-reklama-

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe połączenia z wybranym numerem w Orange - uwaga
alicja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Ostrzeżenie Darmowe połączenia z wybranym numerem w Orange - uwaga
Jeśli szukasz informacji przeanalizuj czy Ci się to opłaca bowiem wiele opinii jest negatywnych więc przeczytaj regulamin, informacje za i przeciw bo są + jak i - tej usługi.

Ta usługa dotyczy też osób mających telefon na kartę, ale staż takiej karty musi wynosić 30 dni.

Aby aktywować usługę darmowe rozmowy z wybranym numerem w Orange należy wysłać SMS-em numer osoby pod numer 100. SMSy pod numer 100 są bezpłatne.
Aby zmienić numer telefonu, z którym połączenia mają być realizowane bezpłatnie w ramach usługi należy wysłać SMS z nowym wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Zmiana numeru w ramach usługi może być dokonana tylko raz na 12 miesięcy.

Wiele osób pod promocją na stronie Orange narzeka na tę ofertę, dlatego też należy zwrócić uwagę na usługę, która jest wyłączana:
Aktywacja usługi Numer bez limitu w Orange na kartę wyłącza usługę Rok Ważności konta (usługę, która ustawia ważność konta na 1 rok) i ustawia ważność konta na 30 dni. Ponowna aktywacja usługi Rok Ważności konta nie będzie już możliwa.
W momencie, kiedy konto po wyłączeniu usługi Rok Ważności konta będzie ważne 30 dni jego przedłużenie będzie możliwe na dotychczasowych zasadach tj. np. doładowanie konta kwotą 50zł wydłuży jego ważność o 90 dni.

Wiele osób narzeka na zmiany jakie wprowadza ta usługa, np.:
Cytat:Jedna wielka tandeta. Jakie bez limitu. Mi wyłączyli zaraz jak tylko zacząłem prowadzić dłuższe rozmowy. Powinno się ich oskarżyć o niedotrzymanie umowy. Skoro strzelili sobie sami w stopę z tą niby promocją, to powinni chociaż z twarzą wziąć to na klatę. Cała ta reklama to ściema.

Cytat:Ściema, ściema, ściema z tymi ''bez limitu'' na pewno sobie długo nie pogadasz, bo Ci wyłączą. Na karcie miałem środki i numer zablokowany. Zwyczajne złodziejstwo! Trzeba by się skrzyknąć i złożyć pozew zbiorowy, bo jednostki olewają. Może jakby ich dojechali z karą ze dwie bańki, to by się ogarnęli!

Cytat:Po 4 dniach zablokowali mi numer uzasadniając poniższym cytatem: W związku z naruszeniem 31 PKT. 1.5 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych wypowiadamy umowę o świadczenie...

Tak więc jeśli decydujesz się na darmowe rozmowy w Orange przeanalizuj czy naprawdę ta usługa jest Ci potrzebna i opłacalna.
21-04-2013 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Botek Offline
Przyjaciel
**

Liczba postów: 78
Dołączyłczy: Nov 2012
Reputacja: OK
Post: #
Reklama
Dzisiaj 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostrzeżenie Uwaga na kamerki internetowe w komputerach Kochang 1 4,295 20-06-2013 19:51
Ostatni post: Matt82
Ostrzeżenie Uwaga na serwis Plikostrada.pl alicja 0 4,196 31-12-2012 19:13
Ostatni post: alicja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości