-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy internet Aero2 w godzinach szczytu
zebber Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Darmowy internet Aero2 w godzinach szczytu
Korzystam z internetu Aero2 już chyba od września tzn. jestem zmuszony gdyż z końcem lata burza rozłożyła na łopatki mojego ukochanego providera (mega TPSA) i tak ani telefonu stacjonarnego ani internetu, więc jestem zmuszony korzystać z Aero2.

Darmowy internet Aero2 jest OK nie można powiedzieć, że jest zły, ale jest jeden szkopuł. Z racji, że korzystam intensywne z sieci, która też mi jest potrzeba mam duże doświadczenie i wiele zaobserwowałem jak funkcjonuje ten internet.

W godzinach wieczornych bardzo szybko zmieniają się parametry internetu. Czasami jest tak, że Download i Upload jest na poziomie, ale Ping bardzo skacze powodując opóźnienia, kiedy właśnie wartość pingu wzrasta, przez co daje się już odczuć zauważalnie spowolnienia internetu.

Nie wiem czy na łączach robi się korek, ale właśnie wieczorami, pomimo, że Download i Upload trzymają poziom to jednak poprzez wysoki PING wszystko zaczyna działać wolniej.

W przedstawionych próbach badania łącza 2 próby to badanie poprzez inne strony niż popularny speedtest.net, który korzysta z polskich serwerów więc niektóre wyniki mogą być niższe ze względu na badanie połączenia Polska - USA.

[Obrazek: darmowy_internet_aero2.jpg]

Ciekawe czy inni użytkownicy też odczuwają spowolnienie czy to może tylko u mnie tak się dzieje.
14-12-2012 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
phiphi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Darmowy internet Aero2 w godzinach szczytu
U mnie wieczorami też czasami (mam kartę więc na tablecie i smartfonie głównie korzystam np. w siłowni z radia) spowalnia, ale sporadycznie.
Pewnie dlatego, że ludzie na tym internecie, za który płacą korzystają tylko do czytania stron www (tym sposobem transfer oszczędzają), a z internetu aero filmy ściągają Diabeł
18-12-2012 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krabithailand Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Darmowy internet Aero2 w godzinach szczytu
Też miałem taki czas, że wieczorami trochę spowalniał (obstawiałem przeciążenie), ale mieszkam w takim miejscu gdzie czegoś takiego raczej być nie może na moich nadajnikach chyba, że ogólne przeciążenie.
Jednak w obecnym czasie internet działa normalnie. Korzystam i z kablowego i z mobilnego właśnie aero2.
23-12-2012 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aero2 działa bardzo wolno rafal11440 3 12,959 15-07-2015 16:10
Ostatni post: Vanautu
  Aero2 w tablecie z Windows 8.1 na pokładzie Colorovo City Tab Supreme 3 carcito 8 13,271 03-07-2015 23:01
Ostatni post: Ninja
  Brak zasięgu Aero2 majka420 5 8,559 29-04-2015 11:50
Ostatni post: majka420
  Problem z AERO2 na Macbooku zegzii 2 5,646 29-04-2015 10:23
Ostatni post: Janus
  Brak możliwości rozłączenia się z kartą aero2 Selitar 1 4,363 16-03-2015 01:55
Ostatni post: WiFi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości