Adres Aero2

Z racji, że staramy się udostępniać na naszych stronach wszystkie ważne wiadomości związane z Aero2 i usługą Bezpłatny Dostęp do Internetu umieszczamy nową informację, na którą powinni zwrócić szczególną uwagę zamawiający karty SIM Aero2 do BDI. Niedawno zmienił się, bowiem adres korespondencyjny Aero2 i wszystkie dokumenty związane z Bezpłatnym Dostępem do Internetu należy wysyłać nie do Warszawy jak było to wcześniej, ale już do Rzeszowa:

Bezpłatny Dostęp do Internetu
Aero2 Sp. z o.o.
ul. Trembeckiego 11A II piętro
35-234 Rzeszów

Należy zwracać szczególną uwagę przy zamawianiu karty SIM gdyż w sieci można znaleźć wiele informacji nieaktualnych, przez co możemy błędnie adresować kopertę wysyłając list nie tam gdzie powinien być on dostarczony, czyli na nowy adres korespondencyjny Aero2.

Warto też dodać, że wszystkie sprawy związane z usługą BDI Aero2 pracownicy BOK obsługują korespondencyjnie (w zależności od sprawy mailowo bądź tradycyjnie pocztą). Należy jednak pamiętać o prawidłowym podawaniu pełnych danych wraz z numerem PESEL, aby możliwa była realizacja zgłoszenia.

Co do samej usługi BDI Aero2 i jej funkcjonalności (w maju poruszaliśmy temat działania Aero2), ale od tego czasu w zasadzie nic się nie zmieniło, usługa cały czas działa na zadowalającym poziomie, transfer jest stabilny, więc o żadnych zastrzeżeniach w stosunku do BDI nie można napisać. Jedyna informacja to taka, że rozpoczął się rok szkolny, więc karta SIM Aero2 może się szczególnie przydać, jako opcja na internet właśnie w szkole. Warto, więc rozważyć posiadanie karty, która umożliwia darmowy dostęp do sieci, bo jednak bez internetu coraz trudniej się obyć.

5 komentarzy

 1. sawicki marek pisze:

  wysłałem do Państwa wszystkie dokumenty wraz z kopiami ksero opłat dwa tygodnie temu listem poleconym i do tej pory nie mam odpowiedzi / karta AERO2/ Z.Poważaniem.

 2. DI pisze:

  Proszę kontaktować się z BOK Aero2:
  aero2.pl/Bezplatny-Internet/Dla-uzytkownikow/BOK
  Tutaj na adres podany na ww. stronie prosimy kierować swoje zapytanie.

 3. aero 2 pisze:

  Wysłałem zamówienie z dokumentami i kopiami na adres w Warszawie ;-( Co teraz?

 4. Małgorzata pisze:

  Dzien dobry. Udalo mi sie z problemami wyslac do Panstwa formularz zgloszeniowy. Niestety niekompletny poniewaz z trudem wprowadza sie dane. Wplacilam juz Panstwu na dwa rozne konta 20 i 7 zl. Ale nie moglam wkleic potwierdzen gdyz aplikacje sie nie otwieraja. Prosze o informacje co mam dalej robic. :-/ Pozdrawiam. Malgorzata Olszewska

 5. Anonim pisze:

  Witam. Od tygodnia jest tak słaby internet ze ciężko jaką kolwiek stronę otworzyć. Proszę rozwiazac ten probtem. Pozdrawiam marta gawron

Dodaj komentarz