-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HTC DESIRE MIUI, po przeinstalowaniu na Androida zawiesił się telefon
kamil2345x Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #1
HTC DESIRE MIUI, po przeinstalowaniu na Androida zawiesił się telefon
Witam,
Kupiłem telefon HTC Desire na którym był zainstalowany MIUI. Nie miał opcji hotspotu wifi więc chciałem z powrotem wrócić do Androida. Po uruchomieniu "Unroot-RUU-Disire-1.15.405.4 " po kilku minutach instalacji wyskoczyło finish i telefon się restartował. Jednak się zawiesił przy Logo HTC na białym tle. Po wejściu do systemu " - plus power " niestety po kliknięciu na recovery wyskakuje nadal logo HTC na białym tle. Komputer nie widzi telefonu. Jednak gdy jest w menu i wtedy gdy podłącze kabel usb jest dźwięk w komputerze o podpięciu urządzenia, wyskakuje znaleziono " Android 1.0" i uruchamia się kreator, jednak nadmienię że sterownik był w komputerze do htc. I w tym ala' menu zmienia się z "hboot" na "hboot usb plug"


Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić, nie znam się zupełnie na tym. Pomoże ktoś ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2012 22:52 przez Admin.)
21-12-2012 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: HTC DESIRE MIUI, po przeinstalowaniu na Androida zawiesił się telefon Białe okno
Nie do końca rozumiem wszystko co tu napisałeś, ale robiłeś albo próbowałeś wrócić do fabrycznych ustawień?
Nie wiem czy czytałeś to, ale podam linki może coś tam wynajdziesz dla siebie Unroot HTC Desire
http://forum.android.com.pl/f153/unroot-...a-u-11393/

http://forum.android.com.pl/f152/uszkodz...-sd-11890/

Poczytaj jak coś.
21-12-2012 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamil2345x Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #3
HTC DESIRE MIUI, po przeinstalowaniu na Androida zawiesił się telefon
Ale jak ja mam wrócić do ustawień fabrycznych skoro nawet po wejściu w ala biosa telefonu nic nie mogę zrobić. Telefon się nie uruchamia, nie czyta do komputer, jedynie to piknięcie że coś jest podłączone. Po wejściu do biosa " + plus power"
piszę dokładnie "
Bravo put3 ship s-off
hboot-6.93.1002
i tak dalej
niżej jest do wyboru fastboot, recovery, clear storage i simlock, Po wejściu w recovery telefon ma logo htc i biały ekran, więc nie mogę niczego wgrać z karty...
Nie znam się na tym i już powoli tracę do tego telefonu cierpliwość.
Był zainstalowany Miui jak kupiłem i chciałem powrócić do Androida. Przy instalowaniu z komputera się to stało.
22-12-2012 02:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krabithailand Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #4
RE: HTC DESIRE MIUI, po przeinstalowaniu na Androida zawiesił się telefon
W tabletach nie wiem czy wszystkich jest tak, że jest zwykła karta SD, także można ją wyjąć i z innego modelu zgrać ROM, ale jak jest na HTC tego nie wiem.
Tutaj jakiegoś rozbierali http://forum.xDa-developers.com/showthread.php?t=582652

Nie znam urządzeń HTC i też nie wiem co dokładnie dzieje się z Twoim urządzeniem, ale jak jeszcze zipie to możesz próbować wgrywać jakiś może zamienny soft (masz opcję fastboot) tak aby ten telefon prawidłowo działał.
Robiłeś już coś poprzez tę opcję fastboot? Albo nie wiem może trzeba wyczyścić pamięć przez clear storage. Jak masz instrukcje to tam powinno być opisane co jest do czego.

Tutaj jest mała informacja jak wgrać z SD karty ROM
http://pdaclub.pl/forum/polaris/instalow...polarisie/
Także chyba musisz nastawić się na taki proces przygotować odpowiedni ROM i instalować go z karty tak jak instaluje się Windowsa. Niby np. nowe laptopy mają partycję recovery, ale zdarza się, ze zostaje ona uszkodzona i nie ma innej rady jak użyć płyty instalacyjnej, także może i u Ciebie jest potrzebny inny sposób niż ta opcja recovery, która może została uszkodzona.
22-12-2012 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Rootowanie Androida przy użyciu OneClickRoot applex 8 44,787 29-08-2020 12:28
Ostatni post: Matt82
  Aktualizacja androida na Samsung GT-N8000 Petros_1308 4 11,800 03-07-2020 10:09
Ostatni post: Petros_1308
Żarówka Poradnik jak uruchomić uceglony telefon po wgraniu złego ROMu Test Point android 64 160,459 10-01-2020 01:41
Ostatni post: zebber
Żarówka Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida android 455 1,133,092 15-07-2016 13:56
Ostatni post: Gilek
  Tablet nie włącza się po root'cie 11DomarusN 3 6,052 04-05-2016 09:49
Ostatni post: Kochang

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości