-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja ROM przez Smart Phone Flash Tool
Angels Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 1
Post: #21
RE: Instalacja ROM przez Smart Phone Flash Tool
Dość szczegółowo opisałaś swój problem, ale chyba nikt nie był w stanie wskazać jednoznacznej przyczyny tego stanu. Udało Ci się więc naprawić ten telefon? Jest tu namiar do osoby, która się takimi telefonami zajmuje więc jak coś może mógłby pomóc, ale to trzeba raczej sprawdzić fizycznie niż przez forum. Problem wskazuje na SOFT i wgranie na nowo systemu rozwiązuje zazwyczaj 99% problemów, ale czasami bywa też tak, że uszkodzeniu ulega hardware wtedy tylko fizyczna ingerencja może pomóc bo jak padnie elektroniczny moduł to tylko wymiana pomoże nic innego.
23-12-2017 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ania89011 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Instalacja ROM przez Smart Phone Flash Tool
(23-12-2017 22:46)Angels napisał(a):  Dość szczegółowo opisałaś swój problem, ale chyba nikt nie był w stanie wskazać jednoznacznej przyczyny tego stanu. Udało Ci się więc naprawić ten telefon? Jest tu namiar do osoby, która się takimi telefonami zajmuje więc jak coś może mógłby pomóc, ale to trzeba raczej sprawdzić fizycznie niż przez forum. Problem wskazuje na SOFT i wgranie na nowo systemu rozwiązuje zazwyczaj 99% problemów, ale czasami bywa też tak, że uszkodzeniu ulega hardware wtedy tylko fizyczna ingerencja może pomóc bo jak padnie elektroniczny moduł to tylko wymiana pomoże nic innego.

Telefonu niestety nie udało mi się naprawić. Co prawda po całonocnym trzymaniu tel pod ładowarką i podłączeniu go z rana do flash toola udało się załadować pliki do 100%, ale niestety nic to nie dało.. Jeśli byłby tu ktoś kto ma namiary na tą osobę, która mogłaby mi pomóc, to byłabym wdzięczna za informację, ponieważ w mojej miejscowości nikt nie chce się tego podjąć, a na gwarancji mówią, że 300 zł, a to zdecydowanie za dużo jak na ten telefon, skoro dokładając 100 zł mogę mieć nówkę. Nie ukrywam, że zależy mi żeby go "odceglić" ponieważ telefon sam w sobie nie był zły i trochę posłużył.
23-12-2017 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
johnkarthy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Post: #23
RE: Instalacja ROM przez Smart Phone Flash Tool
Hi,
Właśnie udało mi się przebrnąć przez instalację roota na telefonie ZTE a452 (takim jak Ani)
Największe trudności sprawiła instalacja sterowników na win7 (system automatycznie instalował sterownik, ale kończyło się to niepowodzeniem i w efekcie nic nie działało, ale w końcu udało się to to zrobić manualnie i też zainstalował się jako port com i lpt) i inicjacja procesu, gdyż jest tak, jak piszę koleżanka.
Po wciśnięciu vol- i power proces rzeczywiście rusza, a system w kółko próbuje instalować swoje sterowniki. U mnie jednak proces dobiegł końca i wszystko działa.
Może dlatego, że zaznaczyłem opcję: formatuj i download. - może u Ciebie Aniu po prostu brakowało miejsca.

PS. rom, który miałem, okazał się pasować do tego telefonu (nic nie odznaczałem)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 18:37 przez johnkarthy.)
23-04-2018 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
papisp Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Instalacja ROM przez Smart Phone Flash Tool
Witam Kolegów
nie mogę od tygodnia uzdrowić Alcatela Pixi7 stale na logo startowym
Zainstalowany czysty system w komputerze ładuję plik do programu Flash tool instaluje sterownik z pierwszego posta i stoi.
Sterownik po chwili znika czyli tak jak bym tablet odłączył
Tablet podpinam wyłączony czy tak powinno być??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2018 14:56 przez papisp.)
04-06-2018 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
android Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 225
Dołączył: May 2012
Reputacja: 13
Post: #25
RE: Instalacja ROM przez Smart Phone Flash Tool
sterownik zachowuje się normalnie, znika bo masz niewłaściwy rom i flash tool nie może wgrać romu, albo flash toola masz nie odpowiednią wersje

[Obrazek: btn_donateCC_LG.gif]
06-06-2018 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Tutorial - instalacja/aktualizacja systemu Android ZakoPower 21 165,727 05-03-2017 22:17
Ostatni post: Janus
Żarówka Instalacja programów i gier na karcie pamięci alicja 29 106,389 03-07-2016 10:31
Ostatni post: kamyg
  Lenovo A820 włącza się tylko do logo - Flash Tool nie ściąga sterowników radol 2 5,265 11-03-2016 15:52
Ostatni post: zuzi
Żarówka Instalacja programów i gier na karcie pamięci - program Cezary 0 8,677 06-09-2015 18:11
Ostatni post: Cezary
Żarówka Instalacja Androida na komputerze applex 2 10,469 05-06-2015 10:34
Ostatni post: Pietras

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości