-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet LTE oferta bez limitu
WiFi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 229
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4
Post: #1
Internet LTE oferta bez limitu
Plus wprowadził nową ofertę dla klientów przedłużających umowę Oferta bez limitu - router i tablet.

Cytat:Nielimitowane przeglądanie stron www, już od abonamentu 59,90 zł, obejmuje:
Zwykłe, nieszyfrowane strony www - tekst, grafikę, animacje, skrypty
Limit będą pomniejszały:

reklamy w postaci filmików, znajdujące się na zwykłych stronach www
korzystanie z poczty elektronicznej
korzystanie z komunikatorów internetowych (np. GaduGadu i każdy inny komunikator internetowy)
korzystanie z szyfrowanych połaczeń (typu HTTPS, IPSEC VPN, SSL VPN lub podobnych)
oglądanie filmów (np. YouTube, tvnplayer, video.com) oraz streaming (np. m.youtube.com)
pobieranie plików, w danych audio (np. mp3, wave) lub audiowizualnych (np. mpeg, divx, avi)
pobieranie dokumentów/plików w formacie pdf, doc, xls, ppt i podobnych
każdy inny ruch oparty o protokół IP taki jak TCP, UDP, ICMP, SCTP
ruch typu P2P (np. Bittorrent, Skype, Spotify i podobne)
ruch typu TFTP, FTP, SCP, SFTP i podobny służący do transferu plików (pobieranie plików zamieszczonych na serwerze)

Cytat:Nielimitowane przeglądanie serwisów YouTube i ipla, w abonamencie 119,90 zł, obejmuje:
Oglądanie filmów udostępnianych przez te serwisy
Limit będą pomniejszały:

kliknięcia na linki zamieszczone na tych stronach, przekierowujące na inne strony (np. reklamy)
dostępne na stronach odwołania do zewnętrznych serwerów
wszelkie elementy, które korzystają z protokołów szyfrowania (między innymi SSL) na przykład w celu autoryzacji Abonenta oraz korzystania z publicznych i niepublicznych serwerów proxy

[Obrazek: lteplus.png]

To jedna z opcji bo są też i inne:
Oferta bez limitu - router i tablet
Oferta bez limitu - modem lub router
Oferta bez limitu - laptop lub tablet
Oferta bez limitu - tylko SIM


Więcej informacji na stronie Plusa, ale może się to przydać osobom, które myślą o przedłużeniu umowy na internet LTE.

Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa...
15-05-2013 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackass666 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Internet LTE oferta bez limitu
jedna wielka lipa
mam w/w oferte za 119 zeta i zabiera limit z wszystkiego
dodam ze korzystam z tego co nielimitowane a limit znika i po kilku dniach juz mam lejek, problem zgloszony do bok plus,czekam na rozpatrzenie reklamacji
najgorsze jest to ze place 119 zeta i nie mam neta po paru dniach a mialo byc bez limitu
20-09-2013 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cebu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Internet LTE oferta bez limitu
No to ja dodam swoje dwa zdania na temat internetu LTE w Plusie. Po pierwsze nie ma tak jak to reklamują Zły 100 Mb/s. Ja jestem w zasięgu nawet dobrym, mam router z modemem pod samym dachem, a od nadajnika jestem oddalony gdzieś jakieś 3 km. Znacznych przeszkód na polu nadajnik-modem nie ma. I mój wynik speedtestu to jakieś 35 Mb/s O matko. Szału, więc nie ma. OK dobre jest i to, bo wcześniej miałem neostradę, ale zrobił się problem, z dostawcą i musiałem skorzystać z internetu mobilnego. Innej opcji nie miałem, więc skusiłem się na LTE z Plusa, jako, że wydawał mi się najlepszy. Powiem tak na początku miałem spore problemy z działaniem, ale jakoś się uporałem z problemami wszystko się ustabilizowało jest OK. Jednak pod koniec miesiąca zawsze brakowało mi transferu, limit się wyczerpywał. 15 GB to nie jest dużo. W dodatku na rodzinę. Płacę 59,90 zł. Ostatnio otrzymałem propozycję od Plusa (umowa kończy mi się w za pół roku, więc BOK już mnie kusiło nowymi ofertami). W końcu przystałem, aby przedłużyć umowę o kolejne pół roku licząc od zakończenia pierwotnej umowy. Podpisałem aneks, ale tylko dlatego, że w sumie nie miałem innego wyjścia tylko tak mogłem przystać na opcję, aby strony nie były limitowane, a wiem, że nie każdy protokół będzie obojętny dla licznika, bo już multimedia będą nabijać licznik. Jednak przystałem na tę ofertę, bo innej opcji nie miałem, a też jedyna szansa, aby jakoś może mi ten internet na cały miesiąc starczał w dodatku umowa kończy mi się w lutym, więc szukanie i podpisywanie nowej z innym operatorem nie ma sensu w tej chwili dla mnie, ale gdybym miał wolną rękę to wziąłbym internet z Orange. Tam są teraz pakiety po chyba 30 GB nie jest to LTE, ale w technologii, jakiej testowałem sobie internet za 6 zł w ramach wakacyjnej promocji szybkość działania wychodziłaby mi tak samo, jaką mam teraz w LTE. W dodatku miałbym 2 razy tyle transferu do wykorzystania, a też jest opcja, aby taniej płacić.

W ogóle gdybym mógł podczepić się tak jak wcześniej miałem internet zwykły poprzez kabel wróciłbym właśnie do takiej opcji. Działanie zawsze praktycznie było na takim samym poziomie, brak limitów i cenowo też korzystniej. Internet mobilny dopóki ktoś nie przetestuje to się nie dowie, jaki jest naprawdę.

Dobrze, że jednak konkurencja nie śpi i np. Play już wprowadza u siebie LTE może właśnie konkurencja zmusi operatorów do walki o klientów, więc będą oni zmuszeni na oferowanie opcji, jakie mają np., operatorzy kablowi.

Co do mojej nowej oferty nielimitowane strony www to się zobaczy, ale mam nadzieję, że nie będzie takich numerów jak wyżej opisane wtedy to bym się wkurzył Zły
20-09-2013 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackass666 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Internet LTE oferta bez limitu
(20-09-2013 19:23)Cebu napisał(a):  Co do mojej nowej oferty nielimitowane strony www to się zobaczy, ale mam nadzieję, że nie będzie takich numerów jak wyżej opisane wtedy to bym się wkurzył Zły

i jak tam twoja nowa oferta ??
07-10-2013 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cebu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1
Post: #5
RE: Internet LTE oferta bez limitu
A więc jak pisałem otrzymałem niespodziewanie propozycję podpisania aneksu do umowy na internet LTE w Plusie i dałem się namówić. Wcześniej już gdzieś tam się doczytałem, że jest promocja na nielimitowane strony www, ale za bardzo jakoś to do mnie nie przemawiało jednak przy kontakcie telefonicznym z konsultantką BOK Plusa uległem i zgodziłem się na przedłużenie umowy. Stara umowa kończy mi się w lutym 2014 i zastanawiałem się, co tu zrobić, aby przez te 4 miesiące jakoś polepszyć sobie sytuację, bo jednak ten internet z Plusa nigdy nie starczał mi do końca. No, więc stwierdziłem, że nielimitowane www może pomoże wyrabiać się z transferem z miesiąca na miesiąc, więc skorzystałem z tej opcji. Tylko, że w między czasie dowiedziałem się, że Orange ma nowe taryfy i teraz trochę żałuję swoje decyzji. Niby w Plusie mam noce 50 GB, w dzień teraz 17 GB, bo 2 GB dostałem dodatkowo, ale co to za internet abym zrywał się w środku nocy, bo chcę coś ściągnąć, a w dzień tylko przeglądał strony, aby nie wyczerpać limitu. Nawet na YouTube muszę oszczędzać. Tak, więc było trochę już za późno, aby się wycofywać z tego aneksu i też musiałbym czekać do zakończenia umowy jeszcze 4 miesiące. Ale z racji, że w lato była promocja w Orange, internet za 6 zł, miałem możliwość przetestowania opcji z Orange. Transfer, pomimo, że Orange nie ma LTE miałem taki, jaki mam w LTE, czyli te coś 35-40 Mb/s. Ponadto przez wakacje, a korzystałem z Orange czasami na modemie, często na telefonie, (bo po to tę opcję wykupowałem) nie doświadczyłem z internetem Orange żadnych problemów. Dlatego ich oferta bardzo mi się spodobała. Dla zainteresowanych podaję zrzuty, co oferuje Orange. Komuś może się przyda. Można np. podpisać umowę tylko na 6 miesięcy tak, aby się nie pakować w długie i kłopotliwe umowy, ale wtedy za 59 zł mamy tyle, co w LTE Plusa 15 GB do wykorzystania, ale np. biorąc umowę na 12 miesięcy mamy opcję 30 GB za 59 zł. Na 24 miesiące jest jeszcze taniej, ale nie polecam tak długich umów, bo za pół roku się zmienią taryfy, ceny, a my dalej będziemy musieli opłacać niekorzystną dla na później ofertę. Dlatego 12 miesięcy to najlepsze rozwiązania na podpisywanie umów. W Orange mamy jeszcze dodatkowo bezpłatny nielimitowany transfer w nocy w godz. 0:00 - 8:00.

[Obrazek: zpcq.jpg]

Wracając do Plusa. Jak pisałem od samego początku mam z tym Plusem jakieś problemy. Teraz np. testuję zmiany w nowej umowie, czyli nielimitowane strony www, ale jak wchodzę do konta Plus Online to mam takie coś: Brak aktywnych pakietów.

[Obrazek: dqls.jpg]

Sprawdzałem wykorzystany limit SMS-ami, ale w jednym z jakąś tam komendą przychodzi mi, że mam wykorzystane już x, a jak przeliczyłem to wykorzystałem y, więc mi się to nie zgadza. Inna komenda, która podaje dzienny i nocny transfer zużyty przysyła mi wiadomość SMS, że nie mam już transferu albo moje pakiety nie są aktywne. Dodam, że tę komendę dostałem od BOK jak dzwoniłem telefonicznie i chciałem się dowiedzieć, jaki mam wykorzystany transfer. Czego się dowiedziałem na infolinii to, że oni mi tego sprawdzić nie mogą. Zresztą znam już to z innego problemu. Pewien problem miałem z kartą SIM, poszedłem do punktu, aby zweryfikować płatności itd. tam powiedziała mi kobieta, że muszę się udać do głównej siedziby w danym regionie albo muszę zadzwonić na BOK. Jak dzwoniłem to znów kazali mi sprawdzać to w punkcie i tak jedni odsyłają do drugich itd.

Tak, więc nie wiem ile zassałem, ile zużyłem i ile mi pozostało, bo nigdzie się tego nie mogę dowiedzieć. Generalnie siedzę tylko na www, poczta i tyle. Obejrzałem tylko walkę przez net Pudziana i nic więcej. YouTube też nie włączam na razie nie mam takiej potrzeby, także testuję, co z tego wyjdzie. Jeśli limit mi się skończy znaczy, że wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle Zły

A dodam jeszcze, jakie mam problemy z tym całym internetem LTE. Np. ostatnio chciałem pogadać z kumplem, który jest we Włoszech przez Skype. W ogóle nie szło porozmawiać internet ciągle mi się rwał tzn. Skype. Odpaliłem komunikator na telefonie (myśląc, że może w komputerze jest jakiś problem), to samo połączenie niestabilne, przerywało i nie szło w ogóle pogadać. Zniosłem modem z routera podłączyłem tylko do komputera – nic – żadnej poprawy. Wziąłem w końcu podłączyłem modem z Aero2 i tak sobie trochę pogadałem. Tylko, że tam jest transfer w jedną stronę 512 Kb/s, a w drugą 256 Kb/s. Ja kolegę słyszałem dobrze i bez przerywników tylko kolega czasami mnie nie rozumiał, ale przez Aero2 już nie raz rozmawiałem przez Skype i było OK tylko, że ostatnio łączyłem się w niedzielę w godzinach szczytu, więc spadek, na jakości musiał być. W domu miałem jeszcze inny komputer znajomych z kartą Plusa. Dla weryfikacji sprawdziłem inny internet jak działa tam Skype też nie szło za bardzo pogadać. Przez te 8 miesięcy użytkowania LTE zauważyłem, że ten internet jakoś dziwnie działa. Są takie momenty, że jest lepszy transfer nagle spada na dużo gorszy. Dwa, strony się otwierają migiem internet działa, aż nadchodzi taki moment, że wpisuję w wyszukiwarkę coś klikam szukaj, a wyniki są podawane z zauważalnym opóźnieniem. Są takie momenty, że muszę coś zrobić, coś sprawdzić, ale internet tak działa, że ręce opadają człowiek ma ochotę wziąć to wszystko i za okno wyrzucić.
Kiedyś miałem tylko parę Mb/s z kabla, ale za to internet cały czas działał, był stabilny i nie musiałem się liczyć z ograniczeniami. Chciałem posłuchać teledysków z YouTube to odpalałem klipy i słuchałem do woli. Teraz o takim luksusie mogę, ale tylko pomarzyć. Zrobiłem krok do przodu, ale 2 do tyłu z tym internetem tyle mi ona dał. W dodatku jeszcze za to płacę O matko

Jak macie providerów pod ręką, którzy oferują Wam zwykły internet przez kabel za nieduże pieniądze, bez limitów nie pakujcie się w internet mobilny z ograniczeniami. Jeszcze nie teraz bo ten cały LTE jest mocno przereklamowany.
08-10-2013 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Informacja Power LTE internet bez limitów - opinie Edek 6 11,000 15-03-2016 23:36
Ostatni post: arek91
  Internet mobilny płatny vs darmowy - opinie tiesto 1 4,515 02-12-2015 12:19
Ostatni post: marek000
  LTE do 150 Mb/s w nowej ofercie Plusa Administrator 1 5,481 06-09-2015 01:14
Ostatni post: fenixpiotr
  Aktywacja internetu LTE PLUS caseesh 4 58,209 05-09-2015 23:09
Ostatni post: fenixpiotr
Żarówka Internet w komputerze z telefonu po WiFi lub kablu USB android 6 352,425 19-08-2015 20:29
Ostatni post: zuzi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości