-2013 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #3
RE: maxell maxtab c8 google play
Trochę o tym było tutaj problem ze sklepem Google Play
Problem może być począwszy od niekompatybilności tabletu po niewłaściwym doborze sklepu na model tabletu. To dotyczy tych mniej znanych, a dokładniej marek prosto z Chin o dziwnych nazwach.
Podaj link do tego sposobu, a poczyta się i zobaczy co tam piszą bo tak to zbyt ogólny to problem.
Może pobrałeś z jakiegoś dziwnego serwisu apkę ze sklepem na wersję Androida np. 2.3 naprawdę można by podawać wiele przyczyn.

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
29-04-2013 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian35 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: maxell maxtab c8 google play
(28-04-2013 20:13)adrian35 napisał(a):  witam czy ktoś mógłby pomóc ,root zrobiony po instalacji sklepu przy próbie uruchomienia komunikat ;niestety aplikacja sklep google play została zatrzymana;
wersja android 4,1,1
wersja jądra 3.0.8
sposób przedstawiony na forum ,x da nie działa ,no chyba że coś źle robię
a przy okazji nie działa mi żadna z serii gier angry birds
jest tu temat ale tylko na temat virtualnego sprzętu żeby pobrać oprogramowanie niezgodne z twoim urządzeniem, a mój problem to iż nie miałem od nowości sklepu google play a po zainstalowaniu włącza mi się na chwilę ,a później komunikat jak wyżej
http://forum.x da-developers.com/showthread.php?p=40057007
cały proces przeprowadziłem jak opisano na stronie ,możliwe że coś przeoczyłem
chyba że ktoś by mi dokładnie przetłumaczył to :1) ROOT is REQUIRED! If you haven't rooted you phone then shoot yourself already!
2) You will need to Download 'Root Explorer' and mount as 'R/W' or any file browser that can access /root folder if you don't already have it installed.
3) Go to '/system/app/' and backup the 'Vending.apk' (Gingerbread) or 'Phonesky.apk' (ICS) to your SD Card (leave the Vending.odex untouched!).
4) Check if you have either 'Vending.apk' or 'Phonesky.apk' and delete it.
5) Now, Move the modded apk that you have downloaded to '/system/app/' and rename it the same as your backup version.
6) Change the Permission to 'rw-r--r--'
7) NOW, Reboot your phone!
8) Finito!

przy próbie instalacji wesji com.android.vending 4.0.27 sklep się załącza na 5 sekund i powtórka j.w.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2013 05:53 przez adrian35.)
30-04-2013 05:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzi Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 8
Post: #5
RE: maxell maxtab c8 google play
A czy masz na pewno uprawnienia administratora, bo ten sposób z plikiem .bat to dotyczy też Twojego modelu, ale wersji z systemem 4.0.4 a Ty masz 4.1 może ten, sposób na Twoją wersje nie działa. Bo sklep jak opisują to niby powinien już potem działać z tego linku, co zapodałeś ponadto tam się go tylko instaluje.
Sprawdź sobie czy aby na pewno masz roota np. tak http://darmowyinternet.net/forum/thread-249.html bo może jednak problem jest dlatego, że nie masz tych uprawnień administratora.

A ten komunikat to ROOT JEST WYMAGANY, jeśli nie masz hmm też mi ciężko przetłumaczyć logicznie tę końcówkę.
Sprawdź właśnie tego roota.

[Obrazek: 6687045000_1415204432.gif]
30-04-2013 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian35 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #6
RE: maxell maxtab c8 google play
(30-04-2013 22:49)zuzi napisał(a):  A czy masz na pewno uprawnienia administratora, bo ten sposób z plikiem .bat to dotyczy też Twojego modelu, ale wersji z systemem 4.0.4 a Ty masz 4.1 może ten, sposób na Twoją wersje nie działa. Bo sklep jak opisują to niby powinien już potem działać z tego linku, co zapodałeś ponadto tam się go tylko instaluje.
Sprawdź sobie czy aby na pewno masz roota np. tak http://darmowyinternet.net/forum/thread-249.html bo może jednak problem jest dlatego, że nie masz tych uprawnień administratora.

A ten komunikat to ROOT JEST WYMAGANY, jeśli nie masz hmm też mi ciężko przetłumaczyć logicznie tę końcówkę.
Sprawdź właśnie tego roota.

dzięki wszystkim za pomoc już działa ,wystarczyło zainstalowac przez ES File Explorer
nie wiem co to za różnica wcześniej instalacja przez root explorer
01-05-2013 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #7
RE: maxell maxtab c8 google play
Może źle nadawałeś uprawnienia i dlatego coś nie działało.
01-05-2013 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian35 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #8
RE: maxell maxtab c8 google play
(01-05-2013 14:49)phiphi napisał(a):  Może źle nadawałeś uprawnienia i dlatego coś nie działało.

za wcześnie się cieszyłem podziałał 1 dzień i znów to samo ,o co chodzi z tym nadawaniem uprawnień ,byłbym wdzięczny za odpowiedź
w SU jest trochę aplikacji ale google play tam nie ma
02-05-2013 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #9
RE: maxell maxtab c8 google play
Pewnie chodziło mu o nadawanie uprawnień plikom przez ten program Root Explorer. Ogólnie to dziwna sprawa z tym tabletem jaki masz. Chodziło i nagle przestało chodzić. Chyba, że coś robiłeś w systemie zmieniałeś i się poprzestawiało. Normalnie to instalujesz aplikację i jak wymaga ona uprawnień roota to sama się dodaje do SU, powiadamia tylko, że aplikacja uzyskała uprawnienia root etc. Może zainstaluj raz jeszcze ten sklep i zobaczysz czy coś się zmienia czy też nie.

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
02-05-2013 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Google Play - jak pozbyć się błędu RPC:S-7:AEC-0 Iza 5 69,708 21-03-2016 20:01
Ostatni post: andsz
  Poradnik pobierania aplikacji z Google Play na komputer android 1 10,375 29-06-2015 15:25
Ostatni post: android
Żarówka Market Helper łatwy i szybki sposób na niezgodne urządzenie w Google Play android 8 41,776 14-02-2015 20:02
Ostatni post: Zyntek
  Problem z tabletem Maxell Maxtab C7 andred 4 6,841 29-07-2013 20:57
Ostatni post: krabithailand
  Klawiatura Google z gestami Santi 0 2,957 10-06-2013 20:02
Ostatni post: Santi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości