-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
stanley50 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 2
Post: #21
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
(11-11-2012 22:27)android napisał(a):  Poradnik ROOT android tutaj przedstawiony działa na każdym androidzie 2.1, 4.0.3, 4.0.4, 4.1.1 i nie jest ważne czy to tablet czy smartfon bo sposób tutaj opisany działa na każdym urządzeniu.
!!! Gdyby ktoś bał sie o gwarancję to tym programem można, także w prosty sposób zrobić unroot czyli cofnąć roota.


Dobrze by było zedytować poradnik i dopisać (pokazać) jak zrobić unroot czyli cofnąć roota w tych chińkich krzaczkach dla mniej kumatych.
04-12-2012 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MatiSKL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Witam mam problem a mianowicie.Robie wszystko jak jest tu opisane i nic wyskakuje mi root na czerwono.Probowalem na xp a teraz na win 7 i dalej to samo. Co moze byc przyczyna?
Tablet : Ainol Novo Crystal 7
12-12-2012 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thaiman Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
Post: #23
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
A czy tablet jest prawidłowo wykrywany przez system Windows w komputerze (sprawdź w panelu sterowania, manager urządzeń)?
Sam osobiście (kilka razy korzystałem z tego programu) nigdy nie spotkałem się z czymś takim.
Pokaż może zrzut ekranu z panelu sterowania oraz daj też zrzut tego czerwonego roota tak ogólnie nic mi nie przychodzi do głowy.
12-12-2012 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MatiSKL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Program tableta wyszukuje właśnie o to chodzi ale,gdy pasek się ładuje w pewnym momencie stop i root na czerwono.

(12-12-2012 17:07)thaiman napisał(a):  A czy tablet jest prawidłowo wykrywany przez system Windows w komputerze (sprawdź w panelu sterowania, manager urządzeń)?
Sam osobiście (kilka razy korzystałem z tego programu) nigdy nie spotkałem się z czymś takim.
Pokaż może zrzut ekranu z panelu sterowania oraz daj też zrzut tego czerwonego roota tak ogólnie nic mi nie przychodzi do głowy.

(12-12-2012 17:19)MatiSKL napisał(a):  Program tableta wyszukuje właśnie o to chodzi ale,gdy pasek się ładuje w pewnym momencie stop i root na czerwono.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2012 17:27 przez MatiSKL.)
12-12-2012 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krabithailand Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #25
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Tak zawsze będzie, że program wyszukuje ale czy go rozpoznaje?
Powinien się pojawić w programie Twój tablet oraz aktualny zrzut obrazu taki sam jaki jest wyświetlany na tablecie.

Jak coś możesz spróbować z tym Ainol Novo 7 Crystal Root
http://www.slatedroid.com/topic/39021-ai...stal-root/
znalazłem to przypadkiem
12-12-2012 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MatiSKL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #26
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Wszystko jest tak jak piszesz.Tableta rozpoznaje plus do tego pokazuje co jest akualnie na ekranie ale wlasnei ten root nie wychodzi.
W tym przypadku co podeslales linka to tam jest,zeby wybrac + do gory - w dol to jak naciskam ktorys z tych to mi sie włącza tablet

Udało mi się zrobić tak jak pisało w linku, który mi podesłałeś ale jak sprawdze czy tablet jest zrootowany?
I dlaczego w play store nie moge nic pobrac?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2012 20:02 przez MatiSKL.)
12-12-2012 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krabithailand Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #27
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Cytat:Udało mi się zrobić tak jak pisało w linku, który mi podesłałeś ale jak sprawdze czy tablet jest zrootowany?

No widzisz Szczęśliwy

Jak masz Root Explorer czy inny manager plików możesz wejść do katalogów systemowych i będziesz miał różne opcje nadawania praw plikom itd.

Inna opcja jak sprawdzić, czy Android (tablet, smartfon) jest zrootowany?

Należy pobrać z GOOGLE PLAY jakiś z dostępnych terminali. Np. Android Terminal Emulator, program ten jest darmowy i prosty. Gdy terminal zostanie pomyślnie zainstalowany, trzeba go uruchomić i poczekać aż program będzie gotowy do przyjmowania komend. Jeśli wszystko odbędzie się bezproblemowo, należy wpisać komendę $ su i jeśli pod wpisanym poleceniem pojawi się znak #, to znaczy, że urządzenie posiada uprawnienia roota. Jeśli coś innego – uprawnień roota brak.

Możesz też poprzez ten program ZhuoDaShi po wykryciu powinien od razu coś pokazać czy jest ROOT.

Cytat:I dlaczego w play store nie moge nic pobrac?

Play store? Google Play musisz mieć konto e-mail i poprzez to konto logujesz się wtedy pobierzesz. Czasami jest też tak, że Chińskie SMARTFONY i TABLETY mają ustawione (nie wiem jak to nazwać) opcje lokalizacji na dany rynek i np. Skype nie pobierzesz bo w Chinach jest on zablokowany.
Możesz poszukać też interesującej Cię aplikacji w internecie z rozszerzeniem APK wrzucić na kartę i z karty instalować. Musisz tylko mieć włączone opcje w tablecie instaluj z nieznanych źródeł.

Inna opcja instaluj (na tablecie powinieneś mieć taką opcję/ikonę Android Market/Sklep) instaluj przez nią (logujesz się do konta) szukasz aplikacji, klikasz pobierz/zainstaluj i masz.
Czasami w zwykłych przeglądarkach na tablecie nie można pobrać tego co chcemy, ale poprzez aplikację Market już wszystko działa.
12-12-2012 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thaiman Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
Post: #28
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
MatiSKL nie można Ci odpisać na priva bo masz ustawione wyłączone przyjmowanie wiadomości.
Także odpowiadam bo pisałeś do mnie.
13-12-2012 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MatiSKL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #29
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Mam prawdopodobnie nowa ikonke superSzu w ktorej jest miejsce na aplikacje lecz w niej nic nie mam, mimo tego,ze pobralem kilka gier. O koncie w google store wiem i je mam ale jak chce cos sciagnac to wyskakuje blad.Zaraz zobacze ten program o czym mowiles. Tylko zapewne nie bd mogl go pobrac przex ten blad. Dzieki z gory za pomoc :-)

Sprawdzalem tym proggramem ocxywiscie z neta musialem sciagnac bo przez googke store mie dalo rady. Sprawdzilem i wyszlo ROOT (0)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2012 00:33 przez MatiSKL.)
14-12-2012 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thaiman Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
Post: #30
RE: Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida
Ikonę Superuser chyba. To jak dobrze pamiętam tam dodaje się te programy, które mogą mieć prawa super usera. Chyba musisz dodać/nadać jakiemuś programowi uprawnienia wtedy będziesz miał na liście, że ma prawa root.

Pokaż co to za błąd to może coś określimy więcej.

Nie rozumiem tego ROOT (0)
14-12-2012 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Prosty sposób na root kiedy inne metody zawodzą Kajzerka 54 84,262 Dzisiaj 06:37
Ostatni post: pn4265
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,922 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
  Aktualizacja androida na Samsung GT-N8000 Petros_1308 4 11,990 03-07-2020 10:09
Ostatni post: Petros_1308
  TWRP recovery i root dla Ulefone Paris filazaf 17 18,120 21-06-2017 10:27
Ostatni post: perul
Żarówka Tutorial - instalacja/aktualizacja systemu Android ZakoPower 21 166,162 05-03-2017 22:17
Ostatni post: Janus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości