-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja posta
7dziadek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Edycja posta
Chciałem edytować swój post i pisze że mogę to zrobić tylko w czasie 60 min. od napisania.
Myślę że nie jest to dobra opcja bo niepotrzebnie będę dodawać posty zamias mieć możność dopisania do istniejącego postu.
Jestem na b.wielu forumach i nigdzie takiej opcji nie ma można edytowac posty po kilku dnaich nawet.
Proszę o rozważenie tego problemu.

Przydała by sie także opcja KASOWANIA własnego postu ;-)

pozdr. ADMIN'a

"Nie jestem w tych sprawach orłem - piszę co wiem
[lub co wydaje mi się że wiem O matko]] lub co sprawdziłem empirycznie"
26-09-2012 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 62
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
Post: #2
RE: Edycja posta
Nad możliwością wydłużenia czasu edycji pisania postów się zastanawiamy, także na 99% wydłużymy czas edytowania własnych wypowiedzi. Jednak czas ten będzie ograniczony najwyżej do kilku dni.

Chcąc odpowiedzieć na daną wypowiedź można użyć opcji Cytuj, a w widoku drzewka znajdzie się dana wypowiedź zaraz pod cytowaną wiadomością, która zebrała już nawet sporą ilość wypowiedzi innych użytkowników.

Nie chcemy jednak wprowadzać opcji, która pozwoli użytkownikom na wprowadzanie zmian przykładowo po kilku miesiącach. Nie chcemy też dawać pełnych uprawnień nad wypowiedziami. Po to jest opcja edycji, że jak ktoś się pomyli, aby mógł poprawić swoją wypowiedź. Możliwości kasowania wiadomości jednak nie będziemy wprowadzać, naszym zdaniem nie jest ona potrzebna użytkownikom. Posty niepotrzebne, zaśmiecające forum usunie administracja forum. W przypadku, kiedy użytkownik chce jednak coś usunąć z jakichś powodów może to zgłosić do administratora forum, który się tym zajmie.

Pozdrawiamy Ekipa Forum DarmowyInternet.net
26-09-2012 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
7dziadek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Edycja posta
Kolego ADMINIE - bez urazy ale to co piszesz to "to trąci myszką" Oczko jestem na klikunastu Forum'ach i tylko tu panuja takie zasady - to nie jest forum dla przedszkolaków - dlatego nie rozumiem dlaczego nie udostępnic narzedzi i opcjii w sumie prostych i łatwych panujących w świecie grup dyskusyjnych - ponawiam prośbę !!!

ps.
Dam Ci jeden taki przykład.
Napisałem post - po kilku godzinach lub na drugi dzień zobaczyłem w nim np. kilka błedów [stylistycznych,gramatycznych lub ortograficznych] sztemp na całego i co ? ,,,,, nie mogę ich poprawić bo edycja 'zakończona' po 60 min. Pisać prośby do ADMIN czy MODA to bez sensu
Np. na takich WIEKICH forach jak 'Elektroda' czy 'PDA' post mozesz edytować lub skasować nawet po kilku miesiącach

"Nie jestem w tych sprawach orłem - piszę co wiem
[lub co wydaje mi się że wiem O matko]] lub co sprawdziłem empirycznie"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2012 06:21 przez 7dziadek.)
20-10-2012 05:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Administrator Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Edycja posta
Wszystkie sugestie oraz uwagi Użytkowników bierzemy poważnie pod uwagę i ta niedogodność edycji postów zostanie niebawem zmieniona, także możliwość edycji wiadomości na pewno zostanie wydłużona. Zmiany zostaną wprowadzone już niebawem.
Jeśli chodzi natomiast o możliwość usuwania wiadomości to w tym momencie nie będziemy tego wprowadzać. Jeśli już to w późniejszym czasie.

