Strona eventowa bananki
Napisane przez: futrzako - 01-07-2020 10:57 - Brak odpowiedzi

Mam do sprzedania banana w cieście za dość niską cenę.

Kod:
bananki.pl/event/

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Uniwersalny regulowany klucz Mintiml nasadowy 10-19mm
Napisane przez: alkhor - 21-02-2020 13:59 - Brak odpowiedzi

Regulowany klucz nasadowy Mintiml 10-19mm zastępuje tradycyjne klucze zamiast 10 kluczy, nasadek można używać tylko jednej nasadki, która obsługuje klucze w rozmiarach od 10mm do 19mm.

Klucz został profesjonalnie zaprojektowany, aby funkcjonować podobnie jak tradycyjne klucze/nasadki, ale jako pojedyncze narzędzie.

Dane techniczne:

Materiał: chrom-stal molibdenowa
Zakres pracy: 10-19mm
Kolor: srebrny
Pasuje do każdego standardowego klucza 3/8 "
Obsługuje znacznie większe obciążenia niż inne regulowane narzędzia.

Podgląd działania klucza można zobaczyć na filmie:

Cena nasadki do dogadania.
Kontakt e-mail: alkhor@wp.pl

               

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Oryginalne nowe paski klinowe K660 K26
Napisane przez: alkhor - 22-01-2020 22:36 - Odpowiedzi (1)

Sprzedam oryginalne nowe paski klinowe K660 = K26

K600 to jest ten sam typ jak K26 (26 cali długości 660mm).

Pasek klinowy w rozmiarze K660 stosowany jest często w kolumnowych wiertarkach stołowych marki Eurotec, Worcraft itp.

Ewentualne pytania lub kontakt do mnie można uzyskać poprzez portal lub skrzynkę e-mail:
alkhor@wp.pl

Cena za pasek 35 zł + przesyłka.
Możliwość wysłania przesyłki z paskiem na paczkomat lub poprzez pocztę.

                   

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Podstawowe programy Windows 2012 - Windows Essentials 2012
Napisane przez: alkhor - 11-11-2019 21:19 - Brak odpowiedzi

Podstawowe programy Windows 2012 czyli jak rozwiązać problem z Windows Essentials 2012 na Windows 10 oraz starszych systemach Microsoft

Masz Windows 10 albo nawet i system Windows 8, a przyzwyczaiłeś się do poczciwego klienta poczty Windows Mail lub tworzysz proste video w Movie Maker? Jednak chcąc je zainstalować na Windows 10 albo nie możesz albo pojawiają Ci się błędy? Sam przez to przechodziłem. Microsoft upycha na siłę w nowym Windows 10 klienta poczty Skrzynka odbiorcza – Outlook, a do tworzenia video daje aplikację Zdjęcia, które są nieintuicyjne w obsłudze, brakuje im funkcjonalności, a dodatkowo korzystanie z nich sprawia pewne problemy. Można oczywiście zainstalować profesjonalny program do video albo płatny kombajn do obsługi maili, ale czy tego potrzebujemy? Przez wiele lat korzystałem z prostego klienta Windows Mail oraz sporadycznie do tworzenia filmików video właśnie w Movie Maker i te aplikacje w zupełności mi wystarczały. Nie potrzebuję kombajnu, którego trzeba się od nowa uczyć, ale narzędzia, które ma w sobie potrzebne funkcje jest darmowe i działa. Dlatego po długomiesięcznej batalii z domyślnym klientem poczty, jaki jest zainstalowany w Windows 10 postanowiłem wrócić do starego pakietu – Podstawowe programy Windows 2012 w angielskiej nazwie Windows Essentials 2012. Problem w tym, że ten pakiet nie jest już rozwijany i na Windows 10 nie chce działać, a dokładniej instalator wywala błędy, ale aplikacje Movie Maker oraz Poczta usługi Windows Live cały czas są funkcjonalne i na Windows 10 będą działać tylko trzeba wiedzieć jak je zainstalować. Tu kolejny problem, bo zapewne masz pakiet Windows Essentials 2012 pobrany z Internetu, a on nie chce się zainstalować. Albo przebrnąłeś przez instalację, ale aplikacje masz po angielsku, a potrzebujesz wersji PL. Jak widzisz na zrzutach u mnie obydwie aplikacje działają i mam je w polskiej wersji językowej.

[Obrazek: 0_movie_maker_windows10.jpg]

[Obrazek: 1_Windows_Live_windows10.jpg]

Zacznijmy od początku, z jakimi problemami możesz się spotkać chcąc zainstalować Windows Essentials 2012 (Movie Maker lub Windows Live). Microsoft nie udostępnia już instalatora całego pakietu, więc jak uda Ci się pobrać ostatnią wydaną paczkę z innych stron to najprawdopodobniej zobaczysz taki komunikat przy instalacji - błąd instalacji Windows Essentials 2012:

[Obrazek: 12_error_code_0x800c0006.jpg]

Kod:
Windows Essentials 2012
Instalation details
Windows Essentials couldn't be installed. To try installing again click Try again.

Couldn't install programs
Couldn't install these programs: Photo Gallery and Movie Maker
An unknown error occurred.
Error: 0x800c0006
Suorce UXPlatformLang

Proces instalacji całego pakietu Windows Essentials 2012 kończy się niepowodzeniem, ale można to w prosty sposób rozwiązać. Wystarczy kilka klików w systemie, a instalacja całego pakietu Podstawowe programy Windows 2012 czyli Windows Essentials 2012 przebiegnie z powodzeniem i w systemie będziemy mieli zainstalowane aplikacje, jakich potrzebujemy. Zrzuty instalacji Windows Essentials 2012 w systemie Windows 10.

[Obrazek: 2_instalacja_windows_essentials.jpg]

[Obrazek: 3_instalacja_podstawowe_programy_windows_2012.jpg]

[Obrazek: 4_movie_maker_windows10.jpg]

[Obrazek: 5_windows_live_windows_10.jpg]

[Obrazek: 6_windows_live_essensials_instalator_pol...czenie.jpg]

[Obrazek: 7_windows_live_mail_not_working_windows.jpg]

[Obrazek: 8_movie_maker_not_working_windows.jpg]

[Obrazek: 9_windows_live_mail_not_working_windows.jpg]

[Obrazek: 10_spolszczenie_windows_live_mail.jpg]

Tak jak widzisz da się zainstalować Windows Essentials 2012 - Podstawowe programy Windows 2012 na Windows 10.

Po udanej instalacji Windows Essentials 2012 jeśli uda Ci się to samemu, ale przeszkadza Ci język angielski należy ustawić język polski, ale spolszczenia w Windows Essentials 2012 nie ma i w ustawieniach się tego nie da zrobić. Potrzebne Ci są odpowiednie pliki, aby program Movie Maker lub Windows Live były po polsku.

Dla Windows Movie Maker oraz dla Windows Live oferuję spolszczenie, które przekształci Ci pakiety programów na język zrozumiały dla Ciebie.

Nie marnuj swojego czasu na ściąganie dziwnych aplikacji, czy też szukania informacji jak zainstalować Windows Essentials 2012 PL na Windows 10. Te aplikacje były naprawdę bardzo popularne, ale Microsoft zaprzestał rozwijania tych programów, więc powstało wiele stron, które oferują program do darmowej obróbki video pod nazwą Movie Maker oraz klienta poczty Windows Live z tym, że albo są to inne aplikacje albo programy pochodzące z niewiadomego źródła. Oprócz potrzebnego programu może się okazać, że otrzymasz wirusa albo inne niebezpieczne oprogramowanie.

Dla wszystkich tych, których spotka ten sam problem z Windows Essentials 2012 (Movie Maker lub Windows Live), jaki tu opisuję oferują swoją pomoc:

- udostępniam działający pakiet Windows Essentials 2012, który można zainstalować na Windows 10 lub starszej wersji. Jest to niemodyfikowana wersja prosto od Microsoft z językiem polskim, którą bezproblemowo zainstalujesz na swoim komputerze i będziesz mieć domyślny język polski,

- oferuję spolszczenie dla całego pakietu Windows Essentials 2012,

- oferuję zdalną usługę instalacji pakietu Podstawowe programy Windows 2012 - Windows Essentials 2012, rozwiązania problemu z niemożliwością instalacji lub dokonania tylko spolszczenia,

- inną pomoc odnośnie pakietu i aplikacji.

Koszt usługi 49 zł


Naprawdę nie męcz się z instalacją Windows Essentials 2012 jeśli nie możesz jej przeprowadzić na Windows 10 lub starszej wersji. Nie szukaj informacji w Internecie, bo większość tych informacji Ci nie pomoże, a niektóre tylko aplikacje, jakie będziesz instalował mogą Ci zaszkodzić.
Szkoda na to wszystko czasu 49 zł to nie jest dużo, a możesz dalej korzystać z bezpłatnych sprawdzonych narzędzi do tworzenia video jak i odbierania i wysyłania poczty e-mail. Wystarczy tylko zainstalować poprawnie pakiet i cieszyć się ze sprawdzonych rozwiązań.

Kontakt ze mną najlepiej mailowo - e-mail:
alkhor@wp.pl

Moja usługa zawiera funkcjonalny pakiet instalki do Windows Essentials, spolszczenie (język polski w Movie Maker oraz Windows Live, a także w dwóch pozostałych aplikacjach z pakietu Windows Essentials 2012, które jednak są mniej popularne) oraz inną pomoc związaną z tym pakietem.

Przez ponad rok korzystałem z domyślnego klienta poczty w Windows 10, ale jego niefunkcjonalność skłoniła mnie do tego, aby zainstalować naprawdę dobre i darmowe narzędzie do poczty oraz do edycji video, ale wiem, że zainstalowanie tych aplikacji na Windows 10 może być dla wielu osób niewykonalne. Dlatego jak Ci zależy na tych aplikacjach zgłoś się do mnie. Pomogę odpłatnie.

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Gra Bananki
Napisane przez: fuczako - 29-10-2019 19:29 - Brak odpowiedzi

W grach stawiamy zadania za wykonanie każdego zadania oraz recenzje gier zbierasz wirtualną walutę - bananki, zainteresowany? Zobacz więcej na:

bananki.pl/event/

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Sprzedam sprzęt siatkarski
Napisane przez: Waldek624 - 25-03-2018 15:56 - Brak odpowiedzi

Mam do sprzedania piłkę i nakolanniki jak te:

Kod:
https://asvolleyball.com/nakolanniki/15-nakolanniki-asics-biale-572593-0001.html

Piłka moltena
Kod:
https://asvolleyball.com/pilki/13-pilka-molten-v4m4000.html

Nakolanniki oddam za 10 zł, piłkę za 50 stan bdb.

Priv.

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Na sprzedaż mieszkanie Warszawa Bielany
Napisane przez: gapa - 25-07-2017 13:11 - Brak odpowiedzi

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 94 m²
1 piętro w 4-piętrowym budynku
Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela:

Kod:
adresowo.pl/o/r3x3f8

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Szkolenie zawodowe
Napisane przez: arbooz - 15-06-2016 10:34 - Odpowiedzi (2)

Witam
Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem. Aktualna praca nie spełnia moich wymagań jeśli chodzi o finanse. Jakiś czas temu rozmawiałem ze znajomym, który podjął kurs na operatora maszyn budowlanych:

Kod:
riwalpoland.pl/pl/szkolenia

Może komuś przydadzą się namiary na firmę prowadzącą takie szkolenia, firma ma swoje oddziały w wielu miejscach Polski.

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  Nowy Lenovo VIBE X2
Napisane przez: android - 19-09-2015 14:03 - Brak odpowiedzi

Sprzedam nowy
Lenovo VIBE X2 Smartphone 4G LTE MTK6595 Octa Core 2GB 32GB 5.0'' FHD Screen
720zł
   

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu

  DM OTG adapter OTG
Napisane przez: android - 04-09-2015 10:59 - Brak odpowiedzi

Sprzedam DM OTG adapter 20zł

[Obrazek: sku_386159_1.gif]

[Obrazek: sku_386159_3.jpg]
[Obrazek: sku_386159_4.gif]

[Obrazek: sku_386159_6.jpg]

[Obrazek: sku_386159_7.jpg]

Wydrukuj tę wiadomość Wyślij tę wiadomość znajomemu