Pozdrawiam
20-10-2012 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
7dziadek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Edycja posta
(20-10-2012 22:41)Administrator napisał(a):  Wszystkie sugestie oraz uwagi Użytkowników bierzemy poważnie pod uwagę i ta niedogodność edycji postów zostanie niebawem zmieniona, także możliwość edycji wiadomości na pewno zostanie wydłużona. Zmiany zostaną wprowadzone już niebawem.
Pozdrawiam

hej,,,,,,,, hej,,,,,,,,,, Szefie "niebawem" juz minęło Plask

"Nie jestem w tych sprawach orłem - piszę co wiem
[lub co wydaje mi się że wiem O matko]] lub co sprawdziłem empirycznie"
10-11-2012 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Administrator Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Edycja posta
Chcielibyśmy, aby korzystanie z forum było jak najlepiej wygodne dla każdego internauty, ale pewne zmiany musimy wprowadzać w taki też sposób, aby nie powodowało to problemów dla osób zarządzających forum. Niektóre rozwiązania są narzucone przez sam skrypt, dlatego nie mamy możliwości zmiany wszystkiego tak, aby forum było funkcjonalne dla użytkowników i administracji.
Nie jest powiedziane, że funkcjonalności, które istnieją teraz nie zostaną zmienione w przyszłości, ale w tym momencie opcji usuwania postów nie wprowadzimy, a czas modyfikowania ich został obecnie wydłużony do 24h (czas edycji w przyszłości na pewno jeszcze ulegnie zmianie, ale nie teraz). Ponadto wiele dużych for jak np. gazeta też mają ograniczenia.
Po prostu nie chcemy, aby ze strony nieuczciwych internautów dochodziło do nadużyć.
11-11-2012 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
7dziadek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Edycja posta
(11-11-2012 23:27)Administrator napisał(a):  Nie jest powiedziane, że funkcjonalności, które istnieją teraz nie zostaną zmienione w przyszłości, ale w tym momencie opcji usuwania postów nie wprowadzimy, a czas modyfikowania ich został obecnie wydłużony do 24h (czas edycji w przyszłości na pewno jeszcze ulegnie zmianie, ale nie teraz). Ponadto wiele dużych for jak np. gazeta też mają ograniczenia.
Po prostu nie chcemy, aby ze strony nieuczciwych internautów dochodziło do nadużyć.

Kolego to wydluzenie do 24 h to taka 'namiastka' .
Podawanie przykladu forum gazety nie jest adekwatne do Waszego forum.
Popatrz np. na takie:
http://pdaclub.pl/forum/index.php
http://www.elektroda.pl
http://www.modaco.pl
http://forum.android.com.pl
http://forum.xDa-developers.com/

to sa liderzy - u nich nie istnieje jakikolwiek czas na poprawe czy uzupełnienie starego postu.
Oto przykład który powinien cie przekonać.
Napisałem nowy TEmat - w nim jakiś opis + załącznik(i)
Czas szybko leci opisy działania sie zmieniaja a dołączone załaczniki b.często ;
i wówczas robi sie aktualizaję w PIERWSZYM poście tematu tak jest na w/w forach i nikt nie musi wertowac kilka,kilkanaście czy kilkadziesiąt stron TEAMTu aby znaleść uzupełniony opis czy zmieniony plik-załącznik.

Naprawdę nie rozumiem Twojej awersji do tej propozycji - czas edycji powinien nie istnieć tak jak na m.in. cytowanych forach - tam przecież zadnego bałaganu ta opcja nie stwarza a wręcz przeciwnie czyni go bardziej przejrzystym

"Nie jestem w tych sprawach orłem - piszę co wiem
[lub co wydaje mi się że wiem O matko]] lub co sprawdziłem empirycznie"
18-11-2012 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Administrator Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Edycja posta
Prosimy o cierpliwość nad poprawą funkcjonowania oraz udogodnieniami cały czas pracujemy tak, aby forum było jak najbardziej funkcjonalne dla wszystkich. Nie możemy jednak wprowadzić wszystkiego dla wszystkich od razu. Porównywanie naszego forum do dużo większych to jak porównywanie przysłowiowego słonia do mrówki.

Nie chodzi nam o utrudnianie korzystania z forum, ale o eliminowanie nadużyć ze strony nieuczciwych użytkowników. W tym momencie uważamy, że ta funkcjonalność nie jest jeszcze potrzebna.
Ponadto na pewno nastąpią pewne zmiany w prawach i grupach użytkownikach wtedy ta niedogodność z czasem edycji ulegnie zmianie.
21-11-2012 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości